فارسی سازی اعداد در اسکریپت فارسی شده

Mirr0r

کاربر عضو
بسم الله

با سلام
خسته نباشید دوستان
یک اسکریپت php ترجمه شده داریم که همه فونتاش تاهوما و فارسی و راستچین هست.
اما اعدادش تاهومای انگلیسی هست! کسی از دوستان میدونه چطور اعداد رو فارسی کنم؟
کدی باید توی CSS قرار بگیره توی body ؟
ممنونم

ALi.Reza

کاربر عضو
بسم الله

با سلام

خسته نباشید دوستان

یک اسکریپت php ترجمه شده داریم که همه فونتاش تاهوما و فارسی و راستچین هست.

اما اعدادش تاهومای انگلیسی هست! کسی از دوستان میدونه چطور اعداد رو فارسی کنم؟

کدی باید توی CSS قرار بگیره توی body ؟

ممنونم
درود

اگه از فونت یکان استفاده کنی اعداد هم فارسی میشن معمولا، تست کن..

Mirr0r

کاربر عضو
درود

اگه از فونت یکان استفاده کنی اعداد هم فارسی میشن معمولا، تست کن..
سلام و سپاس

از یکان هم استفاده کردم، نشد راستش :|

حتی سرچ کردم یکانی که اعدادش فارسی باشن رو گذاشتم با زهم نشد.

اگر شما یکانی میشناسید که تست زدید و فارسی بوده بفرمایید. اما لازم به ذکر هستش که اولویتم همون تاهوما هست چون قالب شلوغی هست و یکان چندان بهش نمیخوره

ALi.Reza

کاربر عضو
سلام و سپاس

از یکان هم استفاده کردم، نشد راستش :|

حتی سرچ کردم یکانی که اعدادش فارسی باشن رو گذاشتم با زهم نشد.

اگر شما یکانی میشناسید که تست زدید و فارسی بوده بفرمایید. اما لازم به ذکر هستش که اولویتم همون تاهوما هست چون قالب شلوغی هست و یکان چندان بهش نمیخوره
خب با این اوصاف باید راه های دیگه رو امتحان کنی، مثلا از طریق توابع php اعدادرو فارسی کنی، تو انجمن جستجو کنی قبلا در موردش بحث شده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

یا

کد:
<script>     $(document).ready(function () {         ConvertNumberToPersion();    });     function ConvertNumberToPersion() {        persian = { 0: '۰', 1: '۱', 2: '۲', 3: '۳', 4: '۴', 5: '۵', 6: '۶', 7: '۷', 8: '۸', 9: '۹' };        function traverse(el) {            if (el.nodeType == 3) {                var list = el.data.match(/[0-9]/g);                if (list != null && list.length != 0) {                    for (var i = 0; i < list.length; i++)                        el.data = el.data.replace(list[i], persian[list[i]]);                }            }            for (var i = 0; i < el.childNodes.length; i++) {                traverse(el.childNodes[i]);            }        }        traverse(document.body);    } </script>

بالا