فارسی سازی تمامی قسمت های ووکامرس

Moralist

تازه وارد
با سلام و با تشکر از دوستانی که زحمت کشیده و بسته فارسی سازی ووکامرس را ارائه کرده اند

فقط چند نکته

1- برخی عبارت ها نامناسب ترجمه شده اند. همانند: "مشتری بازگشتی" مشاهده & پرداخت" و برخی قسمت های دیگر

2- برخی عبارت ها نیز اصلا ترجمه نشده اند همانند: " Cart Subtotal" "Order Total" You Have 1 Item In Your Cart" Customer matched shipping zone"  

در فایلها fa_IR.po و admin-fa_IR.po پلاگین ووکامرس فارسی نیز جستجو کردم چنین عبارتی نیافتم که خودم ترجمه کنم. در قسمت ویرایش افزونه ها نیز متوجه نشدم کدام قسمت مربوط به این است.

در هر صورت برخی از این عبارات نیاز به ترجمه دارند اگر دوستان راهنمایی کنند که مشکل من و شاید بسیاری از کاربران دیگر برطرف شود، ممنون می شم

موفق باشید

arzm1375

تازه وارد
با سلام و با تشکر از دوستانی که زحمت کشیده و بسته فارسی سازی ووکامرس را ارائه کرده اند

فقط چند نکته

1- برخی عبارت ها نامناسب ترجمه شده اند. همانند: "مشتری بازگشتی" مشاهده & پرداخت" و برخی قسمت های دیگر

2- برخی عبارت ها نیز اصلا ترجمه نشده اند همانند: " Cart Subtotal" "Order Total" You Have 1 Item In Your Cart" Customer matched shipping zone"  

در فایلها fa_IR.po و admin-fa_IR.po پلاگین ووکامرس فارسی نیز جستجو کردم چنین عبارتی نیافتم که خودم ترجمه کنم. در قسمت ویرایش افزونه ها نیز متوجه نشدم کدام قسمت مربوط به این است.

در هر صورت برخی از این عبارات نیاز به ترجمه دارند اگر دوستان راهنمایی کنند که مشکل من و شاید بسیاری از کاربران دیگر برطرف شود، ممنون می شم

موفق باشید
با سلام

اگه توی افزونه فارسی ساز پوشه language ش فایل فارسی را با نرم افزار مخصوصش باز کنی و سرچ کنی هست. یا از طریق حلقه ترجمه برطرفشون کنی.

اینا رو خودم امتحان کردم.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی

فقط چند نکته

موفق باشید
شاید این کلمات در قالب هستن ... با قالب دیگری تست کنید .

Moralist

تازه وارد
برخی از لغات را با استفاده از حلقه ترجمه، تصحیح کردم. ولی عباراتی همانند

" You Have 1 Item In Your Cart" Customer matched shipping zone"  

را در هیچ کجا پیدا نکردم 

متاسفانه هر دو عبارت هم مهم هستند که هنوز نتوانسته ام ادرس زبان آنها را پیدا کنم

بالا