قالب ask me

twitfa

کاربر عضو
دروود

اقا من این قالب ask me رو دارم استفاده می کنم 

کسی از دووستان با این مشکل برخورده که گاهی صفحاتش درست لود نمیشه ؟ 

دلیلش رو نمیدونم اما گویا گاهی اوغات درست لود نمیشه

You must be registered for see images attach

twitfa

کاربر عضو
البته فکر میکنم مشکل از هاستم باشه ( اما شک دارم چون من کلی سایت روی این هاست اوردم بالا ) 

چون میبینم جیکوئری کامل خونده نمیشه و فایل style

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

شما مطمئن هستیدکه قالب رو درست دریافت کردید و بعد به درستی جایگزین کردید از بروز بودن نسخه قالب مطمئن هستید . چون در ورژنهای جدید وردپرس برخی فایلهای جکوئری تغییر و بروزرسانی شده است و قالبها نیز بر همین اساس باید بروزرسانی شوند.

ضمنا اگر از افزونه های کش استفاده می کنید بدانید در برخی حالتها مانند کمباین کردن فایلها این مشکلات به وجود می آید بخصوص در مواقعی که نیازمند اجرا جکوئری توسط برخی قسمتها باشد .

ضمن اینکه باید مطمئن شوید مروگر شما نسخ جدید جاوا اسکریپت را درست اجرا می کند یعنی فقط با یک مرورگر امتحان نکنید مرورگر خودتان را به آخرین نسخه  ارتقا دهید و از منابع و سیستمهای دیگر نیز سایت را بررسی کنید

در صورتی که دقیقا نمی دانید مشکل برای شماست یا سایر کاربران یک نظر سنجی قرار دهید و از کاربران سوال کنید

موفق باشید

twitfa

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

شما مطمئن هستیدکه قالب رو درست دریافت کردید و بعد به درستی جایگزین کردید از بروز بودن نسخه قالب مطمئن هستید . چون در ورژنهای جدید وردپرس برخی فایلهای جکوئری تغییر و بروزرسانی شده است و قالبها نیز بر همین اساس باید بروزرسانی شوند.

ضمنا اگر از افزونه های کش استفاده می کنید بدانید در برخی حالتها مانند کمباین کردن فایلها این مشکلات به وجود می آید بخصوص در مواقعی که نیازمند اجرا جکوئری توسط برخی قسمتها باشد .

ضمن اینکه باید مطمئن شوید مروگر شما نسخ جدید جاوا اسکریپت را درست اجرا می کند یعنی فقط با یک مرورگر امتحان نکنید مرورگر خودتان را به آخرین نسخه  ارتقا دهید و از منابع و سیستمهای دیگر نیز سایت را بررسی کنید

در صورتی که دقیقا نمی دانید مشکل برای شماست یا سایر کاربران یک نظر سنجی قرار دهید و از کاربران سوال کنید

موفق باشید
دروود 

هنوز سایت رو راه اندازی نکردم 

نسخه 4.9 رو از پرشین اسکریپت گرفتم . 

وردپرسشم اخرین نسخه هستش 

اینبار مشکلی برخورد از بخش ارورهای inspect عکس میگیرم 

یهو اینجوری میشه نمیدونم شایدم فقط برای من باشه 

twitfa

کاربر عضو
عکس تونستم بگیرم 

تو عکس مشخصه چه فایل هایی درست لود نشدن 

You must be registered for see images attach

twitfa

کاربر عضو
عکس تونستم بگیرم 

تو عکس مشخصه چه فایل هایی درست لود نشدن 

من حتی نسخه های پولیشم که مارکت های ایرانی میفروشن رو دیدم همین مشکل رو داشت، یه جا کار میلنگه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

خطایی که شما مشاهده کردی برای استایل قالب هستی که لباس قالب محسوب میشه پس یعنی یا تو قالب نیست یا درست فراخوان نمیشه

با یک مرورگر دیگه هم تست بگیرید مثلا کروم برخی اوقات برنامه نویس فراموش می کند ساختار های دیگر را قرار دهد

مطمئن شوید داخل فایل های استایل کدی وجود دارد !!! و از داخل فایلهای قالب نیز به درستی فراخوان می شود !!!

یه مورد امنیتی هم زده بهتره مسیرش رو برید ببنید چی هست

در صورتی که قالب همچنان دارای مشکل است بهتر است از یک قالب دیگر استفاده کنید

موفق باشید

twitfa

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

خطایی که شما مشاهده کردی برای استایل قالب هستی که لباس قالب محسوب میشه پس یعنی یا تو قالب نیست یا درست فراخوان نمیشه

با یک مرورگر دیگه هم تست بگیرید مثلا کروم برخی اوقات برنامه نویس فراموش می کند ساختار های دیگر را قرار دهد

مطمئن شوید داخل فایل های استایل کدی وجود دارد !!! و از داخل فایلهای قالب نیز به درستی فراخوان می شود !!!

یه مورد امنیتی هم زده بهتره مسیرش رو برید ببنید چی هست

در صورتی که قالب همچنان دارای مشکل است بهتر است از یک قالب دیگر استفاده کنید

موفق باشید
دروود

مسئله همینه گاهی 99% موارد درست هستش ، گاهی وقت ها این شکلی میشه یعنی همیشه اینجوری نیست بگیر نگیر داره . 

اون مورد امنیتی به خاطر درگاه پرداختیه این شکلی که میشه همه چیز رو میریزه بالا واسه همین این ارور رو داده خخخ

twitfa

کاربر عضو
دوستان عزیز راهکاری ندارید برای این مسئله ؟ 

نمی دونم چی کار کنم !!!

احتمال داره به خاطر اورجینال نبودن قالب این اتفاق بیافته ؟ 

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

شما محدودیت ورود کاربران غیر ایرانی ندارید؟

به خاطر اورجینال نبودن که نمیشه بیشتر قالبهای داخل ایران اورجینال نیست و نال هستش اینجوری هم نمیشه ؟

البته سایت اصلی رو که بنده رفتم خیلی هم سالم و راحت نشون میداد .

گفتم احتمال اینکه فایلهای شما ناقص باشه هست ؟ با دقت بیشتری بررسی کنید؟

ضمنا تداخل افزونه ها با قالب رو نیز بررسی کنید و حتما مطمئن بشید از قالب نمونه هم نام در پوشه قالب ها نباشه!!!

موفق باشید

twitfa

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

به خاطر اورجینال نبودن که نمیشه بیشتر قالبهای داخل ایران اورجینال نیست و نال هستش اینجوری هم نمیشه ؟

ضمنا تداخل افزونه ها با قالب رو نیز بررسی کنید و حتما مطمئن بشید از قالب نمونه هم نام در پوشه قالب ها نباشه!!!

موفق باشید
فکر کنم همین مشکل تداخل بودش ، چون که الان اومدم aksimet رو غیر فعال کردم فکر کنم مشکل برطرف شدش 

twitfa

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

موفق باشید
الان بررسی کردم فکر میکردم درست شده نگو درست نشده اصلا  :(

آخرین ویرایش توسط مدیر:

twitfa

کاربر عضو
دروود

دوستان عزیز مجبور شدم فایل استایل رو دوباره فراخوانی کنم

قبلی این بود : 

wp_enqueue_style('v_css', get_template_directory_uri().'/style.css','',null,'all');

تغییرش دادم به این

wp_enqueue_style( 'mainstyle', get_template_directory_uri().'/style.css', array(), '1.0' );

مشکلی که بوجود نمیاره ؟ 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ارور 502 دریافت میکنید و سمت سرور هست. توی تصویر تون مشخصه!

بالا