عدم ایجاد تصاویر بند انگشتی و دیگر سایز های اتوماتیک

leoson

تازه وارد
اخیرا یه مشکلی پیش اومده برام عکسی که اپلود میکنم فقط سایز فولش موجوده نه میانه هست نه بند انگشتی نه ....
از افزونه های باز سایزی هم اسفاده کردم هیچکدوم کار نمیکنن not found میزنن یا ارور میدن یا اصلا تغییری ایجاد نمیکنن
افزونه اورجینال smush هم دارم قبلا موقع بهینه سازی چند سایزو میساخت ولی الان فقط full رو میسازه بهینه میکنه

اصلا نمیدونم مشکل از کجاس و چرا اتومات ایجاد نمیشن این سایز ها

ممنون میشم راهنمایی کنید سریع

leoson

تازه وارد
فاتحه فروم هم باید خوند این چندمین تاپیکی هست که ارسال میکنم دریغ از یک جواب کلا دیگه جمع شده فروم !!! قبلنا باز دو سه تا جواب میگرفت آدم

aliomidi300

تازه وارد
سلام
رفیق مشکلتون رو متوجه شدم اما متاسفانه هیچ چیزی به ذهنم نمیرسه . وقتی عکسی آپلود میشه این عکس درواقع چند سایز ساخته میشه و علت اون برای سرعت لود سایت هست مثلا عکس قاب گوشی تو صفحه محصول باید بزرگ باز شه و تو قسمت کاتالوگ باید ریز باز شه اما برای شما کلا یه سایز باز میشه و مشکل بزرگی هست .
بیشتر این مشکل مربوط به کد نویسی قالب باید باشه چرا چه ووکامرس و وردپرس و دیگر افزونه ها هر روز آپدیت میشن و قالبها هم باید طبق این روند آپدیت بشن اما قالبهای ارزان قیمت متاسفانه آپدیت نمیشن و در نهایت این مشکلات رو به وجود میاورند
قبل از هر کاری چند پیشنهاد میشه . اولین کار تغییر قالب هست اول تست کنین ببینین آیا مشکل از قالب هست یا خیر بعد از تغییر اگر عکس ها روی یک قالب دیگه درست کار کرد پس مشکل از قالب خواهد بود
دومین مشکل بروز رسانی افزونه ها هست اگر بروز هستید افزونه ها را تماماً غیر فعال و کش هاست ( به مسیر public_html/wp-content/cache) رفته و کل پوشه کش را حذف کنین اگر افزونه کش مانند راکت دارید قبل از حذف آن ، افزونه را غیر فعال کنین
قطعاً به دلیل بهینه نشدن عکس ها در جی تی متریکس از خطاهای زیادی برخوردار هستین

mansarifar

تازه وارد
از وقتی Smush نصب کردم دیگه افزونه yoast کار نمی کنه
توی ویرایش نوشته که میری دیگه تنظیمات yoast نمیاد
چی کار کنم؟

بالا