فعال کردن نمایش تصاویر محصول به صورت دکمه های عقب و جلو

asmanetoon

تازه وارد
عرض سلام خدمت دوستان

بنده قالبم رو با استفاده از فایل های فولدر templates موجود در خود ووکامرس سازگار کردم. فعلا تنها مشکلم اینه که تصاویر محصول به صورت عادی و پشت سر هم نمایش داده میشه.

برای اینکه به حالت نرمال فروشگاهی در بیاد (عقب و جلو بردن تصاویر و اینکه با کلیک روی تصویر، بزرگنمایی بشه) چکار باید کرد.

ممنون

- - - Updated - - -

کسی نیست راهنمایی کنه؟

HamedR

کاربر عضو
عرض سلام خدمت دوستانبنده قالبم رو با استفاده از فایل های فولدر templates موجود در خود ووکامرس سازگار کردم. فعلا تنها مشکلم اینه که تصاویر محصول به صورت عادی و پشت سر هم نمایش داده میشه.

برای اینکه به حالت نرمال فروشگاهی در بیاد (عقب و جلو بردن تصاویر و اینکه با کلیک روی تصویر، بزرگنمایی بشه) چکار باید کرد.

ممنون

- - - Updated - - -

کسی نیست راهنمایی کنه؟
درخواستتون خیلی گنگ هست!

اگه منظورتون از عقب جلو ، اسلایدر هست که واضحه باید کد ها و حلقه هایی رو که میخواین تو کدهای اسلایدر جایگذاری کنین و بهش استایل بدین! یا از پلاگین های اسلایدر استفاده کنین.

بزرگنمایی هم باز دقیق نگرفتم منظورتون چیه! اگه میخواین تصویر موقع کلیک روش تو یه باکس باز بشه نمونه ش :

اگه منظورتون اینا نیست بهتر یه نمونه تصویر از چیزایی که میخواین بزارین تا دوستان راهنماییتون کنن.

asmanetoon

تازه وارد
attachment.php

ببخشید. به این صورت. که البته fancybox هم برای بزرگنمایی تصویری که کاربر انتخاب میکنه استفاده میشه

You must be registered for see images attach

IAMIR

کاربر عضو
بستگی به قالب شما و اینکه چه اسلایدری استفاده می کنید دارد .

ربطی به ساختار ووکامرس ندارد .

آدرس سایت تون ؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
افزونه ویژوال کمپوسر رو نصب کنید، به راحتی می تونید محصولات رو اسلایدری بزنید

asmanetoon

تازه وارد
بستگی به قالب شما و اینکه چه اسلایدری استفاده می کنید دارد .ربطی به ساختار ووکامرس ندارد .

آدرس سایت تون ؟
رو لوکال کار میکنم عزیز

کد آماده سراغ ندارید ؟ غیر از پلاگین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از افزونه Visual Composer: Page Builder for WordPress استفاده کنید. این موردو فکر کنم داشت

بالا