فیلتر محصولات با تغییر قیمت در ووکامرس

ramoures

تازه وارد
سلام دوستان. بنده میخوام برای وب سایت بیمه شخص ثالث از ووکامرس استفاده کنم.
میخوام بدون استفاده از پلاگین و فقط با استفاده از php یا جاوااسکریپت کاری کنم که هیچ یک از محصولات، قیمت خاص و از قبل داده شده باشه، نداشته باشند و خود مخاطب در صفحه ی محصولات با انتخاب فیلترهایی مثل سال ساخت، تاریخ انقضاء بیمه، تعداد سیلندرهای اتوموبیل و... قیمت‌هایی که میبینه بسته به شرکت بیمه‌گذار تغییر کنه و هرکدوم رو خواست ثبت سفارش کنه. مثل سایتهای بیمه شخص ثالث موجود.
سوال من اینجاست که آیا این کار با ووکامرس امکان‌پذیره؟ اگه هست، چطور؟ شاید توضیح مختصر شما هم کمک شایانی به من بکنه.
اگه هم با ووکامرس امکان‌پذیر نیست یا خیلی پیچیده‌تره، آیا برنامه اوپن سورس دیگری هست که ازش بتونم استفاده کنم؟ مثل پرستاشاپ یا هرچی؟
خیلی ممنونم پیشاپیش از راهنمایی شما :))

loknat.o

کاربر عضو
با افزونه ویژگی ها میتونی داخل ووکامرس انجام بدی
اما باید تمام اطلاعات رو وارد کنی که جلوه خوبی نداره
مثلا مدل از 70 تا 99 باید بزاری
رنگ همه رنگا
سیلندر همه مدل ها
و . . .که این چیز جالبی نمیشه جز اینکه قالب سایت رو مختص این کار بدی طراحی کنن .
البته اگر قالب خوب باشه و مناسب کارتون میشه به خوبی این کارو کرد در ووکامرس .

اگر بخای پیشرفته تر باشه ک بتونی حالت موتور تعیین قیمت داشته باشی پرستاشاپ .

ramoures

تازه وارد
با افزونه ویژگی ها میتونی داخل ووکامرس انجام بدی
اما باید تمام اطلاعات رو وارد کنی که جلوه خوبی نداره
مثلا مدل از 70 تا 99 باید بزاری
رنگ همه رنگا
سیلندر همه مدل ها
و . . .که این چیز جالبی نمیشه جز اینکه قالب سایت رو مختص این کار بدی طراحی کنن .
البته اگر قالب خوب باشه و مناسب کارتون میشه به خوبی این کارو کرد در ووکامرس .

اگر بخای پیشرفته تر باشه ک بتونی حالت موتور تعیین قیمت داشته باشی پرستاشاپ .
سلام. ممنون از پاسخگوییتون. انقدر کاری که میخوام با ووکامرس یا پرستاشاپ بکنم برام سخته که حتی نمیدونم چه طوری توضیحش بدم :))) ببینید هیچ محصولی حتی قیمت متغییر هم نمیشه براش از پیش تعیین کرد. یعنی مثلا کسی که قصد خرید بیمه یک ساله خودرویی رو داره بسته به نوع و مدل قیمت مشخصی داره ولی وقتی مثلا از تاریخ انقضا خودرو تا همون روزی که توی سایته هرچند روز گذشته باشه باید برای هر روز به قیمت اضافه بشه. بعد این تغییرات برای هر مدل ماشینی و هر شرکت بیمه ای با تعداد خسارات و تخفیف سالیانه و... متفاوته و خیلی پیچیده است. بعد مساله مهم دیگه اینه که من برای هر نوع بیمه یک صفحه خاص نمیخوام. میخوام این ویژگی ها و متغیر ها مثل فیلتر در صفحه نمایش همه محصولات عمل کنن. اگه سری به سایت بیمیتو یا بیمه بازار و ازکی و... بزنید بیشتر متوجه منظور من میشید.
حالا به نظرتون چه کار کنم؟
میتونم با php و جی‌کوئری از پس این لیست شلوغ و پیچیده بربیام ولی نمیدونم چه طور به ووکامرس یا پرستاشاپ وصلش کنم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این موارد رو در CMS ها به این راحتی پیدا نمی کنی . چیزی که شما می خواهی خیلی پیچیده است و دقیقا نیاز به برنامه نویسی پیشرفته داره . سایت هایی که معرفی کردی دقیقا همشون از ساختارهای خصوصی استفاده کرده اند یعنی شما باید نیازت رو به یک گروه طراحی بسپاری مثلا در پونیشا بگردی ببینی چیزی هست یا نه .
این بزرگترین اشتباه است که بخوای یک همچین ساختاری رو به ووکامرس یا پرستاشاپ وصل کنی اگر قادر به برنامه نویسی هستی بهتره همه چیز رو در همون مسیر php و جکوئری جلو ببری این سایتهایی که معرفی کردی از وب فریم ورک و جی اس فریم ورک و پروگرام لندگویکز یکسان استفاده کردند این یعنی شما چند قدم کارت سبک تر می شه و به نتیجه مناسب می رسی
استفاده از وردپرس به عنوان یک بخش وبلاگی در این ساختار و لینک دادن به این نقاط کمک خوبیه نه اینکه ادغام بشود .
موفق باشید

بالا