فارسی کردن عنوان قوانین و مقررات

سحر2018

تازه وارد
من می خواستم توی برگه حساب کاربری خریدار بیاد یک شرایط و مقررات رو بزنه و موافقت کنه، الان جملش انگلیسیه و نمیتونم با حلقه ترجمه فارسیش کنم. من باید چکار کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

javananit96

کاربر عضو
من می خواستم توی برگه حساب کاربری خریدار بیاد یک شرایط و مقررات رو بزنه و موافقت کنه، الان جملش انگلیسیه و نمیتونم با حلقه ترجمه فارسیش کنم. من باید چکار کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام حداقل سایت میدادید یا قالب که استفاده میکنید میگفتید

سحر2018

تازه وارد
You must be registered for see images attach
از قالب بی تم استفاده کردم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

به علت اضافه شدن بخش قوانین GDPR اتحادیه اروپا از 25 می بخش ترجمه وردپرس این قوانین را به خطوط جدید اضافه کرده است .

به علت حضور یک هموطن (متاسفانه خودخواه و خودشیفته و منفعت طلب) ترجمه های جدید یا تایید نشده یا پس از گذشتن از مدت قانونی 1 تا 3 ماه قابل استفاده است و به علت کندی دوستان در وردپرس فارس نیز نسخه ترجمه فارسی هنوز ارائه نشده است.

این جریان در نسخه جدید فایل زبان وکامرس نیز هست . برای انجام تغییرات شما نیازمند بروزرسانی فایل ترجمه داخل خود وکامرس یا افزونه وکامرس فارسی هستید که به راحتی با poedit قابل انجام است .

در صورتی که دوستان انجام ندادن بنده تا فردا همین پست قرار میدم یا سایر دسوتان ترجمه جدید رو در دسترس بگذارند.

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ووکامرس فارسی 3.4 منتشر شده. اما گویا این ترجمه ، مربوط به قالب دوستمون هست که با ووکامرس سری 3.4 سازگار نیست.

jamshimi

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

به علت اضافه شدن بخش قوانین GDPR اتحادیه اروپا از 25 می بخش ترجمه وردپرس این قوانین را به خطوط جدید اضافه کرده است .

به علت حضور یک هموطن (متاسفانه خودخواه و خودشیفته و منفعت طلب) ترجمه های جدید یا تایید نشده یا پس از گذشتن از مدت قانونی 1 تا 3 ماه قابل استفاده است و به علت کندی دوستان در وردپرس فارس نیز نسخه ترجمه فارسی هنوز ارائه نشده است.

این جریان در نسخه جدید فایل زبان وکامرس نیز هست . برای انجام تغییرات شما نیازمند بروزرسانی فایل ترجمه داخل خود وکامرس یا افزونه وکامرس فارسی هستید که به راحتی با poedit قابل انجام است .

در صورتی که دوستان انجام ندادن بنده تا فردا همین پست قرار میدم یا سایر دسوتان ترجمه جدید رو در دسترس بگذارند.

موفق باشید
شما به وردپرس 4.9.6 اپدیت کردید؟ مشکلی با نسخه انگلیسی نداشتید؟ چون هنوز نسخه فارسی نیومده انگار!!

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر از تجربیات گذشته پند بگیریم می دانیم که تا بروز نبودن قالب و افزونه بروزرسانی جدید باید با صبر انجام شود.

متاسفانه شرکت ارائه دهنده سرویس هاست ما در یک اقدام با کمترین میزان اطلاع اقدام به جابجایی سرور نموده است از آنروز به اینطرف وردپرس ما گاها بعد از مدت مشخصی خودش بروزرسانی میشود. البته ما روزانه ساعاتی را جهت بررسی عملکرد وقت می گذاریم . مشکلات پیش را باید در نطفه خفه کرد.

ضمنا با سرعت عمل دوستان وکامرسی ترجمه جدید کاملا انجام شده است که ازشون ممنون هستیم، البته در مورد gdpr این ترجمه نهایی نشده است که به نظرم همان بهتر که نشه چون این اروپایی ها دنبال بهانه می گردند.

موفق باشید

navik

تازه وارد
دوستان منم این مشکل رو دارم .

آیا جایی هست که به صورت دستی برم ادیت کنم؟؟؟

من اصلا نمیتونم ووکامرس رو آپدیت کنم . آخرین باری که این کارو کردیم مجبور شدیم دوباره از اول فروشگاه رو نصب کنیم و کلی مشکل پیش اومد.هم در قالب هم جاهای دیگه.
نسخه ووکامرس من نگارش 3.3.5 هستش . اگر راهنمایی بفرمایید که کجاست من دستی تغییرش بدم ممنون میشم.

بالا