غیر فعال کردن شبکه وردپرس

mehdiace

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز و بزرگوار
بنده برای سایتم شبکه ای کردم وردپرس که کند شد و الان میخوام به حالت قبل برگردونم
باید چیکار کنم؟ یادمه یک خط کد نوشتم و فعال شد شبکه اما تو فایل config کد داد وارد کردم اونورا نمیدونم چیکار کنم

tpark

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز و بزرگوار
بنده برای سایتم شبکه ای کردم وردپرس که کند شد و الان میخوام به حالت قبل برگردونم
باید چیکار کنم؟ یادمه یک خط کد نوشتم و فعال شد شبکه اما تو فایل config کد داد وارد کردم اونورا نمیدونم چیکار کنم
درود بر شما
این کد رو از wp-config حذف کنید:
کد:
define( 'WP_ALLOW_MULTISITE', true );
موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

tpark

کاربر عضو
سلام وقت بخیر
بزرگوار فقط دوتا کد دیگه داده بود که در htaccess و یکجای دیگه وارد کنید اونا چی؟
از هر آموزشی برای فعالسازی استفاده کردید، از همون برای غیر فعالسازی استفاده کنید.
برای فعالسازی همون خط کد نیاز هستش.

• Like

mehdiace

کاربر عضو
از هر آموزشی برای فعالسازی استفاده کردید، از همون برای غیر فعالسازی استفاده کنید.
برای فعالسازی همون خط کد نیاز هستش.
سلام دوست عزیز بنده از طریق اموزش های که تو سایت ها بود تمام فایل های به مولتی وردپرس حذف و حتی از دیتابیس هم حذف کردم و کد های مربوط بهش هم پاک کردم و درستم شد اما یهو لاگ ارورم پر میشه از این ارور

[20-Jul-2019 00:45:00 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot use a scalar value as an array in /home/.../public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 291
[20-Jul-2019 00:45:00 Asia/Tehran] PHP Warning: next() expects parameter 1 to be array, null given in /home/.../public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 291
[20-Jul-2019 00:45:00 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot use a scalar value as an array in /home/.../public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 275

tpark

کاربر عضو
سلام دوست عزیز بنده از طریق اموزش های که تو سایت ها بود تمام فایل های به مولتی وردپرس حذف و حتی از دیتابیس هم حذف کردم و کد های مربوط بهش هم پاک کردم و درستم شد اما یهو لاگ ارورم پر میشه از این ارور

[20-Jul-2019 00:45:00 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot use a scalar value as an array in /home/.../public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 291
[20-Jul-2019 00:45:00 Asia/Tehran] PHP Warning: next() expects parameter 1 to be array, null given in /home/.../public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 291
[20-Jul-2019 00:45:00 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot use a scalar value as an array in /home/.../public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 275
مراحل توصیه شده در رو بررسی کنید.

• Like

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به مستندات وردپرس مراجعه کنید

ضمن اینکه قبل از پاک کردن بهتر است اول فایل را به حالت غیر فعال ببرید تا وردپرس متوجه شود دیگر قصد اجرای آنرا ندارید و بر اساس آن تغییر موقعیت دهد این شامل فایل کانفیگ و htaccss هم هست .
PHP:
define( 'WP_ALLOW_MULTISITE', false );

این شامل تغییرات مرتبط با وردپرس شبکه بر روی مدیریت وردپرس شما نیز می شود.

در پاره از زمان ها نیاز است با حفظ فول بک آپ شامل دیتابیس و اطلاعات روت سرور در یک محل امن چون رایانه شخصی یا مواردی از این دست اقدام به بارگذاری مجدد وردپرس کنید.
علت هم تغییرات هک خود وردپرس در برخی تغییرات فایل های اصلی یا فراخوان آنها است
فراموش نکنید فول بک آپ را حتما بگیرید و سپس با سایر اقدامات دست بزنید
موفق باشید

بالا