قالب ترنج

jathiya

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز من قالب ترنج رو از سایت پرشین اسکریپ دانلود کردم اما هرکاری کردم نتونستم کچی دمو درست کنم

آیا نمیشود که کسی اگر استفاده کرده یا آقا محمد مدیر سایت از دمو بکاپ بگیره بهم بده من امپورت کنم رو وردپرس

ودمو رو ویرایش کنم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل نمونه xml رو ایمپورت کنید مشکلتون حل میشه

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

من دقیقا همین مشکل رو روز اول داشتم.

ظاهر قالب بسیار ساده هستش. ابزارها و امکاناتشم که کم و کسر نداره. تنها چیزی که لازمه نصب دمو هستش و ویرایش اون. ویژوال کامپوزر رو که دارید و کرن بورن هم روش هست. این دو تا ابزار اصلی شما هستن. الباقی میشه سلیقه شما. من با اینکه خوره وردپرس هستم و لااقل 200 تا پوسته رو تست کردم و حتی طراحی هم کردم، میگم ترنج بهترینه! الان سایت استودیوی خودم هم با همین ترنج هستش. اگه خواستید یه نگاهی بندازید و سئوالی بود من در خدمتم:

jathiya

کاربر عضو
سلام.من دقیقا همین مشکل رو روز اول داشتم.

ظاهر قالب بسیار ساده هستش. ابزارها و امکاناتشم که کم و کسر نداره. تنها چیزی که لازمه نصب دمو هستش و ویرایش اون. ویژوال کامپوزر رو که دارید و کرن بورن هم روش هست. این دو تا ابزار اصلی شما هستن. الباقی میشه سلیقه شما. من با اینکه خوره وردپرس هستم و لااقل 200 تا پوسته رو تست کردم و حتی طراحی هم کردم، میگم ترنج بهترینه! الان سایت استودیوی خودم هم با همین ترنج هستش. اگه خواستید یه نگاهی بندازید و سئوالی بود من در خدمتم:

با سلام

دادا ایدی یاهو یا اسکایپ داری؟

- - - Updated - - -

فقط مشکل من

صفحه اولی هست چجوری باید عکس بگذارم همراه با نوشته ؟؟؟؟؟؟

mehrpouya

کاربر عضو
با سلامدادا ایدی یاهو یا اسکایپ داری؟

- - - Updated - - -

فقط مشکل من

صفحه اولی هست چجوری باید عکس بگذارم همراه با نوشته ؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز.

شما با نصب درون ریز و ایمپورت کردن، صفحات پیشفرض رو داری. یک صفحه رو از قسمت تنظیمات و خواندن به عنوان صفحه اصلی انتخاب کن و بعد میتوی ویرایشش کنی! همین!

شاد باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا جستجو کنید... قبلا منتشر شده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فکر نمیکنم ربطی به این قالب داشته باشه. لطفا با یک قالب دیگه تست بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید

jathiya

کاربر عضو
با سلام

ببخشید زبان انگلیسی قالب ترنج رو میخواهم لینک دانلود رو بهم میدید

با تشکر

jathiya

کاربر عضو
با سلام هر دوتا رو بهم بدید ممنون میشوم

من میخواهم سایت رو به سه زبانه کنم

فارسی

عربی

انگایسی

باید چیکار کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام هر دوتا رو بهم بدید ممنون میشوم

من میخواهم سایت رو به سه زبانه کنم

فارسی

عربی

انگایسی

باید چیکار کنم؟
با سلام

دوست عزیز هر چند که طبق قوانین بالا آوردن تاپیک قدیمی انگاری خلافه ولی خب شما بالا بردیش

بهترین کار استفاده از افزونه wpml هستش که سریع راحت و بی دغدغه کارت رو راه می ندازه

گزینه بعدی استفاده از وردپرس شبکه است که حالت وبلاگی بالای میاری و سه 3 سایت میسازی و هر کدوم 1 زبان {البته به شرط داشتن مترجم زبان متخصص} با یکی  دوتا افزونه کاربران رو در همه جا یکسان می کنی و والسلام

و گزینه بعدی هم استفاده از ترنسلیت گوگل به صورت ثبت نام و قرار دادن کد در ساختار سایت هستش مثل w3school.com که خودش مدرس برنامه نویسی هست و از این روش استفاده می کنه

موفق باشی

jathiya

کاربر عضو
با سلام

بله ببخشید اما چون دیدم تاپیک قبلی خودم هست در مورد قالب ترنج رو همین تاپیک بالا بیاروم که دیگر دوستان با تاپیک های گوناگون قالب ترنج روبرو نشود

در مورد افزونه wpml شما افزونه رو دارید چون سایت ها دیدم پولی هست

اگر سه سایت بسازم هرکدام یک زبان مشخص

راست چین و چپ چین لازم هست برای اون مورد باید چیکار کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

افزونه در همین انجمن تاپیک افزونه های پرمیوم هستش ولی فقط 30 روز کار کرد داره البته شاید راهی پیدا بشه که بشه بیشتر استفاده کرد ولی حداقلش میدونی سالم هست نال نیست و هک هم نمیشی البته پول داشته باشی می تونی با واسطه پرداخت دلاری از سایت اصلیش بخری

در مورد سوال دومتون اگر بخواید از وردپرس شبکه استفاده کنید{به شرط استفاده از وردپرس و اگر cms دیگه بخواید استفاده کنید نمی دونم} 1 وردپرس نصب میشه و هر تعداد که خواستید قالب یا حتی یک قالب فرقی نداره اونجا دست خودتون هستش که قالب فارسی راستچین و قالب انگلیسی چپ چین باشه چون چند بخش مجزا میشن ولی با قابلیت لینک بهم یه جورایی مثل وبلاگ ها دامنه یکی هستش ولی قالبها هر کدوم کامل در اختیار زبان

اگر هم از ترنسلیت گوگل استفاده کنید که نیازی نیست چون خودش جهت زبان ها رو تغییر میده ولی با ساختار قالب کاری نداره و این فقط می تونه مشکل باشه برای شما چون ممکنه برای کاربران مهم نباشه البته به ترجمه دقیق گوگل نمیشه زیاد امیدوار بود میدونید که هر کسی در ایران تونسته اسم خودش رو قالب کرده به این مترجم بدبخت

امیدوارم راهنمایی درستی کرده باشم

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jathiya

کاربر عضو
ممنون از راهنمایی هایی خوبتون

ترجمه زبان ها مشکلی ندارم و میتونیم بنویسیم

نسخه انگلیسی اصلی ترنج رو دارید؟

ham1024

تازه وارد
سلام دوستان 

کسی میدون چطوری بخش ارسال نظر رو در قسمت portfolio قالب ترنج قراربدم  یا فعالش کنیم

ممنون میشم راهنمایی کند

بالا