فاصله خطوط متن در قالب صحیفه

moein921

کاربر عضو
برای اینکه فاصله ی بین خطوط رو در قالب صحیفه بیشتر کنم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید. کدوم قسمت را عوض کنم. من line height رو عوض کردم اتفاقی نیفتاد البته چند تا line height داشت کدوم رو تغییر بدم تا فاصله ی بین خطوط اوکی بشه من وقتی فونت رو بزرگ میکنم فاصله ی بین خطوط همون قبلی هیت اما فونت بزرگ میشه و نمای بدی به متن میده!!!

You must be registered for see images attach

moein921

کاربر عضو
لطفا یکی کمک کنه دو روز پیش پست دادم 

قوانینم کاملا میفهمم

برا همین بعد از 48ساعت دوباره پست دادم کمک کنه یکی

iSAEED

کاربر عضو
html,body { padding: 0; margin: 0; line-height:12px;

تو استایل قالب ببینید line-height دارید

تغییر بدید و اعلام کنید

saji051

کاربر عضو
لطفا یکی کمک کنه دو روز پیش پست دادم 

قوانینم کاملا میفهمم

برا همین بعد از 48ساعت دوباره پست دادم کمک کنه یکی
اگر براتون مقدرو هست آدرس سایت را ذکر کنید تا بنده و سایر دوستان بتونیم بهتر راهنمایی کنیم...

moein921

کاربر عضو
www.kasb24.ir

دوستان من در قالب صحیفه حدود12 تا linehighte دیدم اول تا 4رم رو تغییر دادم هیچ اتفقی نیفتاد در صورتی که اولیش به تگ body ربط داشت

لطفا کمک کنید ادرس سایت هم دادم

saji051

کاربر عضو
www.kasb24.ir

دوستان من در قالب صحیفه حدود12 تا linehighte دیدم اول تا 4رم رو تغییر دادم هیچ اتفقی نیفتاد در صورتی که اولیش به تگ body ربط داشت

لطفا کمک کنید ادرس سایت هم دادم
سلام دوست عزیز

لطفا کد زیر را در فایل style.css پیدا کنید و اصلاحش کنید

از این شکل:

.entry p {
margin-bottom: 20px;
}

به این شکل:

.entry p {
margin-bottom: 20px;
line-height: 50px;
}

برای پیدا کردن تابع بالا بهتر که فایل style.css قالب رو دانلود کنید و بعد با استفاده از یک ویرایشگر این تابع .entry p را جستوجو کنید و دستور line-height رو براش تعریف کنید

در حال حاضر بنده line-height:50px; و تست رو انجام داد.

عکس پیوست شد.

موفق باشید...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
برای قالب صحیفه پاسخگو نیست

3 تگ

.entry p {

وجود دارد هر سه را تغییر دادم اما نتیجه ای حاصل نشد

saji051

کاربر عضو
برای قالب صحیفه پاسخگو نیست

3 تگ

.entry p {

وجود دارد هر سه را تغییر دادم اما نتیجه ای حاصل نشد
دوست عزیز بنده تست رو روی سایت شما انجام داد...

سایتتون رو با مرورگرهای دیگه تست بفرمایید.

سوال: آیا custom css داخل قالب استفاده کردین؟(منظور تنظیمات قالب کد فکر کنم با عنوان css سفارشی مشخص می شود).

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
منظورتونو نمیفهمم با ارز شرمندگی من یوزر پسورد هاست ندادم که امتحان کنی اگه از طریق مرورگر هم امتحان کردی خوب دقیق بگو کدوم لاین این تابع 3 بار تعریف شده و من هر 3 باری که تغریف شده تغییر دادم و هیچ اتفاقی نیفتاد بازم امتحان میکنم

ولی ای کاش فایل تصحیح شدهstyleرو میزاشتی

saji051

کاربر عضو
منظورتونو نمیفهمم با ارز شرمندگی من یوزر پسورد هاست ندادم که امتحان کنی اگه از طریق مرورگر هم امتحان کردی خوب دقیق بگو کدوم لاین این تابع 3 بار تعریف شده و من هر 3 باری که تغریف شده تغییر دادم و هیچ اتفاقی نیفتاد بازم امتحان میکنم

ولی ای کاش فایل تصحیح شدهstyleرو میزاشتی
لطفا این فایل را تست کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
درست شد فاصله ی خطوط اما متاسفانه جاهای دیگه قالب بهم ریخت در عکس ها پیوست شد فقط برید سایت تا مشکلات رو خودتون ببینید از وقتی این استایل گذاشتم وقتی میرم روی منو وقتی میخوام بیام روی زیر منو میپره

در ظمن قسمت منوی بالایی به پایین اومده

قسمت آخرین اخبار هم  نصفش معلوم نیست فقط به خاطر تغییر فاصله ی بین خطوط طبق دستور شما دوست عزیز انشالله کمکم کنید مشکل حل شه

به سایت برید بهتر مشکلات منو متوجه میشید

www.kasb24.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saji051

کاربر عضو
درست شد فاصله ی خطوط اما متاسفانه جاهای دیگه قالب بهم ریخت در عکس ها پیوست شد فقط برید سایت تا مشکلات رو خودتون ببینید از وقتی این استایل گذاشتم وقتی میرم روی منو وقتی میخوام بیام روی زیر منو میپره

در ظمن قسمت منوی بالایی به پایین اومده

قسمت آخرین اخبار هم  نصفش معلوم نیست فقط به خاطر تغییر فاصله ی بین خطوط طبق دستور شما دوست عزیز انشالله کمکم کنید مشکل حل شه

به سایت برید بهتر مشکلات منو متوجه میشید

www.kasb24.ir
بنده سایت رو بررسی کردم مشکلی ندیدم!!

عکس هم که گفته بودید پیوست کردید اما عکس نبود.

درصورت امکان درسترسی از هاست و وردپرس سایت برای من ایجاد و ارسال کنید تا اگر تمایل دارید مشکل رو بیشتر بررسی کنم. اگر هم این امکان نیست که از حالت قبل و بعد از اعمال کردن استایل جدید به قالب عکس اینجا قرار بدید تا متوجه ریز تغییراتی که عرض کردید بشیم.

moein921

کاربر عضو
خوب وقتی روش شما جواب نداد و قالب بهم ریخت از خیرش گذشتم الان همون حالت معمول قبلی هست عکس پیوست نکردم تا خودتون سایت رو بیینید ضمنا با هر دو مرورگر موزیلا و کروم امتحان کنید تغییرات رو.

احتمالا فایل استاندارت قالب رو جایگزین کنم البته فردا در رابطه با اشکالات عکس میگیرم همینجا میدم شاید بتونید کمکم کنید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

قالب صحیفه به طور مستقل برخی اوقات فقط از استایل تغییر نمی کنه بلکه شاید نیاز باشد  css های مرتبط رو هم تغییر بدید مثل rtl یا مشابه اون رو

ضمنا نوع فونت شما هم باعث مشکل شده برخی فونت ها این مشکلات رو دارند

اگر مشکل رفع شده که هیچ در غیر اینصورت فعلا فقط از استایل  خط شما 3067 رو تست بگیرد شماره شما 21 هستش که 30 قرار دادم و مشکلی پیش نیومد ضمنا پس از انجام ذخیره سازی اگر افزونه کش دارید خالیش کنید البته تعیین عدد دست خودتون هستش و عدد 25 تا 30 فکر کنم مناسب باشه

.entry p {
line-height: 30px;
margin: 0;

ضمنا این دوستمون درست قرار دادن فقط خط رو نگفتن

موفق باشید

moein921

کاربر عضو
مشکل من الان این هست هر چقدر عدد بزرگتر میشه منو بهم میریزه الان با موبایلم فردا بهتون در مورد بهم ریختگی منو عکس میزارم که متوجه منظورم بشید

فکر نکنم مشکل از فونت باشه!

ضمن اینکه من میخواستم یکی لطف کنه قالب ipb برام نصب کنه انجمن رو خودم نصب میکنم اما یه قالب زیبا نمیدونم چطور براش نصب کنم یا فونتشو عوض کنم البته پشتیبانی انجمنipb کمک خاستم جوابی ندادن هرکی قادره کمکم کنه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بله بهم میریزه چون شما در تمامی مقادیر دستکاری کردید . اولا باید کد اولیه اصلی رو دوباره بارگذاری کنید و سپس اقدام به تغییر فقط مقدار همون عدد کنید نه ساختار کدها .

ضمنا قالب صحیفه در ساختار موبایلی همیشه دارای مشکلاتی بوده و هنوزم انگاری با فرمایش شما هست ، ضمنا منو چی بهم میریزه منو بالا یا منو کنار مطلب کدوم منظورتون هستش . ضمنا فونتها برخی باعث جمع شدن فواصل یا باز شدن میشن .

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
عکس ها رو پیوست کردم همونطور که می بینید منوی بالا اگه به آیکن سرچ نگاه کنین اومده پایین

منوی پایین هم وقتی میری روش از گزینه هاش میپره نمیشه انتخاب کرد

و قسمت اخبار هم در عکس دوم کاملا مشهود هست اومده پایین و عکس سوم هم در رابطه با کدی هست که دوستان گفتن و من از اون هم عکس گرفتم که نگید اشتباه وارد کردم.

حالا مشکل از کجاست؟

جالب اینکه در مرورگر فایرفکس فاصله ی بین خطوط درست شده اما بقیه ی چیزها خراب شده و در مرورگر کروم هیچ اتفاقی نیفتاده

moein921

کاربر عضو
ممنون درست شد مشکل از کش سایت بود متشکر موضوع حل شد

saji051

کاربر عضو
دوست عزیز بنده فکر میکنم مرورگرهای شما مشکل داره لطفا یکبار کش مرورگر رو کامل پاک کنید و چک کنید یا بصورت پرایویت چک بفرمایید

بنده بارها تست کردم تو مرورگر کروم و فایرفاکس که عکساشو در ادامه براتون پیوست میکنم تا مشاهده کنید

نکته: بهتر است برای خوانایی بهتر و نداشتن مشکل در نوشته ها و متن های سایر قسمت ها در سایت از فونت های خانوادی بی استفاده کنید.

بالا