فروش شبکه اجتماعی ایرانی ها (irHA.ir)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parsaman

تازه وارد
اوکی اجازه بدید ببینم چقدر میخوان هزینه کنن یه آموزشگا هست برای اعضای خودش می خواد ...

best4best

تازه وارد
از دوستان خواهش می کنم اگر کسی رو میشناسند که بدنبال خرید سایتی مثله سایت من (irha.ir) هست ، حتما این تاپیک رو بهش معرفی کنند

(پول لازمم شدید)

پیشاپیش ممنون

best4best

تازه وارد
فروش فوری :

بدلیل شرایط جوی (!) قیمت رو به پائین ترین سطح ممکن آوردم

قیمت اسکریپ اختصاصی + دامنه 4 حرفی فقط و فقط 800.000 تومان

دوستانی که فکر میکنند قیمت پائین تر میاد اگه صبر کنند خیالشون راحت باشه ، تا آخر سال هم صبر کنید 1 ریال قیمت کم نمیشه چون دیگه واقعا ارزشی برام نداره !

exiler

تازه وارد
عزیز یه چیز بگم بهت برنخوره ،

منتظر نمون کسی نمیاد ازت بخره ،

تو این فروم ها (وبسمترها) همه بلدن حداقل یه SE یا phpfox نصب کنند و معمولا همین به کارشون می خوره، چندوقت پپیش یه اجتماع مجازی دیدم با تعداد کاربرای در حد میلیونی ، سیستمش SE بود.

تازه مزایای این سیستما اینه که کلی پلاگین دارن و دائم بروز می شن و کللی ساپورتر پروگرمر دارن، اما سیستم شما نه. (اینی که گفتم طرز تفکر یه وبمستر بود) .

اما از دیدگاه یه پروگرمر مثه من، کار شما رو تحسین می کنم و از خیلی جهات سیستمتون رو می پسندم و می دونم ارزشش بیشتر از ایناست و اگه کسی سفارش یه همچین چیزی بهم بده ، حداقل یک و نیم ازش می گیرم، اما باز ترجیح می دم سیستمی داشته باشم که خودم نوشتم و باهاش آشنا هستم.

شما واسه فروش سایتت بهتره تو سایتهایی بری که اصلا اطلاعی از وبمستری ندارن. یعنی اصلا ربطی به وبمستر جماعت ندارن، مثلا مجید آنلاین ، پی سی ورلد، کلوب !

اینطوری کاربرا میان آگهیتون رو می بینن، می پسندن و می رن از چندجا قیمت می گیرن و اون موقع هست که می فهمن سایتت می ارزه و می خرنش.

best4best

تازه وارد
عزیز یه چیز بگم بهت برنخوره ، منتظر نمون کسی نمیاد ازت بخره ،

تو این فروم ها (وبسمترها) همه بلدن حداقل یه SE یا phpfox نصب کنند و معمولا همین به کارشون می خوره، چندوقت پپیش یه اجتماع مجازی دیدم با تعداد کاربرای در حد میلیونی ، سیستمش SE بود.

تازه مزایای این سیستما اینه که کلی پلاگین دارن و دائم بروز می شن و کللی ساپورتر پروگرمر دارن، اما سیستم شما نه. (اینی که گفتم طرز تفکر یه وبمستر بود) .

اما از دیدگاه یه پروگرمر مثه من، کار شما رو تحسین می کنم و از خیلی جهات سیستمتون رو می پسندم و می دونم ارزشش بیشتر از ایناست و اگه کسی سفارش یه همچین چیزی بهم بده ، حداقل یک و نیم ازش می گیرم، اما باز ترجیح می دم سیستمی داشته باشم که خودم نوشتم و باهاش آشنا هستم.

شما واسه فروش سایتت بهتره تو سایتهایی بری که اصلا اطلاعی از وبمستری ندارن. یعنی اصلا ربطی به وبمستر جماعت ندارن، مثلا مجید آنلاین ، پی سی ورلد، کلوب !

اینطوری کاربرا میان آگهیتون رو می بینن، می پسندن و می رن از چندجا قیمت می گیرن و اون موقع هست که می فهمن سایتت می ارزه و می خرنش.
- ممنون از راهنمائیتون

- بحث اسکریپت های رایگان و متن باز رو قبلا تو همین تاپیک کردیم و در اونجا پاسخ خودم رو دادم

exiler

تازه وارد
من صحبت از برتری اسکریپت شما و متن باز و اینجور چیزا نکردم، با توجه به شناختی که از وبمسترای ایرانی دارم صحبت کردم و حرفام فقط جنبه ی راهنمایی داشت.

در اینکه سیستم شما سیستم فوق العاده ای هست شکی نیست.

اما وبمستر ایرونی دنبال یه چیز مفته .

parsaman

تازه وارد
سلام دوست عزیز در مورد اون صحبتی که کردیم بگم که متاسفانه اون آموزشگاهی که قصد راه اندازی یه سیستم مشابه بود فکر می کردم یه آموزشگاه هست و حاضر خوب خرج کنه هزینه ای که مد نظرشون بود از نصف او قیمت شما هم کمتر هست // خلاصه شرمنده باید همون اول می پرسیدم...

best4best

تازه وارد
سلام دوست عزیز در مورد اون صحبتی که کردیم بگم که متاسفانه اون آموزشگاهی که قصد راه اندازی یه سیستم مشابه بود فکر می کردم یه آموزشگاه هست و حاضر خوب خرج کنه هزینه ای که مد نظرشون بود از نصف او قیمت شما هم کمتر هست // خلاصه شرمنده باید همون اول می پرسیدم...
دشمنتون شرمنده

ما یه مشتری حرفه ای احتیاج داریم که انگار در ایران عزیز اسلامی موجود نیست !

p30rayan

کاربر عضو
عزیز من چرا میخوای بفروشی خوب بیا روش کار کن.

تیم ببند و مطمئن باش نتیجه میگیری.

کی گفته کلوب همیشه کلوب میمونه. کلوب امکانت و امنیتش بالاست درست ، کاربرانش زیادن درست اما تمام امکاناتش کپی فیس بوکه! کارجدید = موفقیت

سیستمت رو نفروش به نظر من بله روش کار کن

best4best

تازه وارد
عزیز من چرا میخوای بفروشی خوب بیا روش کار کن.تیم ببند و مطمئن باش نتیجه میگیری.

کی گفته کلوب همیشه کلوب میمونه. کلوب امکانت و امنیتش بالاست درست ، کاربرانش زیادن درست اما تمام امکاناتش کپی فیس بوکه! کارجدید = موفقیت

سیستمت رو نفروش به نظر من بله روش کار کن
دوست عزیز هم استانی !

من بخاطر تغییر شغل (شغل جدیدم نظامی هست) میخوام سایت رو بفروشم نه بخاطر هراس از عظمت فیس بوک و کلوب و ...

best4best

تازه وارد
دوستان تصمیم گرفتم دامنه رو برای خودم نگه دارم

کسی هست فقط اسکریپت رو بخواد ؟

قیمت اسکریپت : 650 تومن

برای اطلاعات بیشتر و ... با من تماس بگیرید

09360980363

meysam182000[at]yahoo[dot]com

best4best

تازه وارد
بدلیل مشکل خیلی خاصی که برام پیش اومده مجبورم که سایت رو به قیمت خیلی پائینی بفروشم !

قیمت اسکریپت + دامنه 4 حرفی : فقط و فقط 600 هزار تومان

best4best

تازه وارد
بدلیل اذیت و آزارهایی که در این مدت برخی از افراد ... داشتند تصمیم گرفتم که اصلا سایت رو نفروشم

برخی از دوستان قیمت های شکننده ای دادند ، برخی صرفا اذیت کردند ، برخی ...

به هر حال

ضمن تشکر از مدیریت سایت

تقاضا دارم که این تاپیک را قفل / حذف نمایند

بند قصد فروش سایت رو دیگه ندارم ، فوقش جمعش می کنم میرم ولی به این بزخر ها نمیفروشم

از دوستانی هم که در این مدت نظر داند ، سر مال زدند ، بحث کارشناسی کردند و ... تشکر می کنم

حرف پایانی من :

الیس الله بکاف عبده

آیا خدا بر بنده اش کافی نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا