قرار دادن محصولات در صفحه ی اصلی

• نویسنده موضوع dodgy
  • تاریخ شروع

dodgy

تازه وارد
با سلام و درود خدمت دوستان :)

من با ووکامرس کار کردم و کمو بیش باهاش آشنا هستم و از طرف دیگه برای وردپرس قالب طراحی میکنم .

قالبی دارم برای وب سایت خبری که میخوام در فوتر و یا جایی دیگه بصورت اسلایدر اسکرول محصولاتم رو لود کنم اما نمیدونم توابع ووکامرس به چه شکل هست !

مثلا من میخوام برای عنوان محصول به یک شکل خاص نمایش داده بشه و یا در محلی خواص قرار بگیره مثل تابع the_title که برای عنوان هست ، حالا موندم ووکامرس همچین چیزی داره یا نه ؟!

مساله ی مهم کوئری گرفتن از ووکامرس هست که میخوام تو صفحه اصلی بیاد ، یعنی با این کد میشه این کارو کرد :

کد:
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

<?php woocommerce_content(); ?>
<?php endwhile; endif;
و یا حلقه باید بصورت دیگه ای نوشته بشه ؟

مسلما این حلقه برای پست های درون وب سایت هست که شرط بر مبنای وجود داشتن پست گذاشته میشه و منطقی نیست که اگر پست وجود داشت ، محصولات رو بیاره !

ممنون میشم راهنماییم کنید .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کد:
<ul class="products">
<?php
$args = array(
'post_type' => 'product',
'posts_per_page' => 12
);
$loop = new WP_Query( $args );
if ( $loop->have_posts() ) {
while ( $loop->have_posts() ) : $loop->the_post();
woocommerce_get_template_part( 'content', 'product' );
endwhile;
} else {
echo __( 'No products found' );
}
wp_reset_postdata();
?>
</ul><!--/.products-->

amirkashani

کاربر عضو
با سلام و درود خدمت دوستان :) من با ووکامرس کار کردم و کمو بیش باهاش آشنا هستم و از طرف دیگه برای وردپرس قالب طراحی میکنم .

قالبی دارم برای وب سایت خبری که میخوام در فوتر و یا جایی دیگه بصورت اسلایدر اسکرول محصولاتم رو لود کنم اما نمیدونم توابع ووکامرس به چه شکل هست !

مثلا من میخوام برای عنوان محصول به یک شکل خاص نمایش داده بشه و یا در محلی خواص قرار بگیره مثل تابع the_title که برای عنوان هست ، حالا موندم ووکامرس همچین چیزی داره یا نه ؟!

مساله ی مهم کوئری گرفتن از ووکامرس هست که میخوام تو صفحه اصلی بیاد ، یعنی با این کد میشه این کارو کرد :

کد:
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

<?php woocommerce_content(); ?>
<?php endwhile; endif;
و یا حلقه باید بصورت دیگه ای نوشته بشه ؟

مسلما این حلقه برای پست های درون وب سایت هست که شرط بر مبنای وجود داشتن پست گذاشته میشه و منطقی نیست که اگر پست وجود داشت ، محصولات رو بیاره !

ممنون میشم راهنماییم کنید .
خیلی خوب میشه که بعد از اینکه نتیجه گرفتید برای بقیه هم بگذارید تا همه بهرمند بشن

یا حق

dodgy

تازه وارد
خیلی خوب میشه که بعد از اینکه نتیجه گرفتید برای بقیه هم بگذارید تا همه بهرمند بشنیا حق
سلام .

برای اینکه اسپم نشه ، از دکمه تشکر استفاده کردم دوست من :)

dodgy

تازه وارد
محمد جان ، این کدی که دادی خوبه اما اگه بخوم دقیقتر کار کنم و وارد جزئیات شم ، باید چیکار کنم ؟

مثلا :

کدهایی که درون li لود میشه رو هم تغییر بدم و مواردی که میخوام رو فراخوانی کنم ، مثلا میخوام فقط عنوان محصول رو بیارم ، یا فقط عکس محصول رو بیارم ، یا میخوام عکس محصولم لینک نداشته باشه و ...

خلاصه اینکه میخوام کلش دست خودم باشه ، دقیقا مثله پستهایی که درون لوپ وردپرس قرار میگیره

ممکنه راهنماییم کنی ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک روش برای راحتی کار بهت میگم. داخل پوشه woocommece (پلاگین ها منظورمه)

پوشه قالب هست. سیستم از اونجا محتویات داخل رو میخونه. میتونی به دلخواه ویرایش کنی

بالا