عدم بازیابی پسورد ادمین

irmacfa

تازه وارد
دوستان من مدتی هست اصلا وارد سایتم نشدم حالا به یه مشکل برخورد کردم ، ایمیل رو جهت بازیابی مینویسم ، پیغام میده که لینک فعال سازی به ایمیل شما ارسال شد اما غریب به چندین روزه اصلا هیچ ایمیل فعال سازی نه در inbox نه در spam وجود ندارد !

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بایدمطمئن بشید که حالت ارسال ایمیل بر روی سرور شما فعال هست یا خیر ؟{مسدود سازی بر اساس اسپم یا ارسال بیش از حد ایمیل}

(یکی از مشکلات جدید اینه که برخی ارائه دهندگان ایمیل (مثل یاهو ) انگاری مشکلی با سرورهای سایت دارند چون بنده نیز ایمیل هایی در سرور دریافت کردم که حداقل مال 20 روز پیش بوده و تازه اومده )

در صورتی که به دیتا بیس دسترسی دارید مطمئن شوید ایمیل به درستی قرار دارد ؟

در صورت ارسال نشدن بهتر است از طریق خود دیتا بیس اقدام به تغییر رمز کنید .

موفق باشید

irmacfa

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

بایدمطمئن بشید که حالت ارسال ایمیل بر روی سرور شما فعال هست یا خیر ؟{مسدود سازی بر اساس اسپم یا ارسال بیش از حد ایمیل}

(یکی از مشکلات جدید اینه که برخی ارائه دهندگان ایمیل (مثل یاهو ) انگاری مشکلی با سرورهای سایت دارند چون بنده نیز ایمیل هایی در سرور دریافت کردم که حداقل مال 20 روز پیش بوده و تازه اومده )

در صورتی که به دیتا بیس دسترسی دارید مطمئن شوید ایمیل به درستی قرار دارد ؟

در صورت ارسال نشدن بهتر است از طریق خود دیتا بیس اقدام به تغییر رمز کنید .

موفق باشید
داخل دیتابیس باید کجا برم ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

کافی بود یه جستجو بزنید می فهمیدید

داخل دیتا بیس اگر موقع ایجاد وردپرس نام db رو عوض نکرده باشید میشه این wp-option تو همین صفحه های اول و دوم بیشتر اوقات دسترس مدیریت هست یادتون باشه رمز رو بخوایداز اونجا تغییر بدید باید طبق رمزنگار سرویس باشه

موفق باشید

بالا