فروش ویژه سایت دانلود | پادشاهان دانلود - این فرصت را از دست ندید + مزایده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kingsdl

مدیر انجمن نرم افزار
سلام

خب خب

ماهم وقت کم اوردیم درسا و.. بدجوری حال مارو گرفتن

تصمیم گرفتم یه مدت نت نیام و گفتم چه بهتر که سایتمو بفروشم !

پادشاهان دانلود رو که همه تون میشناسین

امار : قبل امتحانا بالای 3 هزار بعد امتحانا بدلیل این که نبود سرور 6 روز قطع بوده هنوز بک اپ ندادن دارن میدن فول بک اپ رو رفتم روی سرور قدرتمند رو المان

خب بخاطر این مشکل الکسا ایران از 900 اومد 1500 و الکسا جهان از 70 هزار اومد به 73 هزار

البته امار بنظرم مشکل جدی نیست ، بخاطر جبران این هم تصمیم گرفتم به خریدار 15 روز خدمات ویژه ارائه کنم = نویسندگی و ترجمه رایگان بصورت حرفه ای آپدیت روزانه سایت ، لینک سازی و.. تا امار مجدد جون بگیره

خب میریم سر قالب :

قالب برای ایرانیا خیلی مهمه ظاهر پسندن بیشتر تا باطن

همونطور که می دونید قالب الان من از امین تبریزی پرسیدم 350 هزار تومان طراحی می کنه ! که ما خوشبختانه اشنا در اومد و ارزون تر برامون در اومد قالب خوبه ، خریدار هر تغییری هم خواست در قالب ایجاد می کنیم.(گرافیکی ، کد نویسی و..)

خب میریم رو سرور :

همیشه غم من رو سرور پادشاهان بود چون سرور خیلی مهمه خیلی

به جرائت می تونم بگم کل هاستینگ های ایران رو دور زدم
biggrinsmiley.gif
ولی اخر یه سرور خوب گیرمون نیومد رو زدیم به وی پی اس و.. اینا هم کلی هزینه داشت که خوب همه رو پس دادیم و موقتا پادشاهان رو بردیم روی یه سرور فوق حرفه ای دوستان تا بفروشیم سایتو یعنی سرورا و .. بر عهده دوستانه که بخرن البته میتونم خوب راهنماییشون کنم یا اسپانسر گیر بیارم ..

خب میریم سر دامین :

الکسا : خوب و خوبتر میشه دامنه قابل حفظ و با معنی

kings = پادشاهان dl = مخفف دانلود جمعا پادشاهان دانلود

خب میریم سر سئو :

تمامی پست ها رو با نهایت استاندارد نوشتم

اکثرا لینک سازی داخلی شدن تگ دسکرپشن خوب نوشتم با تگ نوشته

به جرائت می تونم بگم که سئو نوشته ها عالیه !

خب میریم سر محبوبیت :

الکسا نشون دهنده محبوبیته،گوگل هم به صفحه اول رسوندم در واژه های بسیار رغابتی ولی بخاطر مشکلات اخیر اومده 4 ولی اینا رو همگی می تونم حل کنم با ساپورت 15 روزه ویژه ام

وخیلیا هم در نظرات همیشه تشکر می کنن و کسی تا الان بد نگفته

خب میریم سر زمان انقضا دامنه :

هر موقع خریدار دامنه رو خرید از همون موقع تا 1 سال تمدید می کنم.

خب میریم سر تعداد پست ها :

بالای 250-70 پست مفید

خب میریم سر چگونه اعتماد کنیم ف.تر نشه :

از همون وقت که سایت ثبت شد در ساماندهی هم ثبت کردم . یه دفعه قسمتی از انجمن بخش شکلکا بخاطر اسم شکلک ***** شد که در عرض چند ساعت بیرون امد .

خب میریم سر در امد از سایت :

کم کمش ماهی با ادگاه و همکاری در فروش 50 هزار می تونید در بیارید

من که رو تبلیغات محصولات فروش توجه زیادی نداشتم ماهی بالای 20-35 در می اوردم . با تبلیغات بهینه بیشتر از اینا هم میشه در اورد

هنوز اولشه اینده پادشاهان و درخشان می بینم

خب میریم سراغ اضافات :

انجمن با بالای 3 هزار عضو و مطلب

+ دامنه اپلود سنتر عکس (بک اپش موجوده چون سرورارو تحویل دادم بک اپ گرفتم می تونید منتقل کنید . به سرور جدید تا بالا بیاد )

بنر هم سه تا داره + یه ارم

خب میریم سر قیمت :

من که واقعا ارزش کارمو می دونم بخدا میگم 600 بیشتر می ارزه ولی خب چون گرون نگفته باشم از 600 بیشتر نمی گم و کمترم نمی گم بهتره یه مزایده بذاریم ..

قیمتای پیشنهادیتونو بگین ..

به بیشتر قیمت فروخته میشه

نگران این نباشین که تخصصی در این زمینه ندارید : 15 روز بصورت حرفه ای درخدمتتان خواهیم بود : ترجمه و نویسندگی ، اموزش های مدیریتی ، نشان دادن سایت های منبع دانلود (خارجی) جهت دریافت جدیدترین برنامه ها و.. و می تونم قول بدم در این مدت طوری سایتو بروز داشته باشم که امار و الکسا همه برگرده .. و با اموزش ها شما را نیز حرفه ای خواهم کرد .

تذکرات : 1 خواهش میکنم اسپم ندیدن و از بحث خارج نشین فقط قیمتتونو بگین و اگه خریدارین یا علی ..

در ضمن رو لینکسازی خارجی هم خیلی کار کردم

مطمئنا اپ بعدی گوگل خوب جواب میده

فراموش کردم بگم عمر دامنه هم نزدیک به یک سال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا