قالب zephyr

kelidarsoleh

تازه وارد
سلام من این قالب دانلود کردم در ورد پرس آپلود کردم برای نصب در آخر این پیغام اومد برام که نوشته بود فایل style.css وجود ندارد و نتونستم نصبش کنم

kelidarsoleh

تازه وارد
این متنی که برام میاد

پیوست‌ها

• 2019-11-26_13-14-29.jpg
    2019-11-26_13-14-29.jpg
    15.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6

Mesmaili

کاربر عضو
فایل دانلودی رو از حالت فشرده خارج کنید و پوشه اصلی رو زیپ کنید.
برای مثال شما اگر وارد پوشه zephyr میشید، باید فایل های قالب و style.css و بقیه موارد رو مشاهده کنید.

kelidarsoleh

تازه وارد
فایل دانلودی رو از حالت فشرده خارج کنید و پوشه اصلی رو زیپ کنید.
برای مثال شما اگر وارد پوشه zephyr میشید، باید فایل های قالب و style.css و بقیه موارد رو مشاهده کنید.
تشکر همین کار کردم درست شد حالا چطوری فعال سازیش کنم؟

پیوست‌ها

• 2019-11-27_8-39-36.jpg
    2019-11-27_8-39-36.jpg
    53.5 کیلوبایت · بازدیدها: 4

kelidarsoleh

تازه وارد
یه سوا دیگه کسی آموزشی از این داره مثلا چطوری تنظیماتشو تغییر داد مثلا شرکتیش کرد یا بلاگی یا فروشگاهی

kelidarsoleh

تازه وارد
میشه اینو پاک کرد که نمایش نداد؟

پیوست‌ها

• 2019-11-27_9-20-48.jpg
    2019-11-27_9-20-48.jpg
    9.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6

Mesmaili

کاربر عضو
اصولا نیازی به فعالسازیش ندارید (البته گاهی برخی از ویژگی ها تنها در نسخه فعال شده قابل استفاده هستند ) میتونید بدون محدودیت کارتون رو انجام بدید. اما بهتره از شخصی که دریافت کردید و یا خریدید سوال بپرسید.

مورد بعدی رو در تنظیمات قالب، بخش فوتر رو ویرایش کنید و یا در فایل footer.php قالب ویرایش کنید.

آخرین ویرایش:

kelidarsoleh

تازه وارد
اصولا نیازی به فعالسازیش ندارید (البته گاهی برخی از ویژگی ها تنها در نسخه فعال شده قابل استفاده هستند ) میتونید بدون محدودیت کارتون رو انجام بدید. اما بهتره از شخصی که دریافت کردید و یا خریدید سوال بپرسید.

مورد بعدی رو در تنظیمات قالب، بخش فوتر رو ویرایش کنید و یا در فایل footer.php قالب ویرایش کنید.
مرسی ممنون از لطفتون

kelidarsoleh

تازه وارد
من نگاه کردم خواستم عکس های مثلا اسلایدر عوض کنم هر جا رفتم جایی رو پیدا نکردم اون کار انجام بدم ویژوال کامپوزر هم خواستم نصب کنم نصب نشد خطا داد

بالا