فروش سایت آریاتمپ به بالاترین قیمت پیشنهادی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ariatemp.ir

تازه وارد
سلام و خسته نباشید.

بنده قصد فروش سایت AriaTemp.ir رو دارم.

مشخصات سایت:

بازدید چندان زیادی نداره چون سه سالی میشه آپدیت نشده.

دارای رنک 3 گوگل.

قدمت سایت و دامنه از ابتدا حدود 4 سال.

کپی رایت در مطالب سایت 100% رعایت شده و بیش از 95% از قالب ها و مطالب سایت به صورت اختصاصی توسط بنده برای فقط همین سایت طراحی شده.

------------------

سایت اگه اپدیت بشه و دست مدیر خوبی بیفته پتانسیل خوبی برای درامد زایی و بازدید بالا داره طوری که چندین سال پیش وقتی هر دو هفته فقط یک مطلب هم ارسال میکردم بازدید به بالای 600 تا ایپی و 1000 بازدید در روز رسیده بود.

از طراحی سایت درامد خوبی تو سال های اول که بهش میرسیدم و بازدیدش مناسب بود داشتم و تبلیغات متنی هم تاحالا درامدهایی با همین بازدید کم داشتم که اگه بهش برسید میتونه سایت موفقی بشه با توجه به رنک و سابقه حدود 4 ساله سایت و دامنه با هم.

درضمن هاست این سایت به صورت اسپانسری با پهنای باند بی نهایت از طرف شاتل پشتیبانی میشه.

قیمت پایه مورد نظر بنده برای فروش سایت 190 هزار تومنه که البته 5 روز مهلت برای پیشنهاد بالاتر وجود داره و هرکس پیشنهاد بهتری بده سایت رو تقدیم میکنم.

دلایل فروشمم اینه که اولن پول لازمم تا حدی و دومن هم کار خودمو عوض کردم و زدم تو کار بازی سازی اندروید.

یکی دیگه از مزایاشم اینه که سایت و دامنه از ابتدای حدود 4 سال سابقش با همین موضوع و به همین شکل موجود بوده و موضوع سایت تو این سال ها تغییر نکرده.

مزیت دیگه هم اعتبار سایته که 95% قالب ها و مطالب اختصاصی هستش.

امیدوارم پیشنهاد های خوبی دریافت کنم.

درضمن اون افزونه ای که تو سایتم بازدید رو نشون میده قاطی کرده و امار اشتباه نشون میده. ;)

javad.khosravi.405@gmail.com

موفق باشید.

قیمت پایه 190 هزار تومن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا