عدم نمایش سفارشات در ووکامرس

• شروع کننده موضوع 20Teb
  • تاریخ شروع

20Teb

تازه وارد
20/12/18
1
0
1
سلام دوستان 
یک مشکلی دارم 
در بخش مشاهده سفارشات ، همه سفارشات بهم نشان داده نمیشه ولی به صورت مجزا تکمیل شد و مسترد شد و لغو شد رو میتونم مشاهده کنم 
این مورد رو از کجا میتونم رفع کنم 
متشکر از شما 

Picture1.jpg

amir-kh

تازه وارد
20/12/18
2
0
1
سلام

منم دقیقا امروز به این مشکل برخوردم

پیام یزدانیان

کاربر عضو
30/8/17
343
29
28
28
بوشهر
سلام..وقت بخیر

1= فایل ارور لاگ را حذف کنید.

2= فایل htaccess را اینجا قرار بدید.

3=دوباره وارد کلیه سفارشات بشید و بعد از چندبار رفرش کردن چک کنید اگر ارور لاگ ساخته شده در هاست اینجا قرار بدید.

///////

راه های دیگه : 

4= مطابق تصویر زیر  اگر عدد مشخص شده بالای 20 است انرا کم کنید. 

5= یکی یکی افزونه های جدید را غیر فعال کنید و دوباره چک کنید که ایا درست شده یا نه چون میتونه از تداخل باشه.

6= نسخه php هاست را تغییر بدید و بازم مشکل را چک کنید ببینید ممکن است درست شود.

7= با یک قالب دیگه تست کنید.

55521_47_25.png

logofun

تازه وارد
11/4/14
62
1
8
مشکل از عدم ناسازگاری با نسخه ی 5.0.2 بود

اپدیت ووکامرس رو نصب کنین

حل میشه

acebag

تازه وارد
1/10/14
8
2
1
25
سلام
دوستان منم این مشکل رو پیدا کردم ورژن ووکامرس 3.6.3 هست و ورژن وردپرس 5.2.1 هست
الان تو سایت ده تا سفارش هست 8 تاشو نشون میده دو تای آخری اصلا معلوم نیست چیه
لطفا کمک کنید

پیوست ها

• 313.7 کیلوبایت بازدیدها: 2
  • Like
Reactions: redwishi

redwishi

تازه وارد
11/5/13
2
1
3
سلام .
من هم همین مشکل را داشتم . تمامی افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی درست نشد . ولی وقتی ووکامرس فارسی رو غیر فعال کردم درست شد و تمامی سفارش ها رو نشون داد . از برنامه نویسان ووکامرس فارسی درخواست دارم این مشکل رو حل کنند . مسلما ناسازگاری با آپدیت جدید داره.
ورژن وردپرس 5.2.1
ورژن ووکامرس : 3.6.4
ورژن ووکامرس فارسی : 5.0.1

Para Tak

تازه وارد
9/2/18
60
19
8
دوستان عزیز آخرین ورژن ووکامرس ۳.۶.۴ و ووکامرس فارسی ۳.۶.۳ می باشدWoocomerc ver.png

• Like
Reactions: redwishi

redwishi

تازه وارد
11/5/13
2
1
3
دوستان عزیز آخرین ورژن ووکامرس ۳.۶.۴ و ووکامرس فارسی ۳.۶.۳ می باشدمشاهده پیوست 7471
بله درست می فرمایید اشتباه تایپی بود . ورژن ووکامرس فارسی 3.6.3 هست . همین رو غیر فعال کردم و مشکل حل شده ولی دیگه نمیتونم از قابلیت های ووکامرس فارسی استفاده کنم

• Like
Reactions: Para Tak

Para Tak

تازه وارد
9/2/18
60
19
8
بله درست می فرمایید اشتباه تایپی بود . ورژن ووکامرس فارسی 3.6.3 هست . همین رو غیر فعال کردم و مشکل حل شده ولی دیگه نمیتونم از قابلیت های ووکامرس فارسی استفاده کنم
بله درست میفرمایید، متاسفانه ووکامرس فارسی دارای یک سری باگ هست واگر افزونه Query Monitor را نصب بفرمایید گزارش دقیقی از باگ و محل آن بشما خواهد داد
و با اعلام آدرس آن باگ به دوستان ، کمک شایانی به تسریع رفع این مشکل خواهد بود.
درود بر شما

Para Tak

تازه وارد
9/2/18
60
19
8
در ادامه....
یک نمونه از کار کرد Query Monitor در مورد پلاگین ها و ووکامرس فارسی را که الان نشان داد خدمت شما میفرستم
ممنون و سپاس

پیوست ها