فعال نشدن تاریخ شمسی بعد از فعال کردن گزینه مربوطه

amir21th

تازه وارد
باسلام
بنده افزونه ووکامرس فارسی را به آخرین نسخه آپدیت کردم و تیکه "فعال سازی تاریخ شمسی " از بخش ابزار هم فعال کردم اما شمسی ساز کار نمی کند

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
برای شمسی ساز باید از نسخه های دیگر استفاده کنید این مورد هنوز در مرحله تست است.
موفق باشید

amir21th

تازه وارد
سلام سپاس فراوان ، از کدام نسخه استفاده کنم ؟ قبل از آپدیت WP-PARSI نصب بود
افزونه رو چطوری باید دانگرید کنم و نسخه قبلی از کجامیتونم دانلود کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
کمی صبور باشید بروزرسانی جدیدی برایش ایجاد شده آنرا تست کنید.
ضمنا برای رفع مشکل بخش شمسی ساز را غیر فعال کنید.
اگر افزونه دیگری می خواهید کافیست مخزن را جستجو کنید.
دانگرید فقط در شرایط خاص بدرد می خورد که مطمئن باشید .در مخزن همیشه نسخه های قبلی وجود دارد.
در صفحه هر افزونه یا قالب در مخزن کافیست گزینه سایدبار سمت راست Advanced View را بفشارید در انتهای آن گزینه Please select a specific version to download. یک فرو ریز وجود دارد که می توانید نسخه های قبلی را انتخاب و دانلود کنید.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir21th

amir21th

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
کمی صبور باشید بروزرسانی جدیدی برایش ایجاد شده آنرا تست کنید.
ضمنا برای رفع مشکل بخش شمسی ساز را غیر فعال کنید.
اگر افزونه دیگری می خواهید کافیست مخزن را جستجو کنید.
دانگرید فقط در شرایط خاص بدرد می خورد که مطمئن باشید .در مخزن همیشه نسخه های قبلی وجود دارد.
در صفحه هر افزونه یا قالب در مخزن کافیست گزینه سایدبار سمت راست Advanced View را بفشارید در انتهای آن گزینه Please select a specific version to download. یک فرو ریز وجود دارد که می توانید نسخه های قبلی را انتخاب و دانلود کنید.
موفق باشید
سلام ، نصب کردم نسخه جدید جدید رو ، بخش سفارشات بالا نمیاد دیگه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
لطفا دیباگ سایت را چند دقیقه فعال کنید و خطای دریافتی را در آدرس زیر درج کنید .

بنده خودم نسخه آخر رو فعال دارم و الان مجدد تست کردم مشکلی دیده نشد . دوستان طراح افزونه هم در صورت دریافت نوع خطا قادر به رفع آن هستند
ضمنا پس از فعال سازی اگر نسخه شمسی ساز دیگری مثل جلالی یا وردپرس فارسی دارید باید غیر فعال کنید. حتما اگر کش مرورگر دارید کامل خالی کنید
ضمنا در صورت ادامه مشکل به طور موقت شمسی ساز را غیر فعال کنید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:
بالا