عدم نمایش لیست کاربران سایت

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع

jing

کاربر عضو
باسلام

درقسمت ادمین وردپرس 3.0گزینه کاربران ندارم یعنی با نبودن این گزینه به لیست کاربران سایت دسترسی ندارم باید چکار کنم تادرست بشه؟

You must be registered for see images attach

cedar

کاربر عضو
یک گزینه به نام "کاربران" وجود داره ... این که شما گفتید چیز دیگه هست ، اگه آیکنش نیست این آدرس رو به آخر دامینت اضافه کن ببین باز میشه : wp-admin/users.php

jing

کاربر عضو
یک گزینه به نام "کاربران" وجود داره ... این که شما گفتید چیز دیگه هست ، اگه آیکنش نیست این آدرس رو به آخر دامینت اضافه کن ببین باز میشه : wp-admin/users.php
منظورم همون گزینه کاربران هست باواردکردن ادرس منظور شما صفحه زیر میاد!!!!!!!!؟؟؟؟

ورژن3.0برای همه همینجوره یا فقط برای من؟؟؟؟

cedar

کاربر عضو
میگم گزینه ی کاربران وجود داره ! اما نمیدونم چرا شما نمیبینی ! منظورم از اون آدرس هم : آدرس مستقیم بخش کاربران هست

اینجوری :

jing

کاربر عضو
آره همین ادرس که میزنم اون صفحه بالایی میاد توپنل هم users.php دارم از اونجا هم برای باز کردنش مشکل دارم!!!

البته من یه کاری کردم بعدش اینجوری شد دقیقا هم نمیدونم بخاطر این باشه :من خواستم یک کاربر تازه اضاف کنم نامی با ایمیل که دادم گفت این ایمیل موجود است ایمیل را تعویض کردم یوزر ایجاد شد ولی پیام "کلک میزنی ها" اومد بعدش اومدم که گزینه کاربران را کلیک کنم دیدم نیستش !!!!

البته اون یوزرها هم از طریق دیتابیس حذف کردم ولی بازهم مشکل باقی هست!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cedar

کاربر عضو
از phpmyadmin اون کاربر رو پاک کن ...

اگه بک آپ داری ریستور کن

jing

کاربر عضو
یوزرها را پاک کردم

چی را ریستور کنم ؟ از کجا؟

cedar

کاربر عضو
h'i بک آپ از دیتا بیس دارید ، بک آپ رو ریستور کنید : از phpmyadmin گزینه import رو انتخاب کنید ، فایل دیتابیس رو ایمپورت کنید . همین ( البته قبل از هر کاری بک آپ بگیرید )

jing

کاربر عضو
متاسفانه بک آپ از قبل ندارم ..... الان بک آپ بگیرم وایمپورت کنم میشه یا نه؟

iranenaz

کاربر عضو
متاسفانه بک آپ از قبل ندارم ..... الان بک آپ بگیرم وایمپورت کنم میشه یا نه؟
الان بک آپ بگیری و ریستور کنید که فرقی نمی کنه !!! بر می گرده به زمانی که بک آپ گرفتید.

در Phpmyadmin بانکی رو که wp رو روش نصب کردی انتخاب کن- جدول user -مشاهده-یوزرهایی رو که می خوای،تیک بزن- روی ضربدر پایین (حذف) بزن حذف میشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jing

کاربر عضو
میگم با اینکار چیزی را از دست خواهم داد یانه ؟نظیر پلاگینهایی و اسکریپت.... و با ریستورشکل ظاهری سایت برای کاربران تغییر خواهدکردیانه؟

ودیگه اینکه میشه ورژن 3.0ورد پرس را برگردونم به ورزن قبلی ؟

N2D

کاربر عضو
ببینید jing ِ عزیز ،

اگر شما تیبل ِ مربوط به یوزر رو تغییراتی درش ایجاد کنی ، هیچ مشکلی در ظاهر سایت ، پلاگین ها و اسکریپت ایجاد نمیشه ، فقط و فقط یوزرها و کاربرها بسته به تغییراتی که اعمال میکنی ، دستخوش تغییر میشن .

اینطور که من متوجه شدم مشکل شما این هست که گزینه مربوط به کاربران در منو سمت راست وردپرس ناپدید شده و وجود نداره ، اگه این اتفاق بعد از اضافه کردن کاربر جدید روی داده ، شاید با تغییر در تیبل مربوط به users ، به نتیجه برسی ( اما بعید میدونم ) ،

حالا شما برای اینکه با خیال راحت این تغییر رو اعمال کنی :

وارد کنترل پانل شو ، به قسمت PhpMyAdmin برو ، دیتابیس مربوط به وورد پرس رو انتخاب کن و از اون یک پشتیبان بگیر ، برای گرفتن پشتیبان هم از دیتابیس یک Export بگیر ( در منو بالا ، سمت راست ، موجود هست این گزینه )

اکسپورت که گرفتی ، حالا با خیال راحت تغییرانت ایجاد کن ،

حالا اگر میخوای تیبل مربوط به یوزرز رو تغییر بدی و بلدی که تغییر بده، اگر نه ،

اگر وارد نیستی که تیبل رو تغییر بدی ، به نظر من یک وُرد پرس دیگه نصب کن ، از تیبل Useres ِ مربوط به ورد پرس جدید یک Export بگیر ،

تیبل ِ Users مربوط به وورد پرس اصلی رو Drop کن ، بعد اون Export رو که گرفتی ایمپورت کن . . .

البته دقت داشته باش که کاربر هایی که در وردپرست داری از بین میرن !

و فقط کاربر Admin ِ وورد پرس ِ جدیدت ، برای وورد پرس قدیمیت قابل استفاده هست و میتونی به پانل مدیریت وارد بشی .

اگر مشکلت رفع نشد و یا متوجه توضیحاتم نشدی ، بگو در خدمتم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jing

کاربر عضو
خیلی ممنون...ببخشید بازهم مزاحم شدم

من یوزر را حذف کردم ولی بازهم درست نشد... درحال حاضر یک فول بک آپ از سایت گرفتم که شامل:home dirctory/db/email میشه .... حالا تصمیم اینه که وردپرس ورزن2.9.2نصب کنم فایل نصب را اجرا کردم ولی پیام زیر میاد باید چکارکنم؟

پیش ازاین راه اندازی شده است

شما پیش ازاین وردپرس را برپا کرده اید. برای راه اندازی دوباره نخست جدول های کهنه ی پایگاه داده را پاک کنید..

جداول راباید پاک کنم یانه؟ چطوری؟ مشکلی پیش نمیاد؟

درپوشه ادمین فایلindex.php راکه اجرا میکنم و بهتر بگم هر گزینه ای درقسمت مدیریت اجرا میکنم پیام زیر میده اینجا چکار کنم؟

پایگاه داده باید به روزرسانی شود.

وردپرس به روز شد! قبل از این که به مسیر قبلی خودتان برگردید٬ مجبوریم پایگاه داده ی شما را به نگارش تازه تر ارتقا دهیم.

فرآیند به روزرسانی کمی زمان بر است. کمی صبر کنید.

ارتقا پایگاه داده ی وردپرس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iranenaz

کاربر عضو
خیلی ممنون...ببخشید بازهم مزاحم شدممن یوزر را حذف کردم ولی بازهم درست نشد... درحال حاضر یک فول بک آپ از سایت گرفتم که شامل:home dirctory/db/email میشه .... حالا تصمیم اینه که وردپرس ورزن2.9.2نصب کنم فایل نصب را اجرا کردم ولی پیام زیر میاد باید چکارکنم؟

پیش ازاین راه اندازی شده است

شما پیش ازاین وردپرس را برپا کرده اید. برای راه اندازی دوباره نخست جدول های کهنه ی پایگاه داده را پاک کنید..

جداول راباید پاک کنم یانه؟ چطوری؟ مشکلی پیش نمیاد؟

درپوشه ادمین فایلindex.php راکه اجرا میکنم و بهتر بگم هر گزینه ای درقسمت مدیریت اجرا میکنم پیام زیر میده اینجا چکار کنم؟

پایگاه داده باید به روزرسانی شود.

وردپرس به روز شد! قبل از این که به مسیر قبلی خودتان برگردید٬ مجبوریم پایگاه داده ی شما را به نگارش تازه تر ارتقا دهیم.

فرآیند به روزرسانی کمی زمان بر است. کمی صبر کنید.

ارتقا پایگاه داده ی وردپرس
دوست عزیز قبل از اینکه آپدیت کنید باید بک آپ می گرفتید تا وقتی مثل الان پشیمون شدید بتونید برگردونید.

روی یک بانک که نمیشه دوبار نصب کرد . یا بانک جدید بزنید یا بانکتون رو خالی کنید.

jing

کاربر عضو
هنوز کاری انجام ندادم همه صفحات را باز گذاشتم تا بگید چکار کنم من دوتا بک آپ گرفتم یکی همون فول بک آپی که گفتم ویک بک آپ هم از مدیرت محتوایی که نصب کرده بودم

هنوزبانک اطلاعاتی دارمش و رونوشت نشده بانک را جدید میزنم موردی نداره اطلاعاتی که گرفتم ویک فایل text هستس از تصویر زیرگرفتم

jing

کاربر عضو
الان ورژن 2.9.2وردپرس نصب شده ولی روز از نو و روزی از نو همه چیز برگشته به ابتدا

حالا باید کدوم فایل را ایمپورت کنم اون فایلی که بعنوان text هستش ایمپورت کردم خطای زیر اومده

N2D

کاربر عضو
الان ورژن 2.9.2وردپرس نصب شده ولی روز از نو و روزی از نو همه چیز برگشته به ابتداحالا باید کدوم فایل را ایمپورت کنم اون فایلی که بعنوان text هستش ایمپورت کردم خطای زیر اومده

دیگه مشکلی پیش نیامد که انشاالله ؟

بالا