فروش یک ایده بسیار خوب

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amin.eroor@gmail.com

تازه وارد
به نام خدا

برنامه بازار از جمله اولین ایده های ناب و پولساز در کشور ایران بود این برنامه بدون نیاز به هیچ تخصصی از فروش برنامه ی برنامه نویسان دیگر پورسانت قابل توجه ای رو دریافت می کند!

سایت matchgraph.ir راه برنامه بازار را در پیش گرفته اما در زمینه گرافیک به این شکل که واسطه ای بین گرافیست و کسی که سفارش میدهد میشود و با اجرای مسابقه برای تعیین طرح برنده پورسانتی را از هر مسابقه دریافت میکند.

اسکریت این سایت کاملا تخصصی طراحی شده است با اینکه حدود چهار ماهه فعالیت ندارد رتبه چهل هزارم ایران رو در الکسا گرفته و با عنوان مسابقات وبمستری در رتبه یک گوگل قرار دارد!

تنها کار لازم برای سود بردن تبلیغ سایت و گرفتن سفارش هست بدون نیاز به هیچ دانشی!!

در یک ماه سایت مچ گراف پنجاه کاربر فعال جذب کرد پس مطمئن باشید با کمی تبلیغات به یکی از بهترین ایده های پولساز ایران میرسید!

قیمت اسکریپت و سایت توافقی هستش و با تخفیف خیلی خوبی همراهه

هر سوالی بود در خدمتم

تلگرام : @matchgraph_ir

harbiline

Edris
به نام خدا

برنامه بازار از جمله اولین ایده های ناب و پولساز در کشور ایران بود این برنامه بدون نیاز به هیچ تخصصی از فروش برنامه ی برنامه نویسان دیگر پورسانت قابل توجه ای رو دریافت می کند!

سایت matchgraph.ir راه برنامه بازار را در پیش گرفته اما در زمینه گرافیک به این شکل که واسطه ای بین گرافیست و کسی که سفارش میدهد میشود و با اجرای مسابقه برای تعیین طرح برنده پورسانتی را از هر مسابقه دریافت میکند.

اسکریت این سایت کاملا تخصصی طراحی شده است با اینکه حدود چهار ماهه فعالیت ندارد رتبه چهل هزارم ایران رو در الکسا گرفته و با عنوان مسابقات وبمستری در رتبه یک گوگل قرار دارد!

تنها کار لازم برای سود بردن تبلیغ سایت و گرفتن سفارش هست بدون نیاز به هیچ دانشی!!

در یک ماه سایت مچ گراف پنجاه کاربر فعال جذب کرد پس مطمئن باشید با کمی تبلیغات به یکی از بهترین ایده های پولساز ایران میرسید!

هر سوالی بود در خدمتم

اگه منظور شما :: "" اسکریت این سایت کاملا تخصصی طراحی شده است  "" وردپرسه که خب وردپرس CMS اختصاصی نیستش و اسکریپت هم نیستش اصا..

باید بگید قالب اختصاصی " قالب هم که اختصاصی نیستش:

http://themeforest.net/user/CreativeWS/portfolio

---

Template Name: UniLearn - Education and Courses Template
Template URI: http://themeforest.net/user/CreativeWS/portfolio
Description: "UniLearn" is a flexible HTML template, suitable for a wide variety of educational websites. Its clean design, complete with “flatâ€‌ graphics and copious white space, out-stands this template from others and makes it applicable for colleges, online courses, tutorial sites, personal blogs and may other businesses.
Author URI: http://creaws.com

کلا از اول بسم الله مسله رو هم پیچوندید هم اینکه دارید دروغ میگید ..

بحث کاربرا هم در جریانش نیستیم..

یه عکسی از تعداد کاربرا و اکثر اسامی ها بذارید

amin.eroor@gmail.com

تازه وارد
اگه منظور شما :: "" اسکریت این سایت کاملا تخصصی طراحی شده است  "" وردپرسه که خب وردپرس CMS اختصاصی نیستش و اسکریپت هم نیستش اصا..

باید بگید قالب اختصاصی " قالب هم که اختصاصی نیستش:

http://themeforest.net/user/CreativeWS/portfolio

---

Template Name: UniLearn - Education and Courses Template
Template URI: http://themeforest.net/user/CreativeWS/portfolio
Description: "UniLearn" is a flexible HTML template, suitable for a wide variety of educational websites. Its clean design, complete with “flatâ€‌ graphics and copious white space, out-stands this template from others and makes it applicable for colleges, online courses, tutorial sites, personal blogs and may other businesses.
Author URI: http://creaws.com

کلا از اول بسم الله مسله رو هم پیچوندید هم اینکه دارید دروغ میگید ..

بحث کاربرا هم در جریانش نیستیم..

یه عکسی از تعداد کاربرا و اکثر اسامی ها بذارید
بله؟

عزیز مطمئنید که شما از سایت چیزی میفهمید؟

cms این سایت کاملا اختصاصی سفارش داده شدع حتی زیر قالب هم طراح سایت هستش خواهشا کمی دقت کنید به مردم برچسب دروغگو نزنید ممنون میشم

تعداد کاربرا هم در صفحه اصلی سایت قرار داره من برای هر کسی که خریدار هست پنل رو هم میدم تا مشاهده بکنه شما هم حتی اگه شک دارید میتونید پیام بدید پنلو بدم ببینید ممنون میشم بیخود و بی جهت نظر ندید داخل پنل امکانات سایت و اختصاصی بودنشو میتونید ببینید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
بله؟

عزیز مطمئنید که شما از سایت چیزی میفهمید؟

cms این سایت کاملا اختصاصی سفارش داده شدع حتی زیر قالب هم طراح سایت هستش خواهشا کمی دقت کنید به مردم برچسب دروغگو نزنید ممنون میشم

تعداد کاربرا هم در صفحه اصلی سایت قرار داره من برای هر کسی که خریدار هست پنل رو هم میدم تا مشاهده بکنه شما هم حتی اگه شک دارید میتونید پیام بدید پنلو بدم ببینید ممنون میشم بیخود و بی جهت نظر ندید داخل پنل امکانات سایت و اختصاصی بودنشو میتونید ببینید
من عذر میخوام

من سوادم در حد بوقه :))

Qalekhani

قلعه‌خانی
واقعا ممنون از دوست عزیز @harbiline

پوسته به کار رفته اسمش UniLearn هست که با قیمت 59 دلار در تم فارست قابل خریداری هست و فکر کنم شما فقط راستچینش کردید.

لطفاً مردم رو احمق فرض نکنید.

amin.eroor@gmail.com

تازه وارد
واقعا ممنون از دوست عزیز @harbiline

پوسته به کار رفته اسمش UniLearn هست که با قیمت 59 دلار در تم فارست قابل خریداری هست و فکر کنم شما فقط راستچینش کردید.

لطفاً مردم رو احمق فرض نکنید.
عزیز شما واقعا شوخی میکنید؟

بنده ادعایی در مورد قالب کردم؟ ایشون در کمال بی سوادی میگه سایت از وردپرس استفاده میکنه اگه روی وردپرسه پس چرا میفروشم؟؟؟؟ اگه از یه کاربر صفر هم بپرسی میتونه بگه که سایت مچ گراف کاملا از cms اختصاصی استفاده میشه

شما هم در عین نا اگاهی میگید که من دروغ میگم !! من اصلا در تاپیک در مورد قالب حرف زدم که دروغ باشه؟ بله قالب راستچین شدس و من هیچ اشاره ای به این موضوع توی تاپیک نکردم ولی اسکریپت کاملا اختصاصی طراحی شده واقعا نمیفهممم این جریانات و صحبت ها شوخیه؟ من انتظارم از انجمن پرشین اسکریپت کاربرای اگاه و حرفه ای بود نه کسانی که فرق قالب و اسکریپت رو از نمیدونن!! بازم میگم موفق باشید...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سیستم اختصاصی با لاراول هست. کوکی ها هم مشخصه که لاراول هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sir-mahan

تازه وارد
به نام خدا

هر سوالی بود در خدمتم

اگه میگرفت خودتون ادامش میدادین ، توی اون انجمن اینقدر تبلیغ کردین مسدود شدین اینجا بس نیست؟ نه قالب اختصاصیه و اون CMS ، از پایه داری کلا دروغ میگی

HELL BOY

تازه وارد
دوستان cms اختصاصیه بحث نکنین تایپیکو بزرگ نکنین 

شمایی که چیزی بلد نیستین نگین وردپرسه یه آنالیز کنین سایتو ببینین وردپرسه ؟!!!! :-L

سیستم قشنگیه عضوش شدم دیدمش پنل کاربریش خوبه ولی داشبورد باید فیکس صفحه باشه اینجوری بهتر میشه

از نظر ایده ای   ایده خوبی نیست و ارزشی نداره چون خیلیا ازین ایده استفاده کردن خیلی وقت پیش که الان قولی هستن برا    خودشون

حالا موضوعش گرافیکه یا چیز دیگه فرقی نداره

سیستم باگ نداره باگ امنیتی نداره خیلی خوبه

دوستان هیچ قالبی اختصاصی نیستش چون همه از ماژول هایه دیگران دارن استفاده میکنن مثل بوت استرپ و متریلیز  این قالب هم با استفاده از ماژول کمکی چنتا شرکت ساخته شده 

قیمت حدودی این سایت 350 تا 450 هزار تومن 

amin.eroor@gmail.com

تازه وارد
اگه میگرفت خودتون ادامش میدادین ، توی اون انجمن اینقدر تبلیغ کردین مسدود شدین اینجا بس نیست؟ نه قالب اختصاصیه و اون CMS ، از پایه داری کلا دروغ میگی
لطفا بدون دانش حرف نزنید ممنون میشم

بله شم راست میل  cms. وردپرسه اره؟خخخ

amin.eroor@gmail.com

تازه وارد
دوستان cms اختصاصیه بحث نکنین تایپیکو بزرگ نکنین 

شمایی که چیزی بلد نیستین نگین وردپرسه یه آنالیز کنین سایتو ببینین وردپرسه ؟!!!! :-L

سیستم قشنگیه عضوش شدم دیدمش پنل کاربریش خوبه ولی داشبورد باید فیکس صفحه باشه اینجوری بهتر میشه

از نظر ایده ای   ایده خوبی نیست و ارزشی نداره چون خیلیا ازین ایده استفاده کردن خیلی وقت پیش که الان قولی هستن برا    خودشون

حالا موضوعش گرافیکه یا چیز دیگه فرقی نداره

سیستم باگ نداره باگ امنیتی نداره خیلی خوبه

دوستان هیچ قالبی اختصاصی نیستش چون همه از ماژول هایه دیگران دارن استفاده میکنن مثل بوت استرپ و متریلیز  این قالب هم با استفاده از ماژول کمکی چنتا شرکت ساخته شده 

قیمت حدودی این سایت 350 تا 450 هزار تومن 
ممنونم دوست عزیز من قیمتم سیصد هزار تومنه

و فکر کنم فقط یه سایت با همچین ایده ی بود که اون هم کامل نیست ولی هنوزم فعالیت داره ولی سایت مچ گراف کامله ماه اول فعالیت هم پنجاه کاربر جذب شد که دوستان فکر نکنند بخاطر اینکه نگرفت دارم میفروشم!! بنده قصدم بی نظمی توی انجمن نیست خودتونم مشاهده کردید بعضی ها بدون داشتن سر سوزن دانش از وب میان نظر میدن 

amin.eroor@gmail.com

تازه وارد
خواهشم اینه دوستانی که قصد خرید دارن پیام بدن و ممنون میشم دوستانی که دانشی در این زمینه ندارن تاپیک رو شلوغ نکنن  :53:

Qalekhani

قلعه‌خانی
شما اومدید یه اسکریپت اختصاصی می فروشید نه توی قسمت بازارچه بلکه وسط انجمن اسکریپت ها.

تازه این اسکریپت به قول شما اختصاصی رو به قیمت پیشنهادی 300 هزار تومان می فروشید که خودش محل تامل داره.

آخرشم، هم شما و هم دوست تازه واردتر از خودتون، همه اعضا رو متهم به بی سوادی می کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin.eroor@gmail.com

تازه وارد
شما اومدید یه اسکریپت اختصاصی می فروشید نه توی قسمت بازارچه بلکه وسط انجمن اسکریپت ها.

تازه این اسکریپت به قول شما اختصاصی رو به قیمت پیشنهادی 300 هزار تومان می فروشید که خودش محل تامل داره.

آخرشم، هم شما و هم دوست تازه واردتر از خودتون، همه اعضا رو متهم به بی سوادی می کنید.
بله قیمت بنده اینه اگه مشکلی هست بفرمایید قبل از خرید پنل و همه دسترسی های سایتم به خریدار میدم که مشکلی پیش نیاد

متاسفانه بازار چه رو پیدا نکردم به یکی از مقام دار ها هم پیام دادم که اگه جای تاپیک بده انتقال بدن

بله متاسفانه بعضی ها وردپرس رو از cms. اختصاصی تشخیص نمیدن

دلیل تازه وارد بودنم توی انجمن دلیل نمیشه که سابقه یا تخصصم کم باشه موفق باشید 

MahdiY

راهبر انجمن
سلام.

دوستان عزیز لطفا خط قرمز ادب رو رد نکنند! ضمن اینکه توصیه میکنم ظرفیت شنیدن انتقادات را داشته باشید در صورتی که وارد نیست دفاع کنید نه توهین ...

قبل از اینکه قضاوتی بکنم چرا داخل سورس وب سایتتون عبارت زیر هست؟

<!-- woocommerce tabs -->

تا جایی که من بلدم ووکامرس باید افزونه وردپرس باشه درسته؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا