فروش جامعه مجازی hamsokhan

• شروع کننده موضوع p30sky
  • تاریخ شروع

p30sky

تازه وارد
15/8/08
49
0
6
سلام دوستان . بالاخره موقع خدمت رسیده و نمیشه وب سایت رو همینطوری به حال خودش بزارم . میخوام بفروشمش مشخصات

VPS ر** سرور های BYTE

4 تا دامنه hamsokhan.com - org- net - ir

حدود 15000 کاربر

دارای رتبه در الکسا

http://www.hamsokhan.com/ - Information from Alexa Internet

ایندکس شده در گوگل ولی فعلآ رنک نداره چون همش یک سال از ثبتش میگذره

دارای محیط فارسی + License (تاکید میکنم نرم افزار نال شده نیست و لایسنسش به تازگی خریده شده ) + آخرین نسخه نرم افزار vldpersonals + دوازده قالب اختصاصی و چندتا پلاگین که خودم واسش نوشتم + چندتا پلیس کارکشته سایت و یه سری امتیازات دیگه . واقعیتش روزی که سایتو ساختم قصد نداشتم انقدر بزرگش کنم ولی الانم پشیمون نیستم ولی چه میشه کرد نمیشه بعد از این همه تلاش و ضحمت درشو تخته کرد

خواهشا دوستان قیمت پرت ندن خودم بالای 1 میلیون مد نظرم هست تا ببینیم دوستان چی میگن

iranenaz

کاربر عضو
28/12/08
513
0
16
اگر اشتباه نکنم فارسی سازیش رو هم خودتون انجام داده باشید.

سیستم خیلی کاملی رو آماده کردید اما متاسفانه در ایران کمتر بازدهی اقتصادی داره ، و زحمات ...

امیدوارم شخصی پیدا بشه سرمایه گذاری کنه...

parsaman

تازه وارد
3/8/08
66
0
6
33
سلام قیمت مد نظرتون رو به من پی ام کنید لطفا

monirie_sport

ja2ogar

کاربر عضو
24/4/08
125
0
16
عزیز مدت اعتبار وی پی اس را هم بزارید

در کل سیستم چندان قوی نیست و سیستم های خیلی بهتری برای جامعه مجازی هست

به نظر من 4 تا دامنه + وی پی اس + کاربران را در نظر بگیریم یه چیزی حدود 200-300 تومان می ارزه

p30sky

تازه وارد
15/8/08
49
0
6
عزیز مدت اعتبار وی پی اس را هم بزاریددر کل سیستم چندان قوی نیست و سیستم های خیلی بهتری برای جامعه مجازی هست

به نظر من 4 تا دامنه + وی پی اس + کاربران را در نظر بگیریم یه چیزی حدود 200-300 تومان می ارزه
دوست عزیز وی پی اس حدود 1 ماه است که خریداری شده .

wallfa

کاربر عضو
1/7/10
355
0
16
همدان
سلام دوستان . بالاخره موقع خدمت رسیده و نمیشه وب سایت رو همینطوری به حال خودش بزارم . میخوام بفروشمش مشخصاتVPS ر** سرور های BYTE

4 تا دامنه hamsokhan.com - org- net - ir

حدود 15000 کاربر

دارای رتبه در الکسا

http://www.hamsokhan.com/ - Information from Alexa Internet

ایندکس شده در گوگل ولی فعلآ رنک نداره چون همش یک سال از ثبتش میگذره

دارای محیط فارسی + License (تاکید میکنم نرم افزار نال شده نیست و لایسنسش به تازگی خریده شده ) + آخرین نسخه نرم افزار vldpersonals + دوازده قالب اختصاصی و چندتا پلاگین که خودم واسش نوشتم + چندتا پلیس کارکشته سایت و یه سری امتیازات دیگه . واقعیتش روزی که سایتو ساختم قصد نداشتم انقدر بزرگش کنم ولی الانم پشیمون نیستم ولی چه میشه کرد نمیشه بعد از این همه تلاش و ضحمت درشو تخته کرد

خواهشا دوستان قیمت پرت ندن خودم بالای 1 میلیون مد نظرم هست تا ببینیم دوستان چی میگن
سایت خوبی ولی خوب پول میخواهد که ما نداریم

parsaman

تازه وارد
3/8/08
66
0
6
33
سلام من به یک نفر دیگر هم یه پیشنهادی دادم

من .com و .ir رو با یوزرها 400t می دهم

خواستی با من تماس بگیر

همون آ/ی دی من monirie_sport