عدم نمایش صفحه ثبت موفق سفارش

tahoom

تازه وارد
با سلام خدمت همه دوستان

چند وقتی هست یه مشکل تو سایتم بوجود اومده و اون عدم نشون دادن ثبت موفق یک سفارش هست، سفارشها به دو صورت زیر هستن:
1-- پرداخت از طریق کارت بانکی (درگاه بانک ملت): اگر مشتری هزینه رو پرداخت کنه و ثبت سفارش موفقیت آمیز باشه وقتی به سایت بر میگرده صفحه ثبت موفقیت آمیزرو نمیبینه و به صفحه اصلی سایت ریدایرکت میشه (که بنده خدا سکته میکنه!) اما اگر انصراف بده به صفحه ای برمیگرده که مینویسه به دلیل انصراف خود مشتری سفارش ثبت نشده.

2- پرداخت در محل: وقتی این گزینه انتخاب بشه برای پرداخت بعد از اینکه ثبت سفارش رو میزنه صفحه ای میاد که توش نوشته "سبد خرید شما خالی است" !! مشتری هم هی دوباره ثبت میکنه یا بیخیال میشه و میره یه سایت دیگه خرید میکنه!

در هر دو صورت ثبت موفقیت آمیز براش نمایش داده نمیشه. کلی هم سرچ کردم اما به نتیجه ای نرسیدم. یه بار اول Cache رو خالی کردم بعد افزونه کش رو غیر فعال کردم بازم فرقی نکرد. بعدش کل افزونه ها غیر از ووکامرس رو از کار انداختم بازم فرقی نکرد. بعدش تم سایت رو به 2016 تغییر دادم بازم با پرداخت در محل همین نتیجه حاصل شد. خلاصه دیگه نمیدونم چه کنم. لطفا راهنماییم کنید خیلی داره اذیتم میکنه!!

با تشکر پیشاپیش

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا با قالب پیشفرض وردپرس (2016 یا 2015) آزمایش کن ، ببین بازم چنین مشکلاتی وجود داره یا خیر

tahoom

تازه وارد
لطفا با قالب پیشفرض وردپرس (2016 یا 2015) آزمایش کن ، ببین بازم چنین مشکلاتی وجود داره یا خیر
عرض کردم که کل افزونه غیر از ووکامرس رو غیر فعال کردم و با قالب پیش فرض وردپرس 2016 امتحان کردم بازم همینجوری شد!!

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

درگاه پرداختتون آپدیت هست؟ درگاه بانک ملت دارین یا واسطه ؟

پرداخت هنگام تحویلو به چه صورت تعریف کردی و قبلا مشکلی نبوده زمان پرداخت هنگام تحویل؟

default_65.gif

tahoom

تازه وارد
سلام

درگاه پرداختتون آپدیت هست؟ درگاه بانک ملت دارین یا واسطه ؟

پرداخت هنگام تحویلو به چه صورت تعریف کردی و قبلا مشکلی نبوده زمان پرداخت هنگام تحویل؟

default_65.gif
سلام خدمت شما

فکر میکنم آپدیت هستش، درگاه مستقیم بانک ملت داریم، تو پست اول هم گفتم تو سفارشهای کنسلی درست عمل میکنه اما تو سفارشهای موفق مشکل داره.

پرداخت هنگام تحویل رو از پیش فرضهای خود ووکامرس استفاده کردم، Cod

قبلا سفارش میزدی موفقیت آمیز بودن ثبت رو نشون میداد اما الان میزنه سبد خرید شما خالی است!!

بالا