طریقه باز نشدن لینک در منوی موبایل

kamali1310

تازه وارد
با سلام
قسمت سایت وب موبایل قسمت دسته بندی ها موقع که کلیک می کنیم لینک تمام محصولات باز میشه و تنها خوده دسته بندی باز نمیشه لطفا جهت قفل کردن و باز شدنه فقط دسته بندی های منو راهنمایی های لازم را انجام بدین
مطابق فایل ضمیمه
با سپاس فراوان

پیوست‌ها

• photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۵-۵۳-۳۲ (2).jpg
    photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۵-۵۳-۳۲ (2).jpg
    50.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5

mayer1

تازه وارد
سلام

منظورتون این هست که مثلا خود دسته بندی لوازم آشپزخانه براتون باز نمیشه ؟

اگر این هست باید موقعی که محصولی رو در وکامرس قرار میدین در قسمت دسته بندی هم دسته بندی اصلی (در اینجا لوازم آشپزخانه و هم دسته بندی فرعی مثلا شست و شو رو انختاب کنید)

این مورد که با باز کردن دسته بندی مادر چیزی براتون نمیاره بخاطر اینکه در دسته بندی محصولاتتون ، دسته مادر رو انتخاب نکردین

امیدوارم متوجه شده باشید

localroot

تازه وارد
با سلام
قسمت سایت وب موبایل قسمت دسته بندی ها موقع که کلیک می کنیم لینک تمام محصولات باز میشه و تنها خوده دسته بندی باز نمیشه لطفا جهت قفل کردن و باز شدنه فقط دسته بندی های منو راهنمایی های لازم را انجام بدین
مطابق فایل ضمیمه
با سپاس فراوان
من متوجه منظورتون شدم
موقع ساخت منو شما دسته بندی رو به فهرست اضافه نکنید و به صورت دستی(لینک) اضافه کنید و به دسته بندی های اصلی لینک ندید و فقط یک مربع بذارید #
اینطوری دیگه اون کلیک نمیشه و بعدش هم زیر منو هارو طبق روال قبلی میتونید اوکی کنید
متوجه نشدید بگید تا دوباره براتون واضح تر توضیح بدم

kamali1310

تازه وارد
من متوجه منظورتون شدم
موقع ساخت منو شما دسته بندی رو به فهرست اضافه نکنید و به صورت دستی(لینک) اضافه کنید و به دسته بندی های اصلی لینک ندید و فقط یک مربع بذارید #
اینطوری دیگه اون کلیک نمیشه و بعدش هم زیر منو هارو طبق روال قبلی میتونید اوکی کنید
متوجه نشدید بگید تا دوباره براتون واضح تر توضیح بدم
سلام وقتتون بخیر
من درست متوجه منظورتون نشدم اگه میشه واضح تر توضیح بدین بصورت عکس ارسال کنید ممنون از لطفطون

آخرین ویرایش:

localroot

تازه وارد
ببینید شما برید تو قسمت نمایش - فهرست
اونجا همین سر شاخه اصلی رو توسط لینک بدید نه دسته بندی
قسمت لینک رو فقط یه مربع وارد کنید# و عنوان هم بزنید
بعدش اینو با اون سر شاخه دسته بندی اصلی عوض کنید
به همین راحتی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad
بالا