فیلدهای ثبت نام بادی پرس در EDD

AmiNimA

تازه وارد
سلام.

من یک سایت وردپرس دارم که در حالت network نصب شده. روی دامنه اصلی Buddypress نصبه و در یک سابدامین EDD نصبه. من میخوام فیلدهایی که برای ثبت نام کاربر در بادی‌پرس تعریف کردم، در فرم ثبت نام EDD هم ظاهر بشن. تا وقتی کاربری در قسمت EDD ثبت نام میکنه، اطلاعات پروفایلی که در buddypress تعیین کردیم بتونیم داشته باشیم.

اگر لازم باشه میتونیم برای کد نویسی هزینه هم پرداخت کنیم. اگر کسی هست ممنون میشم بگه.

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام.

من یک سایت وردپرس دارم که در حالت network نصب شده. روی دامنه اصلی Buddypress نصبه و در یک سابدامین EDD نصبه. من میخوام فیلدهایی که برای ثبت نام کاربر در بادی‌پرس تعریف کردم، در فرم ثبت نام EDD هم ظاهر بشن. تا وقتی کاربری در قسمت EDD ثبت نام میکنه، اطلاعات پروفایلی که در buddypress تعیین کردیم بتونیم داشته باشیم.

اگر لازم باشه میتونیم برای کد نویسی هزینه هم پرداخت کنیم. اگر کسی هست ممنون میشم بگه.
سلام ، 

با حالت شبکه وردپرس آشنا نیستم. اگه میخواین به فرم عضویت EDD فیلد اضافه کنید آنچنان پیچیده نیست.  چند تا و چه نوع فیلدهایی هست؟  

AmiNimA

تازه وارد
ممنون که پاسخ دادین.

سه تا آیتم هست که باید بصورت منو select بکنه. دانشگاه (مشتمل بر نام دانشگاه ها)، رشته تحصیلی (مشتمل بر رشته ها)، سال ورود به دانشگاه (مثل ۱۳۹۷، ۱۳۹۶ و...)

اطلاعاتی که بادی‌پرس توی دیتابیس ذخیره میکنه توی تیبل wp_bp_xprofile_data و با ID های مشخصی ذخیره میکنه. مثلا برای کاربر با ID شماره ۱ فیلد شماره ۱۳۵ مربوط میشه به "رشته" که مقدارش مثلا هست پزشکی. اسکرین شات:

You must be registered for see images attach

بالا