عدم انتقال به درگاه پرداخت

hosseinr13

تازه وارد
سلام و عرض تبریک سال نو.

در آخرین آپدیت ووکامرس و بسته فارسی ساز و درگاه پرداخت پی لاین، وقتی فرم مربوط به صفحه تسویه حساب رو می زنیم، صفحه ای میاد که جزییات خرید رو نوشته و جمله: «با تشکر از سفارش شما. در حال انتقال به درگاه پرداخت...» به صورت ثابت میمونه و به درگاه پرداخت منتقل نمیشه. میشه راهتمایی بفرمایید مشکل از کجاست؟

قبل از آپدیتهای جدید (با بسته فارسی ساز) این مشکل نبود.

نسخه ووکامرس: 2.1.6

نسخه فارسی ساز: 1.3

نسخه درگاه پی لاین: 3.2

bookman

تازه وارد
سلام و عرض تبریک سال نو.در آخرین آپدیت ووکامرس و بسته فارسی ساز و درگاه پرداخت پی لاین، وقتی فرم مربوط به صفحه تسویه حساب رو می زنیم، صفحه ای میاد که جزییات خرید رو نوشته و جمله: «با تشکر از سفارش شما. در حال انتقال به درگاه پرداخت...» به صورت ثابت میمونه و به درگاه پرداخت منتقل نمیشه. میشه راهتمایی بفرمایید مشکل از کجاست؟

قبل از آپدیتهای جدید (با بسته فارسی ساز) این مشکل نبود.

نسخه ووکامرس: 2.1.6

نسخه فارسی ساز: 1.3

نسخه درگاه پی لاین: 3.2

لینک فروشگاهتون رو لطفا بزارین ..

بنده هم از اخرین ورژن ها دارم استفاده میکنم ولی هیچگونه مشکلی نداره ...

hosseinr13

تازه وارد

من تاپیکهای این قسمت رو هم خوندم و به مورد مشابه برنخوردم مگر یک دوستی که آدرس فروشگاهشون رو گذاشته بودند و برای ایشون هم مشابه مشکل من، به درگاه پی لاین منتقل نمیشد.

hosseinr13

تازه وارد
ممکنه از قیمت پایین محصول باشه؟ چون من خرید رو که با محصول 700 تومنی انجام میدم، وارد درگاه نمیشه اما مثلا با محصول 1500تومنی که انجام میدم، مشکل نداره.

هرچند در پیغام پی لاین مینویسه که خرید کمتر از 1000ریال امکان نداره، اما 700 تومن هم از این عدد بالاتره. با این حساب مشکل در تبدیل واحد تومن به ریاله که این وسط انجام نمیشه.

شما در این مورد نظری ندارید؟

bookman

تازه وارد
دوست عزیز باید عرض کنم که فروشگاه و درگاه شملا بدون هیچگونه مشکلی کار میکنه !

بالا