عدم تغییر فونت فهرست با افزونه فونت ماندگار

omid.arjmandi

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان و بزرگواران
من با افزونه فونت ماندگار، فونت سایت خودمو عوض کردم ولی بخش فهرست اصلی بالای سایتم تغییر نمیکنه
شما چه راهی پیشنهاد می کنید؟( باید برم با کد تغییر بدم؟)
آدرس سایت:

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
سایت شما بدون فیلتر شکن اجازه ورود نمی دهد این بدترین شکل سایت داری برای داخل است .
دوم شما از قالب فلت سام استفاده می کنید بهتره نسخه آخر رو نصب کنید ! اگر ووکامرس شما بروز نیست بهتره به نسخه آخر بروزرسانی کنید!
سوم سرورهای خارجی مخصوصا آلمان برای دامنه های بین المللی بهتره تا داخلی ! هم از نظر هزینه و هم از نظر سرعت بارگیری برای کاربران و هم اگر نسخه نال قالب رو استفاده می کنید احتمال مسدود شدن کمتره!
چهارم حالت ssl سایت شما درست پیکربندی نشده است بهتره نصب وردپرس رو اگر از روش آسان نصب جلو رفتید رو تغییر داده و با حذف خودتان وردپرس نصب کنید و ووکامرس رو هم نصب و فعال کنید تا اینجوری ssl بدون نیاز به افزونه مشکل نداشته باشه تنظیمات پنل سرور رو هم روی دامنه به اجبار برای ssl تغییر بدید.
در مورد سوالتون وقتی میشه نظر داد که قالب فوق خودش هیچگونه بخش فونت سفارشی نداشته باشد که احتمالا دارد ! تنظیمات مرتبط با فونت رو از حالت فونت گوگل به فونت مورد نظر تغییر بدید یا با خلاء مواجه کنید! ولی افزونه فونت ماندگار نیاز دارید فونت بادی رو به مرتبط با سایت نه مدیریت به فونت مورد نظر تغییر بدید! اگر نبود در بخش css سفارشی ووکامرس یا قالب می تونید فونت مورد نظر رو تعیین کنید و به لیست منو اضافه کنید .
توصیه به شما اینست که فروشنده مناسبی برای قالب در داخل پیدا کنید یا نسخه اصلی قالب را بخرید زیرا تبعات بعدی را در بروزرسانی نخواهید داشت حواستون باشه گاهی هزینه کردن الان بهتر از هزینه کردن های متعدد فرداهاست که مجموع آن از هزینه امروز شما قطعا چند برابر بیشتر است
موفق باشید

omid.arjmandi

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
سایت شما بدون فیلتر شکن اجازه ورود نمی دهد این بدترین شکل سایت داری برای داخل است .
دوم شما از قالب فلت سام استفاده می کنید بهتره نسخه آخر رو نصب کنید ! اگر ووکامرس شما بروز نیست بهتره به نسخه آخر بروزرسانی کنید!
سوم سرورهای خارجی مخصوصا آلمان برای دامنه های بین المللی بهتره تا داخلی ! هم از نظر هزینه و هم از نظر سرعت بارگیری برای کاربران و هم اگر نسخه نال قالب رو استفاده می کنید احتمال مسدود شدن کمتره!
چهارم حالت ssl سایت شما درست پیکربندی نشده است بهتره نصب وردپرس رو اگر از روش آسان نصب جلو رفتید رو تغییر داده و با حذف خودتان وردپرس نصب کنید و ووکامرس رو هم نصب و فعال کنید تا اینجوری ssl بدون نیاز به افزونه مشکل نداشته باشه تنظیمات پنل سرور رو هم روی دامنه به اجبار برای ssl تغییر بدید.
در مورد سوالتون وقتی میشه نظر داد که قالب فوق خودش هیچگونه بخش فونت سفارشی نداشته باشد که احتمالا دارد ! تنظیمات مرتبط با فونت رو از حالت فونت گوگل به فونت مورد نظر تغییر بدید یا با خلاء مواجه کنید! ولی افزونه فونت ماندگار نیاز دارید فونت بادی رو به مرتبط با سایت نه مدیریت به فونت مورد نظر تغییر بدید! اگر نبود در بخش css سفارشی ووکامرس یا قالب می تونید فونت مورد نظر رو تعیین کنید و به لیست منو اضافه کنید .
توصیه به شما اینست که فروشنده مناسبی برای قالب در داخل پیدا کنید یا نسخه اصلی قالب را بخرید زیرا تبعات بعدی را در بروزرسانی نخواهید داشت حواستون باشه گاهی هزینه کردن الان بهتر از هزینه کردن های متعدد فرداهاست که مجموع آن از هزینه امروز شما قطعا چند برابر بیشتر است
موفق باشید
سلام جاویدان عزیز
واقعا بابت پاسخگویی همیشگیتون نهایت تشکر رو ازتون دارم
درخصوص اینکه گفتین باید با وی پی ان وارد سایت شد، تعجب کردم، چون روی سیستم اصلا وی پی ان ندارم و حداقل روی 10 سیستم دیگه بدون وی پی ان وارد شدم، همین که برای شما این اتفاق افتاد قطعا یه باگ سایت محسوب میشه
در رابطه با قالب فلت سام، نسخه 3.13 برای من فعاله،من نسخه جدیدترشو پیدا نکردم
در رابطه با ssl هنوز اقدامی برای خرید و فعال سازیش نکردم و حتما در آینده نزدیک انجام میشه
در رابطه با وردپرس و ووکامرس، بصورت دستی خودم نصب کردم
برای فونت در نهایت همون رجوع به css رو پیشنهاد میدین پس
راستش اصلا بحث هزینه برای قالب نبود،چون یکی از دوستان از همین فروشگاه ها قالب گرفت هم دیگه بروزرسانی خاصی توی این چند وقت نداشت دیدم فلت سام بروزرسانی هاش خیلی سریع تر انجام شده دانلودش کردم و دو هفته ایسفارشی سازیش کردم ببینم چطوره
پس شمابا این تجربتون بازم میگین کهقالب بخرم؟ (اگه امکانش هستاینجا یا بصورت خصوصی یه سایت بهم معرفی کنید)
بازم ممنون بابت وقتی که گذاشتین

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اولا برای اینکه مشکل رو متوجه بشید براتون عکس ضمیمه فرستادم ، به نظر میاد DNS سایت یا دامنه شما به درستی ست نشده است یا از سمت سرور شما محدودیتی برای ایران وجود دارد. این مورد را باید از سمت پشتیبانی هاستینگ سرور بررسی کنید
دوم در مورد SSL این روزها کسی این مورد را نمی خرد بیشتر سرورهایی که سی پنل هستند این مورد را به صورت رایگان دارند ! اما یک نکته که فراموش کردم به شما بگویم اینست که سایت را بدون www. نصب و فعال سازی کنید زیرا این حالت در بسیاری از سایتها به سرعت در حال فراموشی است و زدنش زیاد جالب هم نیست ، ریدایرکت و مشکلات بعدی را هم ندارید!
سوم قالب روی سایت شما رو بنده بررسی کردم نسخه فعلی شما 2 نسخه از نسخه قبلی عقب تر هست و حداقل این فاصله چیزی حدود 4 ماه تفاوت داره و این یعنی بروزرسانی های بیشتر و هماهنگی بهتری داره! الان قالب جدید نال شده ای رو در منابع انجمن قرار دادم تست بگیرید!
چهارم فونت سفارشی در قالب شما وجود نداره و هموطنور که بالا گفته شد باید مسیر فونت افزونه ماندگار را در بصورت css سفارشی برای فهرست ایجاد کنید.
موفق باشید
You must be registered for see images attach

بالا