عدم امکان اضافه کردن محصول و مشکل صفحه سفید

emad.shabani

تازه وارد
با سلام

من به تازگی افزونه ووکامرس رو نصب کردم ولی وقتی که روی افزودن محصول یا دسته های محصول کلیک می کنم با مشکل صفحه سفید مواجه می شم. مشکل از کجاست؟

egh_star2006

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

ببخشید من میخوام یه محصول جدید اضافه کنم ولی این پیام برای من میاد

Fatal error: Call to undefined function wp_enqueue_media() in /home/u934644864/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/admin/woocommerce-admin-init.php on line 427

لطفا راهنمایی کنید

این سایت من که در حال راه اندازی هست

فقط اگه من بخوام که تمام منوها در صفحه اصلی نباشن باید چکار کنم؟؟؟؟

الان تمام منوهای فروشگاه در صفحه اصلی سایت قرار دارن در صورتیکه من میخوام فقط گزینه فروشگاه برام نمایش داده بشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
با سلام و خسته نباشید ببخشید من میخوام یه محصول جدید اضافه کنم ولی این پیام برای من میاد

Fatal error: Call to undefined function wp_enqueue_media() in /home/u934644864/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/admin/woocommerce-admin-init.php on line 427

لطفا راهنمایی کنید

این سایت من که در حال راه اندازی هست

فقط اگه من بخوام که تمام منوها در صفحه اصلی نباشن باید چکار کنم؟؟؟؟

الان تمام منوهای فروشگاه در صفحه اصلی سایت قرار دارن در صورتیکه من میخوام فقط گزینه فروشگاه برام نمایش داده بشه
دوست عزیز مشکلاتون رو تو تاپیک جدید مطرح کنید.

(این قالبی که شما انتخاب کردید با ووکامرس هماهنگی نداره !!!! )

emad.shabani

تازه وارد
روی لوکال هاستم این ارور رو میده: (برای افزودن محصول)

Fatal error: Call to undefined function wp_enqueue_media() in C:\wamp\www\wordpress\wp-content\plugins\woocommerce\admin\woocommerce-admin-init.php on line 427

برای دسته بندی ها هم این:

Fatal error: Call to undefined function wp_enqueue_media() in C:\wamp\www\wordpress\wp-content\plugins\woocommerce\admin\woocommerce-admin-init.php on line 420

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز! کافیه جستجو کنید. نسخه وردپرس شما پایین هست. از اخرین نسخه استفاده کنید.

بالا