قالب coquette

scarfa3e

تازه وارد
سلام

دوستان خواهشا کمک کنید ، عکس محصولات خیلی کوچیکه میخوام 300 در 300 شون کن ، راهنمایی کنید لطفا

scarfa3e

تازه وارد
سلام

دوستان خواهشا کمک کنید ، عکس محصولات خیلی کوچیکه میخوام 300 در 300 شون کن ، راهنمایی کنید لطفا

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از تنظیمات ووکامرس اندازه تصویر رو ویرایش کنید

همه اینها رو چندین بار گفتیم. کافیه جستجو کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از تنظیمات ووکامرس اندازه تصویر رو ویرایش کنید

همه اینها رو چندین بار گفتیم. کافیه جستجو کنید

mirmohsen

تازه وارد
لطفا نحوه شماره گداری صفحات روی برای این قالب توضیح دهید. من هرچی افزونه نصب کردمنشد صفحات شماره گداری بشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هزار بار توضیح دادیم دیگه خسته شدیم! مشخصات مدیریت رو ارسال کنید براتون انجام بدیم...

mirmohsen

تازه وارد
در ضمن يه چيزي چيكار كنم كه در صفحه اول سايت، محصولات سايت رو به صورت رديفي و فقط عنوان محصوب و قيمتشو نشون بده و عكس محصول رو نشون نده ؟

ahangha88

کاربر عضو
چطور میشه زیر محصولات جدید این قالب مطالب وردپرس رو هم نمایش داد؟ یعنی خبرهای منتشر شده در سایت رو زیر محصولات جدید نمایش بدیم

amirkashani

کاربر عضو
یه سرچ کنید ابزارک هایی برای این کار وجود داره پیدا کنید و ابزارک رو در زیر محصولات جدید قرار بدید

shadegan

تازه وارد
ببخشید دوستان من زیاد بلد نیستم چطور می تونم توی صفحه اول تعداد محصولاتی رو که نشون میده بیشتر کنم فقط 6 تا رو نشون میده یه چیزی میخوام بسازم تقریبا شبیه این سایت

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
ببخشید دوستان من زیاد بلد نیستم چطور می تونم توی صفحه اول تعداد محصولاتی رو که نشون میده بیشتر کنم فقط 6 تا رو نشون میده یه چیزی میخوام بسازم تقریبا شبیه این سایت
<?php echo do_shortcode('[recent_products per_page=6" columns="2]'); ?>

عدد 6 رو رو تعداد مورد نظر تعییر بدید ( index.php )

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
عدم سازگاری اسلایدر با دیگر افزونه های فعال شده توسط شما

بالا