فروش اسکریپت ارسال موزیک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arashnz

تازه وارد
برنامه ارسال آسان موزیک به وردپرس
سلام
به خاطر نیاز دوستانی که سایت موزیک دارند و درد سرهایی که برای ارسال مطالب در این سایت ها وجود داره یک برنامه تحت وب تهیه کردم که این کار را برای شما عزیران آسان می کند.
روش کار به این صورت هست که شما به راحتی می توانید مطالب سایت های معروفی که توسط وب اپلیکشن من پشتیبانی می شوند به راحتی و با چند کلیک به سایت وردپرسی خودتون اضافه کنید.
برای این منظور کافیه لینک پست مورد نظر به اضافه اسم خواننده رو در برنامه وارید کنید تا پست به صورت پیش نویس به سایت وردپرس شما اصافه بشه و بعد از ویرایش جزیی قادر باشید پست رو ارسال کنید.
قیمت این وب اپلیکیشن 200000 تومان می باشد و به زودی ویدیو و عکس از آن منتشر می کنم
ویژگی ها :
تغییر نام عکس و آپلود عکس به پوشه مربوطه وردپرس شما
تغییر نام فایل mp3 و تگ های آن و قرار دادن آن در هاست شما
ارسال خودکار پست با موضوع و محتویات خاص و آماده برای ارسال به صورت پیش نویس به وردپرس شما
لینک خودکار نوشته های پست بر اساس نام خواننده و نام آهنگ به فارسی و انگلیسی
برچست گذاری (تگ کردن) بر اساس نام خواننده و نام آهنگ به فارسی و انگلیسی
پشتیبانی از چندین سایت معروف مانند :myavangmusic.com radii0javan.com musicnavaz.com bir-music.com myfaza2music.net musiclord.ir ahangbaz.net balmusic.ir mytehranmusic.com
روش کار :
روش کار به این شکل هست که شما ادرس پست مربوطه به یک موزیک خاص رو از یک سایت معروف انتخاب می کنید و در برنامه تحت وب ما آدرس پست مربوطه به همراه اسم خواننده به فارسی ، اسم آهنگ به فارسی ، اسم خواننده به انگلیسی و اسم آهنگ به انگلیسی را وارد می کند. بعد از آن با زدن تنها یک دکمه پست مربوطه به وردپرس شما به صورت پیش نویس اضافه شده که با چند تغییر جزیی می تونید پست رو منتشر کنید.
بر اساس نام خواننده و نام آهنگ که وارد می کنید چندین برچسب ایجاد شده که به پست اضافه می شود وفقط شما باید آنها را داخل برچسب کپی کنید.
عکس ها :
addr-1.png

در عکس بالا به جای آدرس سایت آدرس پست مورد نظر را وارد می کنید برای نمونه برای نمونه می توانید آدرس را وارد کنید.
بعد از آن اسم خواننده به فارسی را وارد می کنیم که در اینجا باید امیر فریدی را وارد کنیم بعد از آن اسم آهنگ به فارسی که در اینجا باید وارد کنیم یا رب و بعد از آن اسم آهنگ به انگلیسی که می شود Amir Faridi و بعدش اسم آهنگ به انگلیسی که می شود Yarab و در انتها دکمه ارسال را می زنیم.
برنامه به صورت خودکار به سایت وردپرسی شما ارسال می شود و عکس و آهنگ ها را هم در سایت شما آپلود می کند.
شما فقط باید به قسمت نوشته ها در سایت وردپرسی خودتون مراجعه کنید و تغییرات رو انجام بدید و پست رو ارسال کنید.
برای نمونه پس از فشار دادن دکمه ارسال اگر به صفحه وردپرس مراجعه کنیم این مورد رو می بنیم :
wordpress-pishnevis.png

همین طور که می بینید قسمت موضوع و قسمت اصلی نوشته آماده است و با کپی برچسب ها و لینک آهنگ ها در قسمت مخصوص به خود می توانیم پست را منتشر کنیم.
قابلیت تست این وب اپلیکیشن برای 24 ساعت برای شما وجود دارد. در صورت که تمایل دارید این برنامه رو تست کنید و قبل از خرید با کارکرد آن آشنا شوید با ایمیل contact@wpnevis.com یا ای دی تلگرام arashnz66 با ما در تماس باشید.
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا