قالب فارسی شده news world

Hamidajorlou

تازه وارد
You must be registered for see images attach

تا جایی که در توانم بود فارسیش کردم . اگر مشکلی دارد به بزرگواری خود ببخشید .

دموی فارسی :

دموی اصلی :

دانلود قالب فارسی شده :

دانلود قالب اصلی :

دانلود پلاگین های مورد نیاز :

همچنین در قسمتی جداگانه از این قالب اسکریپت دایرکتوری لینکر فارسی شده قرار داده شده است .

دانلود اسکریپت لینکر :

دموی دایرکتوری :

برای نمایش اسلاید شو در قسمت افزودن زمینه دلخواه تایپ کنید featured و مقدار آن را 1 قرار دهید.

برای نمایش اخبار مهم در قسمت بالای سایت زمینه ای با نام hotnews ایجاد کنید و مقدار را 1 قرار دهید.

برای ساخت گالری عکس زمینه را slideshow تایپ کنید . مقدار را 1 قرار دهید.

برای نمایش ویدئو زمینه را video و مقدار را 1 قرار دهید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cniran

کاربر عضو
تبریک میگم بهتون برای انتخابتون و ممنونم از تلاشتون برای پارسی سازی.واقعا" قالب خوبیه برای پرتال های خبری و همهی سایت رو در یک صفحه به کاربر نشون میده.

royalpardaz

تازه وارد
این افزودن زمینه کجاست بگین تو رو خدا بد جوری لازمه

amirlord

تازه وارد
این افزودن زمینه کجاست بگین تو رو خدا بد جوری لازمه
موقع ارسال پست یک قسمت اون پایین هست به نام پس زمینه دلخواه . اگر نداره اون بالا یه لینک هست به نام تنظیمات صفحه از اونجا تیکش رو بزن که نمایش داده بشه .

parse

تازه وارد
سلام و خسته نباشید بابت فارسی سازی این پوسته .........

من طبق فرمایش شما قسمتهای مختلف را راه اندازی کردم اما قسمت آرشیو مطالب (فرقی نیمکند برای کدام دسته باشد) که به صورت آژاکس کار شده است هیچ چیز نشان نمیدهد ؟؟ در واقع آرشیو کار نمیکند؟ چه دستوری میفرمایید؟

با تشکر

parse

تازه وارد
سلام و خسته نباشید بابت فارسی سازی این پوسته .........من طبق فرمایش شما قسمتهای مختلف را راه اندازی کردم اما قسمت آرشیو مطالب (فرقی نیمکند برای کدام دسته باشد) که به صورت آژاکس کار شده است هیچ چیز نشان نمیدهد ؟؟ در واقع آرشیو کار نمیکند؟ چه دستوری میفرمایید؟

با تشکر
سلام

مشکل من حل شد یک افزونه به نام Super Search بود که عملکردآرشیو را دچار مشکل میکرد

با تشکر

zizo

تازه وارد
ببخشيد براي اسلايدر بايد چي كار كرد؟

zizo

تازه وارد
عذر مي خوام نديدم نوشتين

اما بايد افزونه اي چيزي براش هم نصب بشه؟

hojat_rastegar

تازه وارد
سلام

بخش آرشیو دسته های من مشکل دازد ، همین جور منتظر موندم صفحه لود شه ولی نشد ، یکی از دوستان گفته Super Search را نصب کنم ، من این افزونه را تصب کردم و صفحه باز شد ولی ارور زیر را میدهد

Warning: require_once(TEMPLATEPATH/lib/firstrun.php) [ ]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/injahame/public_html/wp-content/themes/STN/functions.php on line 22

Fatal error: require_once() [ ]: Failed opening required 'TEMPLATEPATH/lib/firstrun.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/injahame/public_html/wp-content/themes/STN/functions.php on line 22

چی کار کنم؟

amirabbass

تازه وارد
با سلام

من هم دقیقا همین مشکل را دارم . نمی دانم باید چه کار کنم

لطفا سریعتر راهنمایی کنید. از شما مدیران سایت سپاس گذارم

amirabbass

تازه وارد
من هم این ارور رو دارم

لطف کنید راهنمایی کنید. موضوع به شغل مربوط می شه

Warning: require_once(../../../wp-load.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/mehrand2/public_html/shahrefarda.org/wp-content/themes/stn/STN/GetResults.php on line 4

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '../../../wp-load.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/mehrand2/public_html/shahrefarda.org/wp-content/themes/stn/STN/GetResults.php on line 4

ضمنا من نتونستم قسمت بالای سایت، منوی دوم رو فعال و یا ادیت کنم. راهنمایی می کندی؟

adineh

تازه وارد
با سلام خدمت عزیزان

این قالب را بصورت تماما با رنگ فیسبوکی میشه ارائه بدهید؟

با تشکر

menad1359

تازه وارد
من این قالب رو نصب کردم ولی با پیغام خطا مواجه شدم

Warning: include() [ ]: http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_include=0 in /home/maradila/public_html/wp-content/themes/STN/header.php on line 9

Warning: include( ) [ ]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/maradila/public_html/wp-content/themes/STN/header.php on line 9

Warning: include() [ ]: Failed opening 'http://steels-ne.ws/date.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/maradila/public_html/wp-content/themes/STN/header.php on line 9

آدرس سایت هم

می باشد لطفا کمک کنید که چگونه این مشکل رو بر طرف کنم

hamed_mn

تازه وارد
سلام

من شدیدا به این پوسته نیاز دارم ولی بعد از نصبش تصویر شاخص نوشته هام نمی آد در قسمت ورد پرسم هم قسمت تصویر شاخص از بین رفته لطفا راهنمایی کنید ؟

بالا