قالب شرکتی فروشگاهی Circles – با امکانات بی نهایت نسخه 3.8

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
You must be registered for see images attach

قالب وردپرس شرکتی Circles جزء پیشرفته ترین قالب های تم فارست است و جدیدترین و پیشرفته ترین روش ها و متدهای برنامه نویسی بر روی آن پیاده سازی شده است. این قالب زیبایی بسیار چشمگیر و خیره کننده ای دارد و از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. افکت ها و انیمیشن های فوق العاده کاربردی و زیبایی در دل این قالب جای داده شده است که باعث شده حد و مرز قالب های تکراری و کلیشه ای را بشکند و چشمان ما را به دنیای جدیدی از فناوی های وب باز نماید.

شما در این قالب شاهد امکاناتی بسیار جدید، کاربردی و جذاب خواهید بود که مطمئنم تا به حال در قالب دیگری ندیده اید. من خودم شخصا به عنوان کسی که تجربه نسبتا زیادی از وردپرس و به خصوص قالب های اون داره وقتی این قالب رو دیدم بسیار شگفت زده شدم و متعجب از اینکه کسی که این قالب را برنامه نویسی کرده عجب ذهن فعال و قدرت فکری بالایی داشته است. به همین دلیل تصمیم به خرید این قالب گرفتم و اون رو خریدم و در این مدت ۱۴ روز بر روی ترجمه و اماده سازی این قالب کار کردم و سعی کردم علاوه بر ترجمه دقیق بر روی فونت آن نیز خوب کار کنم تا از لحاظ گرافیکی برای زبان فارسی مناسب باشد. از همین رو برای تغییر فونت هم نسبت به ترجمه قالب های دیگر زمان زیادی را اختصاص دادم تا از لحاظ فونت هم بسیار زیبا به نظر برسد و همین استفاده درست و به موقع از فونت ها، زیبایی قالب را برای زبان فارسی دو چندان کرد.

با بررسی هایی که بر روی قالب وردپرس شرکتی Circles انجام دادیم، همین جا اعلام میکنیم که این قالب از لحاظ سئو کاملا بهینه شده میباشد و این توانایی را دارد که سایت شما را در صفحه اول گوگل جای دهد.

تعدادی از ویژگی های پوسته :

• امکان شخصی سازی بی نهایت و طراحی یک سایت منحصر به فرد با این قالب
  • بی نهایت زیبا، کاربردی و فول امکانات
  • استفاده از افکت ها و انیمیشن های بسیار زیبا و متنوع
  • نصب و راه اندازی بسیار آسان
  • پنل تنظیمات بسیار حرفه ای و کاربردی ( فارسی شده )
  • استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری ها و متد برنامه نویسی با امنیت بسیار بالا
  • سئوی بسیار قوی و بهینه شده
  • کاملا واکنشگرا ( Responsible ) و بهینه شده برای سایر دستگاه ها مانند موبایل و تبلت
  • دارای رنگ بندی بی نهایت و قابلیت انتخاب رنگ آسان
  • ۴ اندازه کلی برای بدنه اصلی شامل wide و box وبا عرض های ۱۱۷۰ پیکسل و ۹۶۰ پیکسل
  • دارای ۱۸ حالت نمایشی برای صفحه وبلاگ سایت
  • قابلیت تمام صفحه بودن و یا یک سایدبار (چپ یا راست) و یا هر ۲ سایدبار به طور همزمان
  • ۳ مدل اصلی صفحه مخصوص نمایش نمونه کارها
  • نمایش تک نمونه کار در صفحه به همراه گالری تصاویر و جزئیات پروژه به زیبایی هر چه تمام
  • پشتیبانی و دارا بودن بیش از ۵۰۰ فونت گوگل
  • بیش از ۱۲ نوع منوی اصلی و بی نهایت سربرگ برای عناوین
  • امکان گذاشتن آیکون برای منو
  • امکان چند ستونه کردن زیرمنو
  • امکان نمایش دادن آخرین اخبار به همراه تصویر شاخص نوشته در زیر منو همانند یک گالری عکس پیشرفته
  • امکان گذاشتن منو و سربرگ دلخواه برای هر برگه به طور مجزا
  • دارا بودن ۳ اسلایدر محبوب و بی نظیر Revolution slider و Layer slider و Flex slider
  • امکان گذاشتن اسلایدر جداگانه برای هر برگه و نوشته
  • امکان گذاشتن ویدئو و انیمیشن در اسلایدر
  • قابلیت گذاشتن تصویر شاخص برای نوشته ها
  • امکان قرار دادن گالری عکس ، ویدئو و یا موسیقی (صوت) به جای تصویر شاخص برای نوشته ها
  • Page Builder بسیار قدرتمند و با کاربرد بسیار آسان و کاملا بصری و بدون نیاز به داشتن هیچ دانش فنی
  • مجموعه شورت کدهای بسیار پیشرفته و کاربردی به همراه بیش از ۱۰۰۰ زیرمجموعه با استفاده کاملا آسان
  • بیش از ۴۵ شورت کد اصلی و سازنده به همراه هزاران زیرمجموعه و امکان
  • دارای هزاران آیکون و تصویر زیبا با استفاده آسان
  • امکان قسمت بندی کردن صفحه و قرار دادن محتوا و شورت کدها در هر قسمت
  • صفحه تماس با ما حرفه ای ، زیبا و کاربردی به همراه نقشه گوگل و موقعیت یاب
  • امکان راه اندازی فروشگاه و فروش محصولات
  • فارسی سازی بسیار دقیق و بی نقص
  • استفاده از فونت های فارسی زیبا در ترجمه
  • پنل تنظیمات فارسی
  • و بسیاری ویژگی های شاخص دیگر که باید خودتان ببینید

تغییرات نسخه ۳٫۳ تا ۳٫۵ :

• اضافه شدن استایل جدید برای هدر و منو
  • افزودن انیمیشن های جدید برای آیکون ها و تصاویر
  • امکان آپلود آیکون دلخواه برای هر یک از شورت کدها
  • افزودن شورت کدهای جدید شامل حامیان ما۲ ، فرم تماس، پروژه های ویژه(استایل مدرن) و…
  • تغییر استایل نوار توانمندی ، خبرنامه و …
  • افزودن قابلیت قرار دادن تاریخ، متن دلخواه و آیکون شبکه های اجتماعی در بالای منو
  • افزودن آیکون های متحرک
  • امکان قرار دادن ویدئو با فرمت های مختلف در بک گراند شورت کد هایلایت
  • افزودن تمپلیت جدید برای برگه ها با نام alternative
  • بهبود عملکرد واکنشگرایی
  • امکان فعال/غیر فعال کردن حالت واکنشگرایی از پنل تنظیمات پوسته
  • افزودن شورت کد آیکون ۶
  • بهبود عملکرد قسمت های مختلف
  • فارسی سازی کامل پنل تنظیمات و شورت کدها
  • و…

تغییرات نسخه ۳٫۵ تا ۳٫۸ :

• افزوده شدن شورت کد لیست قیمت
  • افزوده شدن ۲ نوع جدول قیمت حرفه ای و زیبا
  • بهبود سئو برای شورت کد عکس متحرک بواسطه افزوده شدن امکان تعیین ویژگی Alt برای عکس
  • افزوده شدن امکان تعیین سرعت برای اسلایدر نظر مشتریان ( testimonials )
  • امکان غیر فعال کردن حالت ریسپانسیو تنها با یک کلیک
  • آپدیت اسلایدر روولوشن به نسخه ۴٫۱٫۴
  • و…

توجه: فایل circle.zip را که در بسته گذاشته شده است را درون هاست آپلود کنید. این پوسته شامل 2 پوشه می باشد که باید هر 2 پوشه را درون پوشه themes وردپرس آپلود کنید.

این فایل شامل افزونه ها ، فایل psd، راهنما و همچنین فایلهای دمو می باشد.

( این فایل با پیشرفت ترجمه به صورت اتوماتیک بروز رسانی می شود )

نکته مهم:

برای اسلایدر باید پلاگین های revslider، layerslider را نصب کنید. (درون پوشه plugin قرار دارند)

همچنین پلاگین های

و را نیز باید نصب کنید.برای راه اندازی خبرنامه، را نصب کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mani22

تازه وارد
امکاناتش خیلی زیاده. چند وقت پیش می خواستم این پوسته رو بخرم. 60 تومن قیمتش بود. خیلی خیلی حرفه ایه و قشنگه. دستت درد نکنه

mani22

تازه وارد
وقتی نوشته همکاری در فارسی سازی پوسته، یعنی نشده دیگه

Alaric

کاربر عضو
وقتی نوشته همکاری در فارسی سازی پوسته، یعنی نشده دیگه
حالا تو چرا دعوا داری؛ تو هم وقتی نوشته زیر همکاری در فارسی سازی پوسته رو بخونی میفمی نصفه نیمه ترجمه شده.

mani22

تازه وارد
آره درست می گی. اگه فارسی بشه خیلی خوبه

Obka

کاربر عضو
دوستان فایل زبان فارسی رو چه طوری باید معرفی کنم بهش ؟

mani22

تازه وارد
فایل زبان فارسی رو از همونجا که گفته دانلود می کنی، و بعد از دانلود تغییرنامش بده به fa_IR.po و بعدش توی نرم افزار poedit یه بار ذخیره می کنی، یه فایل mo کنار فایلت ساخته میشه که می تونی اون رو توی هاستت آپلود کنی، البته من چک کردم توی خود سایت ترجمه ش هم می تونی مستقیما mo دانلود کنی.

آدرس اونجایی که باید فایل رو آپلود کنی اینطوره

/public_html/wp-content/themes/Circles/languages

حتما بعد از دانلود فایلت رو به fa_IR.mo تغییرنام بده و بعدش آپلود کن

Obka

کاربر عضو
فایل زبان فارسی رو از همونجا که گفته دانلود می کنی، و بعد از دانلود تغییرنامش بده به fa_IR.po و بعدش توی نرم افزار poedit یه بار ذخیره می کنی، یه فایل mo کنار فایلت ساخته میشه که می تونی اون رو توی هاستت آپلود کنی، البته من چک کردم توی خود سایت ترجمه ش هم می تونی مستقیما mo دانلود کنی.آدرس اونجایی که باید فایل رو آپلود کنی اینطوره

/public_html/wp-content/themes/Circles/languages

حتما بعد از دانلود فایلت رو به fa_IR.mo تغییرنام بده و بعدش آپلود کن
تشکر ویژه از شما فقط بعد اینکه این کارا رو کردم نمیخواد که از خود تنظمیات قالب زبان فارسی رو بهش معرفی کنم ؟ خودش میشناسه ؟

mohammad92

تازه وارد
سلام دوستان

چطور میشه تو این قالب نوع منو رو عوض کرد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا