عدم نمایش محصولات در گوگل

reza008

تازه وارد
سلام دوستان وقت بخیر . من یک مشکلی دارم که هیچ کدوم از محصولات سایتم توی گوگل نمایش داده نمیشه ، پست ها نمایش داده میشه ولی محصولات خیر . از yoast استفاده میکنم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام
در دسترس هست:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza008

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
وقتی به چیزی اشراف ندارید بهتر است قبل از هر گونه دستکاری نسبت به پیدا کردن جزئیات بادقت بیشتری در وب جستجو کنید
فایل روبات شما دارای ایراد جدی است و این مسئله باعث مشکلات برای شما شده است
فایل را اگر خودتان دستی ایجاد کرده اید بهتر است به حالت اولیه برگردانید
بهترین حالت این آدرس است
Sitemap:
دوم ssl سایت شما دچار مشکل است لطفا نسبت به رفع مشکل اقدام کنید. (این مشکل از سوی ربات های مرورگر جدی گرفته می شود)
سوم مطمئن شوید که نقشه سایت با آدرس فوق در گوگل وبمستر به درستی ثبت و تایید شده باشد خطاهای احتمالی را پیدا و رفع کنید.
موفق باشید

reza008

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
وقتی به چیزی اشراف ندارید بهتر است قبل از هر گونه دستکاری نسبت به پیدا کردن جزئیات بادقت بیشتری در وب جستجو کنید
فایل روبات شما دارای ایراد جدی است و این مسئله باعث مشکلات برای شما شده است
فایل را اگر خودتان دستی ایجاد کرده اید بهتر است به حالت اولیه برگردانید
بهترین حالت این آدرس است
Sitemap:
دوم ssl سایت شما دچار مشکل است لطفا نسبت به رفع مشکل اقدام کنید. (این مشکل از سوی ربات های مرورگر جدی گرفته می شود)
سوم مطمئن شوید که نقشه سایت با آدرس فوق در گوگل وبمستر به درستی ثبت و تایید شده باشد خطاهای احتمالی را پیدا و رفع کنید.
موفق باشید
سلام دوست عزیز و گرامی ، برای فایل ر.بات میشه چند سایت مپ گذاشت ؟ الان فایل رو به زیر تغییر دادم.

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php

Sitemap:
Sitemap:
Sitemap:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
مشکلی در تعداد نیست ولی خط اول همیشه باقی را در بر می گیرد و نیازی به باقی نیست
ساده ترین شیوه بررسی دریافتی های گوگل وبمستر است که ببینید آیا نقشه سایت کامل خوانده می شود یا خیر
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza008
بالا