فروش ebook

alifiresoft

کاربر عضو
با سلام. من میخوام یک سری کتاب به فرمت pdf یا epub رو داخل سایتم بذارم و طرف با پرداخت هزینه بتونه اونا رو بخونه. 

سیستم بدین صورت باشه : ثبت نام > انتخاب کتاب > پرداخت هزینه > خواندن کتاب

بعد از اون هم هر وقت با اون یوزر و پسورد اومد بتونه کتاب رو یخونه. توی نت سرچ کردم اما چیز دندون گیری پیدا نشد. 

دوستان کسی میدونه که چطور این کار ور باید انجام داد؟ پلاگینی چیزی داره؟ (سیستم وردپرس هست)

در ضمن اگر فایل pdf رو برای فروش بزارم، چط.ر میتونم جلوی انتشار اون در دیگر وب سایت ها رو بگیرم؟ 

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

100t.ir

تازه وارد
خوندن pdf? ببینید بعضی از مروگرها و دانلود منیجر ها pdf رو به عنوان فایل برای دانلود در نظر میگریند بعضی هم به هنوان صفحه ای برای خواندن. به نظر من از گوگل بوک برای این کار استفاده نمایید. یعنی فایل خودتون رو اونجا آپلود کنین و لینکشو بزارین تو سایتتون. اینجوری کاربراتون می تونن آنلاین کتاباتون رو بخونن

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

فکر نمیکنم سیستم اماده ای موجود باشه

اما یه راه حل

از pdf ریدر ها استفاده کنید

منتهی از آدرس غیر مستقیم

فکر میکنم کار بده

pdf.php?name=pdf-573thig8

IAMIR

کاربر عضو
محتمل ترین حالت استفاده از EDD  هست . با اینکه عین خواسته شما را نمی توان انجام داد .

ولی روش های دیگری هم از لحاظ برنامه نویسی موجوده برای این کار ولی کسی تا به حال پلاگینی براش ننوشته .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
خیلی ممنون از پاسخ دوستان. اما در جواب دوستمئن که گفتن : 

خوندن pdf? ببینید بعضی از مروگرها و دانلود منیجر ها pdf رو به عنوان فایل برای دانلود در نظر میگریند بعضی هم به هنوان صفحه ای برای خواندن. به نظر من از گوگل بوک برای این کار استفاده نمایید. یعنی فایل خودتون رو اونجا آپلود کنین و لینکشو بزارین تو سایتتون. اینجوری کاربراتون می تونن آنلاین کتاباتون رو بخونن
خواندن pdf در سایت کار مشکلی نیست و شدنی هست. درسته که بعضی مرورگر ها از این خواندن پشتیبانی نمیکنن اما اگر محیطی مانند گوگل بتوان در خود سایت ایجاد کرد، دیگر مشکلی برای خواندن در سایت نیست. 

سلام

فکر نمیکنم سیستم اماده ای موجود باشه

اما یه راه حل

از pdf ریدر ها استفاده کنید

منتهی از آدرس غیر مستقیم

فکر میکنم کار بده

pdf.php?name=pdf-573thig8
یک نمونه اگر دمو بدید ممنون میشم. 

محتمل ترین حالت استفاده از EDD  هست . با اینکه عین خواسته شما را نمی توان انجام داد .

ولی روش های دیگری هم از لحاظ برنامه نویسی موجوده برای این کار ولی کسی تا به حال پلاگینی براش ننوشته .
پس یکم بیشتر جستجو میکنم ببینم چه راهکار برنامه نویسی براش وجود داره.

Mohand.ES

کاربر عضو
نمونه خارجی از این ایده شما وجود نداره ؟

کپی رایت ااگر بود دیگه این مشکلات نبود :)

MahdiY

راهبر انجمن
نمونه خارجی از این ایده شما وجود نداره ؟

کپی رایت ااگر بود دیگه این مشکلات نبود :)
حالا خارج کپی رایت هست خیلی رعایت میشه؟

گوگل به این بزرگی کپی میکنی کتابا را

از بقیه چه انتظاری باید باشه؟

------------------------------------------------------------------​

این ایده کاملا عملی نیست

هنوزم نمونه پیدا نکردم

وقتم آزاد بشه ببینم میتونم پیاده سازیش کنم

مثلا طرف میاد عکس میگیره ازش و میذاره تو یه پی دی اف و تموم

کسی کرم داشته باشه شما نمی تونی جلوشو تا یه حدی بگیری

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تنها راهش ، به نظرم قفل کردن اصل PDF هست که نتونن کاری بکنن. (فقط عکس بگیرن)

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
فایلی که در مرورگر لود بشه، یعنی درون تمپ  ویندوز دانلود شده، و به راحتی میشه از اونجا کپیش کرد. این رو بایت فایل های پی دی اف و ایپاب.

و این چیزی که شما می خاین انجام بدین، آب در هاون کوبیدنه.

هیچ راهی هم برای جلوگیری از انتشارش وجود نداره. وقتی فایل رو در اختیار کاربر دادین، می تونه اون رو به هر کسی دوست داشت ، بده به همراه پسوردی که بش دادین.

بالا