طريقه فعال كردن اسلايدر در قالب ووکامرس WooStore

• نویسنده موضوع yasweb
  • تاریخ شروع

yasweb

تازه وارد
با سلام

ميخوام در پوسته ووکامرس اسلايدرش رو فعال كنك . در قسمت تنظميمات تيك مربوط به اسلايدر رو فعال كردم و در قسمت اسلايدها عكس به عنوان تصوير شاخص چه در نوشته و چه در قسمت زمينه هاي دلخواه يك عكس رو قرار دادم ، اما در پوسته اسلايدر نمايش داده نميشه ؟؟!!!

چطوري بايد اسلايدر رو مثل دمو پوسته فعال كنم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایت و مدیریت وردپرس رو ارسال کنید تا بررسی کنیم.

asmanetoon

تازه وارد
عاقا من هم تصویر شاخص گذاشتم هم داهل خود پست هم Woocommerce custom settings (هرسه همزمان) بازم اسلایدر مشکل داره. فعال هست اما خالیه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تنظیمات اسلاید کلا جاش جداست. در نوار کناری مشخصه اسلاید ها...

مهرانا

تازه وارد
منم همه ی کارهایی که گفتید رو کردم ولی فعال نشده اسلایدرم...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشخصات مدیریت سایتتون رو برای من ارسال کنید. تا بررسی کنم

bitasell

تازه وارد
دوست عزيز

بعضي وقت ها اگر اندازه تصوير اسلايد كوچكتر از اندازه ديفالت باشه نشون داده نميشه !

تست كنيد شايد درست بشه

se7en773

تازه وارد
منم همین مشکل رو با اسلایدر داشتم و هرچی تنظیماتو دستکاری کردم درست نشد تا بالاخره امروز راهشو پیدا کردم

باید از منوی نمایش وارد پوسته ها بشید بعد اون بالای صفحه که اسم پوسته فعال سایت رو نوشته شخصی سازی رو بزنید توی منوی برگه نخست ایستا گزینه ی نوشته های تازه رو انتخاب کنید درست میشه

فقط یه سئوال از اساتید داشتم میخوام بدونم توی صفحه فروشگاه هم میشه اسلایدر نشون داده بشه چون الان فقط توی صفحه اصلی اسلایدر نمایش داده میشه

jalal768

تازه وارد
من هم همین مشکل رو دارم

هرچی براش اسلایدر تعریف میکنم نمیشه

اسلایدر توی صفحه اصلی هست ولی خالیه!

فکر کنم کدهای این قالب مشکل داره!

marziyeh1as

Banned
من هم همین مشکل رو دارمهرچی براش اسلایدر تعریف میکنم نمیشه

نه منم این مشکلو داشتم ولی با انجام این کار رفع شد

به قسمت اسلایدر _>افزودن اسلایدر رفته

و من تصویر به عنوان شاخص رو انتخاب نکردم

پایین layot نوشته image کنارش یه دکمه آپلود هس

اونو بزن و تصویر مورد نظرتو آپلود کن

به احتمال زیاد مشکلت حل میشه چون ماله من که حل شد

samadblaj

کاربر عضو
دوستان چرا اسلاید ها بی کیفیت هستند ؟ باید سایز عکس ها را برای کیفیت مناسب روی چند قرار بدیم من که هر طور تست کردم فایده نداشت تصاویر بی کیفیت بود...

bitasell

تازه وارد
من هم همین مشکل رو دارمهرچی براش اسلایدر تعریف میکنم نمیشه

متاسفانه منم اسلایدرهام حذف شد!!!

دقیقا به حال شما گرفتار شدم

... حل شد خداروشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alirezamoh

تازه وارد
با سلامبنده از قالب WooStore استفاده میکنم و متاسفانه چند مورد برام پیش اومده و قابل حل نیست در صورت امکان بنده را در این زمینه راهنمایی بفرمائید

۱- ووکامرس پیغام میده که این قالب پشتیبانی نمیشه (داخل قسمت مدیریت که البته بنده پنهان کردم اخطار را)

۲-در قسمت فروشگاه اسلایدر هرچقدر وقت گذاشتم و تلاش کردم فعال نشد و کل انجمن ها را هم خواندم کمک نکرد

۳- متن “خانه” را درصفحه فروشگاه نتوانستم پاک کنم

۴- تو قسمت ابزارک ها نتوانستم بنا بر شماره چیدمان مرتب سازی کنم و هر عددی دادم مرتب نکرد لیست را میخواستم خانه اول باشه بعد تماس با ما و….

۵-یک گزینه در صفحه اصلی هست به نام “شما اینجا هستید”میخواستم ویرایش کنم چون غلط املایی داره و نتوانستم

*** سبد خرید تعداد را نشان نمیدهد و این یکی از بزرگترین مشکلات هستشخیلی ممنون میشم تو این زمینه ها به بنده کمک و یاری برسونیدweb:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1. این پیغام رو جدی نگیرید! با این حال

2. راهنماش موجود هست و تنظیماتی که در صفحه اول معرفی قالب ذکر کردیم مشخصه

3. از تنظیمات باید حذف کنید

4. متوجه نشدم

برای نمایش سبد خرید باید از تنظیمات فعال کنید. در صفحه ابزارک سبد خرید باید تیک نمایش در هنگام خالی بودن سبد خرید فعال باشه

hamid_00a

کاربر عضو
من معذرت خواهی میکنم هرچی تمام پست های مربوطه رو خوندم نشد و این اسلایدر فعال نشد میشه راهنمایی کنید ایا باید افزونه خاصی همراش باشه؟

واسه این سایت میخوام فعالش کنم

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
من معذرت خواهی میکنم هرچی تمام پست های مربوطه رو خوندم نشد و این اسلایدر فعال نشد میشه راهنمایی کنید ایا باید افزونه خاصی همراش باشه؟واسه این سایت میخوام فعالش کنم
دوست عزیز بید صفحه اصلی رو حالت پیش فرض باشه نه فروشگاه :112:

بالا