فرم سفارش دامین و هاستینگ

• نویسنده موضوع cedar
  • تاریخ شروع

cedar

کاربر عضو
سلام خدمت دوستان محترم در پرشین اسکریپت

میخواستم بدونم فرم ثبت دامین و هاست مثل این سایت کسی سراغ داره

کد:
www.1mizban.com/order.html
یا یک فرم مشابه

مرسی

موفق باشید

emadh

تازه وارد
من یه بار شبیه به اینو دیدم . بزار یه سرچی کنم بهت همین جا اطلاع میدم ./

eshtad

کاربر عضو
اگه میخوای که اطلاعات به ایمیلت فرستاده بشه که میتونم سریع برات درست کنم ولی اگه میخوای که قسمت ادمین و دیدن پیغام داشته باشه که بیاد بگردی دنبال اسکریپت اماده

motherlikher

تازه وارد
با سلام

دوست من نمونه این فرم رو من ساختم هر کس بخواد براش مینویسم قیمتش 15 هزار تومان هست

اگه کسی میخواد همینجا بگه

موفق باشید

jaberjiji

تازه وارد
با سلامدوست من این فرم رو من ساختم برای این سایت الان هم هر کس بخواد براش مینویسم قیمتش 15 هزار تومان هست

موفق باشید
ببخشید نمیشنایم شما رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روچه حساب میگید شما برامون نوشتید ؟

جالبه

imanmag

تازه وارد
اگه میخوای که اطلاعات به ایمیلت فرستاده بشه که میتونم سریع برات درست کنم ولی اگه میخوای که قسمت ادمین و دیدن پیغام داشته باشه که بیاد بگردی دنبال اسکریپت اماده
سلام خسته نباشید

آقا اگه امکانش هست من چنین فرمی رو میخوام برام بنویسید که به ایمیلم فرستاده بشه و فیلدهای

نام:

خانواده گی :

آدرس محل سوکنت:

سرویس شماره :

دامین :

شماره فیش بانکی :

تاریخ واریزی :

و یکی دیگر

با تنمامب فیلدهای بالا البته در این یکی شماره فیش بانکی و تاریخ واریزی نوشته نشود..

عزیز جان نهایت تشکر را میکنم در ضمن من این سیستم رو ژیدا کرده ام ولی ایمیل اصلا ارسال نمیشه .

منتظرتونم . تشکر . یاعلی

alizadeh2008@gmail.com

motherlikher

تازه وارد
با سلامدوست من این فرم رو من ساختم برای این سایت الان هم هر کس بخواد براش مینویسم قیمتش 15 هزار تومان هست

موفق باشید
ببخشید نمیشنایم شما رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روچه حساب میگید شما برامون نوشتید ؟

جالبه
با سلام

دوست عزیز منظورم این بود که نمونشو نوشتم که دقیقا مثل همونه اون ارسالم رو هم ویرایش کردم درستش کردم :wink:

موفق باشید

imanmag

تازه وارد
سلام خسته نباشید

آقا اگه امکانش هست من چنین فرمی رو میخوام برام بنویسید که به ایمیلم فرستاده بشه و فیلدهای

نام:

خانواده گی :

آدرس محل سوکنت:

سرویس شماره :

دامین :

شماره فیش بانکی :

تاریخ واریزی :

و یکی دیگر

با تنمامب فیلدهای بالا البته در این یکی شماره فیش بانکی و تاریخ واریزی نوشته نشود..

عزیز جان نهایت تشکر را میکنم در ضمن من این سیستم رو ژیدا کرده ام ولی ایمیل اصلا ارسال نمیشه .

منتظرتونم . تشکر . یاعلی

alizadeh2008@gmail.com
:cry: سلام دوستان كمك كنيد

shamimi

کاربر عضو
باید تو قسمت میل ای دی خودتو بزنید درست زدید راستی این فرووم محمد رییس همین سایت داده می تونید از اون سوال کنید :arrow:

imanmag

تازه وارد
باید تو قسمت میل ای دی خودتو بزنید درست زدید راستی این فرووم محمد رییس همین سایت داده می تونید از اون سوال کنید :arrow:
سلام دوست من تشكر از لطفت

من ايميل خودم رو نيز وارد كردم همون هنگام نصب سيستم ولي نشد

motherlikher

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز میتونید فرمی که من نوشتم رو بخرید

من تضمین میکنم که 100% کار میکنه

از طریق آیدی با من ارتباط بر قرار کنید

موفق باشید

shamimi

کاربر عضو
دوست عزیز شما وقتی ایمیل خود را وارد می کنید ایمیل های شما تو spam میره من الان دارم از همین فرم استفاده می کنم

sam2008

تازه وارد
سلام دوستان

عین همون فرمی که صفحه اول دوستمون گذاشته رو میتونم بنویسم !

هر کی خواست بگه ! :oops:

shamimi

کاربر عضو
اکی داداش پس اگه می تونی بنویسی یکی مثل این بنویس دمت گرم :wink:

motherlikher

تازه وارد
با سلام

قیمتی رو که میخواید بگید تا به همون میزان براتون بسازم

اون فرمی رو هم که در صفحه اول دوستمون گفتن من اونو دارم (دقیقا همونو) میدم 10 تومان ( فرم ثبت فیش همون سایت به آدرس رو هم اشانتیون روش میدم)

فرم هایی که من میدم تضمین میدم که 100% کار کنه

هر کسی میخواد از طریق ایمیل یا آیدی بهم بگه

موفق باشید

Dark-Man

کاربر عضو
دوستان عزیز ایمیل به اسپم میره یعنی آی پی سرور شما تو بلک لیست ئه!همه هم با تابع mail() کار میکنن پس هیچ تظمینی نیس!مگر اینکه یه آیپی جدید ادد کنید تو سرورتون!

موفق باشید

بالا