طراحی پلاگین و قالب whmcs

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehran121

کاربر عضو
سایتی مانند نمونه زیر می خوام

مشابه سایت زیر

این سایت بر روی whmcs می باشد کاربر از طریق این سایت می تواند اول قالب خود را انتخاب نمایید بعد یک

subdomain را انتخاب می نمایید و بعد از پذیرش قوانین سایت و ثبت نام یک سایت وردپرسی براش ایجاد میشه

که این سایت به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار میگیرد حجم سایت ایجاد شده 50 مگ می باشد و برای استفاده از امکانات سایت و ایجاد یک دامنه مستقل و فضا بیشتر کاربر باید هزینه ای را پرداخت نمایید

که بعد از پرداخت این هزینه سایت اختصاصی تر خواهد شد برای کاربر

تعداد قالب های زیادی برای این سیستم تعریف شده و هر کاربر اجازه استفاده از قالب انتخابی خودش رو داره و قالب های دیگه در مدیریت وردپرس برای کاربر نمایش داده نمی شود فقط قالب انتخابی خودش برایش نمایش داده می شود

در صورت درخواست توضیحات بیشتر اطلاع بدهید

قیمت طراحی پلاگین + قالب + تنظیمات cpanel و whmcs را بفرمایید فقط قیمت معقولانه باشد

سپاس از شما

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چرا پول؟

به صورت ساده میگم. انتظار دارم شما خودت پیگیر باشی و یاد بگیری اصلا کار سختی نیست...

اول از همه: ساب دومین رایگان در WHMCS

این قابلیت درون خود WHMCS هست... کافیه در هنگام تعریف محصولات (که هاست ما باشه) چنین موردی رو تنظیم کنید... یک ساب دومین رایگان ارائه میده

مورد دوم: نصب وردپرس + قالب... به صورت اتوماتیک

این مورد یک پلاگین تجاری WHMCS هست. که میتونید تعیین کنید که پس از سفارش ، یک وردپرس روی هاستش نصب بشه... این اقا قالب رو هم اضافه کرده بهش ! که کاری نداره اصلا...

مورد سوم: ارتقاء سرویس

این سرویس see5 ، قابلیت ارتقا به کاربرا داده ، این قابلیت هم به صورت پیشفرض در WHMCS وجود داره... کافیه در همین فروم های هاستینگ ایرانی سرچ کنید...

mehran121

کاربر عضو
خیلی سپاس گزارم از شما

در رابطه با طراحی قالب هم این سایت از دو قالب مجزا استفاده می کنه یعنی آدرس اصلیش روی یک قالب جدا هست و آدرس دیگر استفاده از whmcs هست که قالب مشابه به سایت اصلی هست

این به چه صورت می باشد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دو راه پیش رو دارید

1.

2. بدید براتون تبدیل کنن ، هزینه ش بین 50 تا 200 هزار تومان باید باشه (بالاتر فکر نکنم قیمت بدن... بازم اطلاع ندارم)

mehran121

کاربر عضو
راه اول رو می پسندم خودم با اچ تی ام ال طراحی می کنم و از طریق این آموزش تبدلش می کنم بی نهایت سپاس گذارم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا