فارسی سازی قالب good news

alireza1375

تازه وارد
سلام.از مترجمین در خواست دارم ورژن جدید قالب good news را ترجمه کنند.

اکثر کاربرانی که از این قالب استفاده می کنند می دانند چه ویژگی های منحصر به فردی دارد.به نظر من این قالب تنها و حرفه ای ترین قالب خبری وردپرس باشد.البته قالب های زیادی است ولی با وجود کنترل پنل حرفه ای آن نمی توان آن را نادیده گرفت.این قالب تا حالا ترجمه نشده است از مترجمین درخواست دارم که ترجمه شود.راستی یادم رفت بگم که این نسخه 4.1 این قالب است.

لینک دانلود:

virangar

کاربر عضو

alireza1375

تازه وارد
قالب پرمیوم هست یا رایگان؟!
قالب اصلی که پرمیوم است ولی تو آدرسی که دادم نال شده است.

در ضمن اون قالبی که تو خود سایت است ورژن 2 است و حجم آن 3 مگابایت ولی این نسخه چهار است و حجم آن 10 مگابایت است.

virangar

کاربر عضو
خب تو اون فایل های پی اس دی و اینجور چیزاس

باهم فرق ندارن ;)

HamedR

کاربر عضو
بطور کلی در ارتقاء قالب تغییر ظاهری رخ نمیدهد.

پس این قالب هم تفاوتی با ورژن های پایین تر آن ندارد. میتوانید از فایل ترجمه ورژن قبلی استفاده کنید.

apoosh

تازه وارد
خواهشا یکی نسخه 4.1 این پوسته رو فارسی کنه. یک سری تغییرات اتفاقا ظاهری در این نسخه نسبت به ورژنی که در سایت است نیز قرار داده شده که بیشتر به نحوه مدرن*تر چیدمان بر می گرده. ضمن اینکه این نسخه نسبت به قبل سبک*تر بوده و یک سری از باگ*هاش هم برطرف شده، برای همین خیلی نسخه بهتری است (سازندگان که سادیسم ندارند الکی نسخه ارتقا بدن!)

لطفا یکی از دوستان حتی اگر می*تونه همان ترجمه قبلی را در نسخه جدید قرار بده، خیلی کمک بزرگی کرده اگر اینکار رو بکنه

جواد نصراللهی

تازه وارد
خواهشا یکی نسخه 4.1 این پوسته رو فارسی کنه. یک سری تغییرات اتفاقا ظاهری در این نسخه نسبت به ورژنی که در سایت است نیز قرار داده شده که بیشتر به نحوه مدرن*تر چیدمان بر می گرده. ضمن اینکه این نسخه نسبت به قبل سبک*تر بوده و یک سری از باگ*هاش هم برطرف شده، برای همین خیلی نسخه بهتری است (سازندگان که سادیسم ندارند الکی نسخه ارتقا بدن!)لطفا یکی از دوستان حتی اگر می*تونه همان ترجمه قبلی را در نسخه جدید قرار بده، خیلی کمک بزرگی کرده اگر اینکار رو بکنه[/quote

سلام عجیجم

چرا داری خواهش میکنی؟؟؟

همون فارسی ساز نسخه قبلی رو بردار و واسه این بزن دیگه داداش

بیا این فایل زیپ رو دانلود کن و در پوشه مخصوص قالب آپلود کن و بعد حاشو ببر

apoosh

تازه وارد
آقا یک دنیا ازت ممنونم، فکر نمی*کردم انقدر ساده باشه!

پس حداقل مدیرها هم لطف کنند و نسخه جدیدش رو برای دانلود بگذارند

apoosh

تازه وارد
نصب کردم اما تو خود هاست اصلی وقتی که وارد بخش تنظیمات سایت می*شم، همه فونت ها بهم میریزه و اصلا نمیشه چیزی خوند! تنظیمات پوسته به حالت اولیه برگشته که حالا اون رو میشه دوباره تنظیم کرد اما فونت فارسی رو درست نشون نمیده و انگاری unicode نیست که من نمیدونم چجوری درستش کنم!

apoosh

تازه وارد
روی لوکال هاست مشکلی نداره و بر روی هاست اصلی فونت*های تنظیمات بهم می*ریزه! لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم چون نسخه جدید واقعا بهتر شده

Ehs@n

کاربر عضو
خود شما که گذاشتی واسه دانلود دیگه چه کاریه دوباره کاری بشه؟!

تو css کد Font-family رو پیدا کن و اولین tahoma رو جایگزین کن ببین درست میشه یا نه؟!

direction رو هم چک کن که روی rtl باشه

جواد نصراللهی

تازه وارد
نصب کردم اما تو خود هاست اصلی وقتی که وارد بخش تنظیمات سایت می*شم، همه فونت ها بهم میریزه و اصلا نمیشه چیزی خوند! تنظیمات پوسته به حالت اولیه برگشته که حالا اون رو میشه دوباره تنظیم کرد اما فونت فارسی رو درست نشون نمیده و انگاری unicode نیست که من نمیدونم چجوری درستش کنم!
اینم مشکل فونتش

این فایلو هم تو پوشه قالب آپ کن

ضمنا آدرس سایتتم بده تا ببینیم

موفق باشی

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
عزیز این آخرین اخطاره در صورت تکرار اخراج می شید.

لطفا اسپم ارسال نکن. :)

لطفا به خودت زحمت بده و اینجا رو بخون: :77:

alireza1375

تازه وارد
دوستان این فارسی سازی که دادید چگونه باید نصب شود.میشد از سیر تا پیازش را تعریف کنید.

بالا