فروش انواع قالب های html تم فورست با نصف قیمت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Dan.Designer

تازه وارد
فروش انواع قالب های HTML تم فورست با نصف قیمت به انتخاب شما

شما میتوانید با رفتن به سایت تم فورست ( ) و انتخاب قالب خود (قالب حتما باید HTML باشد وگرنه قالب به صورت HTML به شما تحویل داده میشود) قالب مورد نظر را دریافت کنید.

در صورتی که قالب به زبانهایی به غیر از HTML باشد از قیمت به میزان نسبتا قابل توجهی کاسته میشود و به صورت HTML قالب به شما تحویل داده می شود

با من تماس بگیرید : ( هم میتوانید ایمیل دهید هم در یاهو مسنجر مرا ADD کنید )

dan.designer@yahoo.com

dan.designer76@gmail.com

منتظر شگفتی های دیگر ما باشید (تیم alonedesign) !

منتظر شما هستیم !

Dan.Designer

تازه وارد
ریپ کردن انواع قالب ها به صورت HTML انجام میشود

با من تماس بگیرید : ( هم میتوانید ایمیل بدهید هم در یاهو مسنجر مرا ADD کنید )

dan.designer@yahoo.com

منتظر شما هستیم !

Dan.Designer

تازه وارد
:redfadce: فروش انواع قالب های HTML تم فورست با نصف قیمت به انتخاب شما :redfadce:

شما میتوانید با رفتن به سایت تم فورست ( ) و انتخاب قالب خود (قالب حتما باید HTML باشد وگرنه قالب به صورت HTML به شما تحویل داده میشود) قالب مورد نظر را دریافت کنید.

در صورتی که قالب به زبانهایی به غیر از HTML باشد از قیمت به میزان نسبتا قابل توجهی کاسته میشود و به صورت HTML قالب به شما تحویل داده می شود

در صورت درخواست بدون هیچ گونه هزینه ای قالب درخواستیتان فارسی میشود

با من تماس بگیرید : ( هم میتوانید ایمیل دهید هم در یاهو مسنجر مرا ADD کنید ) :67:

dan.designer@yahoo.com

منتظر شما هستیم !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اون وقت این شگفتی ها :78: رو با نرم افزار offline explorer به وجود میارید دیگه؟

چون همه این رو بلدن...

kasraa

کاربر عضو
اون وقت این شگفتی ها :78: رو با نرم افزار offline explorer به وجود میارید دیگه؟چون همه این رو بلدن...
محمد خیلی راه های دیگه هم هستا نرم افزارای بهتری هم هست :D

بازار بنده خدارو کساد نکن بزار کارشو کنه :p

Dan.Designer

تازه وارد
اون وقت این شگفتی ها :78: رو با نرم افزار offline explorer به وجود میارید دیگه؟چون همه این رو بلدن...
نه عزیز من

ببینم این نرم افزارایی که میگین میتونه php قالب رو هم دراره ؟؟

کانتکتش رو سالم میده ؟؟؟

پس تهمت نزن

من همشون رو دارم میخرم از طرف !!پس لطفا :32:

من از زود قضاوت کننده ها متنفر بیم ! :D

viadown

تازه وارد
از نظر من این جور کارا درست نیست ! با این کارتون ارزش یه مهندس کامپیوتر رو میارین پایین ! شما اگه واقعا میتونید ریپ کنید یا بخرید خب خیلی خوبه حد اقل نگین فروششششششششش قالب ها چون کسی که میخواد بخره با یکم وقت گذاشتن میتونه با 2 کلیک مفت به دستش بیاره ! تم فورست نزدیک به یک و نیم ملیون قالب داره هر کدومشو از 5$ گرفته تا 80$ دلار هست و با تمامی کانکشن ها Css,Js,php,html و همه لینک هاشون که حداقل قالب هاشون از 5 مگ گرفته تا 200 مگ هست :-"

به زودی اینجور قالب ها رو در سایت centroarts.ir قرار خواهم داد هم برای فروشی : که شامل ست شدن بر روی سیستم خواهند بود. و رایگانشم HTML میزارم دانلود کنید. :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Dan.Designer

تازه وارد
عزیز من اگه اینطوریه شما برو همه سرویس های cms رو بیار بزار واسه فروش منم قول میدم که بخرمش (به عنوان اولین نفر !)

خوبه ؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نه عزیز من ببینم این نرم افزارایی که میگین میتونه php قالب رو هم دراره ؟؟

کانتکتش رو سالم میده ؟؟؟

پس تهمت نزن

من همشون رو دارم میخرم از طرف !!پس لطفا :32:

من از زود قضاوت کننده ها متنفر بیم ! :D
من تهمت نزدم!

طبق گفته خودتون قالب هایی که سفارش داده میشه به صورت html تحویل داده میشه! الان شما باز حرفتون رو تغییر دادید...

براتون ارزوی موفقیت میکنم

eshtad

کاربر عضو
دوست من یکی دیگه اون قالب رو طراحی کرده بعد شما میخوای از طریق فروش اون پول در بیاری :53: خودت جای طراح بودی راضی بودی :-"

Dan.Designer

تازه وارد
من تهمت نزدم! طبق گفته خودتون قالب هایی که سفارش داده میشه به صورت html تحویل داده میشه! الان شما باز حرفتون رو تغییر دادید...

براتون ارزوی موفقیت میکنم
با سلام مجدد

بید بهتون بگم که من همشو به صورت «قالب html » تحویل میدم

قالب html در واقع خودش ترکیبی از html و php است

در کل اگه شما دوست نداری اشکالی نداره

شما هم موفق باشین

Dan.Designer

تازه وارد
دوست من یکی دیگه اون قالب رو طراحی کرده بعد شما میخوای از طریق فروش اون پول در بیاری :53: خودت جای طراح بودی راضی بودی :-"
یه سوال ، شما اگه طراحی کنید ولی به یه دسته از افراد نتونید قالباتون رو بفروشین بعد یکی دیگه که میتونه این کارو بکنه ، انجام میده

این جرمه !!!!! :45:

تا اونجایی که من میدونم تو ایران کمتر کسی مستر کارت و ... داره

پس اگه اون قالبارو بخواد نمیتونه بخره

و من هم در کل پولو بیشتر واسه فارسی سازی میگیرم

وگرنه که پول قالب که چیزی نیست !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Dan.Designer

تازه وارد
:redfadce: فروش انواع قالب های HTML تم فورست با نصف قیمت به انتخاب شما :redfadce:

در صورت درخواست بدون هیچ گونه هزینه ای قالب درخواستیتان فارسی میشود

با من تماس بگیرید : ( هم میتوانید ایمیل دهید هم در یاهو مسنجر مرا ADD کنید ) :67:

dan.designer@yahoo.com

منتظر شما هستیم !

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا