عدم نمایش Rich Snippets در نتایج گوگل

amraja

تازه وارد
درود من از افزونه yoast seo و yoast woocommerce  استفاده میکنم ولی Rich Snippets را در نتایج گوگل مانند ستاره ها و آرا ها به محصولات ووکامرسی را در نتایج گوگل نشان نمیدهد. به نظر شما مشکل است چه چیزی است؟ چه کاری باید برای Rich Snippets ها و Structured Data ها انجام داد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amraja

تازه وارد
سلام

جناب @amraja

آدرس سایت لطف کنید :)
من خودم فکر میکنم به خاطر این باشه که این افزونه بخش فارسی لینک را در json-ld به صورت ---- نشان میدهد. چطور میشه این مشکل رو حل کنم؟ این مشکل رو در سایت های غیر وردپرسی بررسی کردم نبود.

نشانی سایت babymama.ir

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسن غویشه

کاربر عضو
جناب @amraja عزیز

توصیه میکنم مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

و برای نمایش ستاره می توانید از افزونه هایی مانند All In One Schema.org یا WP Rich Snippets یا Rich Snippets WordPress Plugin by CodeCanyon استفاده کنید.

با آرزوی بهترین ها :)

amraja

تازه وارد
جناب @amraja عزیز

توصیه میکنم مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

و برای نمایش ستاره می توانید از افزونه هایی مانند All In One Schema.org یا WP Rich Snippets یا Rich Snippets WordPress Plugin by CodeCanyon استفاده کنید.

با آرزوی بهترین ها :)
خب اینها دستی هستند و واقعی نیستند یعنی خودت باید ستاره ها و نام محصول و...  را وارد کنی برای هر محصول. و خودکار نیست 

حسن غویشه

کاربر عضو
منظورتون رو متوجه نمیشم! یعنی میخواید بصورت خودکار ستاره بزنه؟!

واقعی! قراره ستاره و ... نشون بده! مگه الکی هم داریم؟!

لطفا هدفتون رو کامل شرح بدید

منتظرم ...

amraja

تازه وارد
ببینید افزونه yoast ریتینگ های کاربران رو خودش در schema قرار میده. ولی یک مشکلی که داریم اینه که در گوگل نمیاد. مشکل از کجاست؟  برای نمایش ستاره ها حتما به این افزونه هایی که معرفی کردید نیاز است؟  چه تفاوتی با yoast دارد؟ 

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

صبح بخیر

برای نمایش ستاره ها حتما به این افزونه هایی که معرفی کردید نیاز است؟
بله

چه تفاوتی با yoast دارد؟ 
Yoast برای بهینه سازی مطالب و سایت میباشد در صورتی که افزونه های معرفی شده برای نمایش ریچ اسنیپت ها هستند!

amraja

تازه وارد
سلام

صبح بخیر

بله

Yoast برای بهینه سازی مطالب و سایت میباشد در صورتی که افزونه های معرفی شده برای نمایش ریچ اسنیپت ها هستند!
من الان Rich Snippets WordPress Plugin رو نصب کردم تنظیمات خاصی برای فعال سازی باید انجام بدم؟

بالا