قالب حرفه ای هفت

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام . میخوام یه قالب ریسپانسو و قشنگ رو براتون بزارم که فارسی هست و قالب ووکامرس و بی بی پرس رو هم تو خودش داره .

این دمو انگلیسیش هست :

اینم دمو راستچینش ولی عربی :

دانلود نسخه فارسی

ahmand

تازه وارد
سلام دادا خسته نباشی قالب با حالیه

اما چجوری میشه مثل همین نمونه عربیه چند تا محصول رو بالا به شکل ایستاده قرار داد ؟

هر دو تا سایت نمونه 5 تا از محصولات رو بالا قرار دادن . ممنون میشم راهنمایی کنی

hamed12

کاربر عضو
سلام دادا خسته نباشی قالب با حالیهاما چجوری میشه مثل همین نمونه عربیه چند تا محصول رو بالا به شکل ایستاده قرار داد ؟

هر دو تا سایت نمونه 5 تا از محصولات رو بالا قرار دادن . ممنون میشم راهنمایی کنی
احتمالا یک فایل دمو هم داخل قالب قرار داده باشند که باید در وردپرس به اصطلاح درون ریزی کنید

اگه این فایل نبود باید دستی تنظیمش کنید که باز در این بخش نیز قالب ها با یکدیگر فرق می کنند

امکان داره خود قالب بخش تنظیمات داشته باشه و بتونید مثل نمونه خودتون بچنید

و یا امکان داره از توی برگ ها باید تنظیم کنید

اگه نتوستید پیام خصوصی بدین بیشتر راهنمایی تون کنم

ahmand

تازه وارد
طبق راهنما تمام چیزایی که لازم داشت را اینستال کردم .

تنظیمات خوبی هم داره و بدون شک توی همون تنظیماتشه :)

اما این دو خاصیت رو توی تنظیمات پیدا نکردم . به همین دلیل گفتم شاید دوستان کار کرده باشن با این قالب و پیدا کرده باشن گزینه ای رو که مربوط به این دو تا خاصیته

attachment.php

به عکس پیوستی نگاه کنین . این دو مکان و خاصیت رو میخوام فعال کنم .

راستی یک چیز دیگه هم هست :)

این عکس هدرش رو اندازه نداده بود .

You must be registered for see images attach

twitfa

کاربر عضو
چه قالب شیک و شکلیه برای هر کاری مناسب هستش مخصوصا فروشگاه های که از چند نوع محصول دارند واقعا خسته نباشی :)

ahmand

تازه وارد
داررم به جاهای خوب خوب میرسم .

تنها اشکالی که وجود داره اینه که این تصویرها رو میتونم از توی تصاویر پست ها انتخاب کنم .

ای کاش میشد از بین تصاویر محصولات فروشگاه انتخاب کرد

ahmand.ir

saze20

تازه وارد
با سلام

من این قالب رو توی فروشگاهم نصب کردم اما وقتی افزونه ها رو نصب کردم کل سایت از دسترس خارج شد و فقط یک صفحه سفید نشون داده میشه

از توی هاست قالب رو حذف کردم اما بازم مشکل حل نشده و به مدیریت فروشگاه هم دسترسی ندارم

میشه لطفا راهنمایی کنید که چجوری میتونم افزونه هایی رو که تازه نصب شدن پیدا کنم و غیر فعال کنم. آیا امکان داره که بر اساس زمان ، بتونم آخرین تغییرات رو توی فروشگاهم ببینم و به حالت قبلی برگردونم؟

اینو هم بگم که فقط از طریق "کارهای دسته جمعی" نصب کردم (نمیدونم نصب تموم شده بود یا نه) و هنوز هیچکدوم از افزونه ها رو فعال نکرده بودم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

از داخل wp-content و plugins میتونین افزونه های جدید نصب شده رو حذف کنید .

من خودم نصب کردم و مشکلی ندیدم باهاش

saze20

تازه وارد
توی plugins هیچ افزونه جدیدی نیست شاید یکی دوتا اضافه شده که اونم نمیدونم کدوماش جدیده

لطف میکنید اسم افزونه های این قالب رو بزارید؟

hannanstd.ir

Ajax Wordpress Login

contact form 7

Regenerate Thumbnails

Symple Shortcodes

WP-Polls

WP-PostViews

WPBakery Visual Composer

WP Review

ZillaLikes

saze20

تازه وارد
هیچکدوم از این افزونه ها نبود

با پشتیبانی هاست هم که صحبت کردم ، گزینه ی نمایش خطا رو فعال کردند و ارور میده و میگه مشکل از functions.php هست

برای همین اومدم قالب قبلی سایت رو هم حذف کردم که با این کار بخش مدیریت سایت در دسترس قرار گرفت وقتی قالب دیگه ای رو فعال کردم بازم از دسترس خارج شد و باز هم میگه مشکل از قسمت functions.php هست

برای هر دوقالب همین ارور رو داده

میشه بررسی کنید:

با سپاس

hannanstd.ir

افزونه popular post یا همون محبوبترین پست ها رو حذف کنید .

hannanstd.ir

من نصب کردم و مشل نداره . الان روی همین gravityforms.ir هفت نصبه .

bhoali

تازه وارد
سلام راستش من تازه کارم زیاد هم سر در نمیارم ولی مثل راهنما رفتم جلو فقط اینجا که میگه بره درست کنید به اسم homeبعد باید چی بزنیم  اینو من نمیبینم  ممنون میشم راهنمایی کنید

پوسته مجله ای هفت
تنظیم صفحه اصلی : برای تنظیم طرح و چیدمان صفحه اصلی وبسایتتان ابتدا در بخش برگه ها برگه ای با نام
ایجاد کنید. سپس در بالای ادیتور به روز کلید ویژوال کامپوسر کلیک کنید تا Home دلخواه مثلا
به محیط ادیتور جدید منتقل شوید در این ادیتور با کلیک به روی گزینه افزودن المنت صفحه اصلی
وبسایتتان را مطابق با خواسته تان طراحی نمایید

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

شما بعد از اینکه قالب رو فعال کردید از قسمت نمایش >> Install Plugins پلاگین Visual Composer رو نصب کنید و بعد از صفحه افزونه ها این پلاگین رو فعال کنید ، بعد از این بالای ویرایشگر برگه یا نوشته ها دکمه Visual Composer یا ادیتور پیشرفته رو می بینید.

سلام راستش من تازه کارم زیاد هم سر در نمیارم ولی مثل راهنما رفتم جلو فقط اینجا که میگه بره درست کنید به اسم homeبعد باید چی بزنیم  اینو من نمیبینم  ممنون میشم راهنمایی کنید

پوسته مجله ای هفت
تنظیم صفحه اصلی : برای تنظیم طرح و چیدمان صفحه اصلی وبسایتتان ابتدا در بخش برگه ها برگه ای با نام
ایجاد کنید. سپس در بالای ادیتور به روز کلید ویژوال کامپوسر کلیک کنید تا Home دلخواه مثلا
به محیط ادیتور جدید منتقل شوید در این ادیتور با کلیک به روی گزینه افزودن المنت صفحه اصلی
وبسایتتان را مطابق با خواسته تان طراحی نمایید

بالا