قطع شدن اینترنت و عدم به روز رسانی کامل ووکامرس

m@hsen

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید 

من هنگامی که داشتم ووکامرس را به روز رسانی می کردم به صورت اتوماتیک اینترنت قطع شد و نیمه کاره ماند بعد از این که خواستم سایت ببینم فقط قسمت header سایت نمایش داده می شود و بقیه سایت به صورت صفحه سفید نمایش داده می شود و بعد از طریق خود کنترل پنل تلاش کردم سایت بازگردانی کنم اما موفق نشدم اگر امکانش هست از دوستان در خواست دارم من را راهنمایی کنید از شما متشکرم 

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ووکامرس رو دستی نصب/بروزرسانی بکنید.

وارد هاست بشید و به مسیر wp-content/plugins برید و ووکامرس رو مجدد و آپلود کنید.

m@hsen

تازه وارد
این روش را تست کردم هم درون plugin پوشه های woo فارسی و هم انگلیسی را پاک کردم دوباره نصب کردم جواب نداد و هم درون پوشه هاشون رفتم ووکامرسی که دانلود کرده بودم جایگزین فایل های قبلی کردماما باز هم جواب نداد هیچ تغییری ایجاد نمی شود و هنوز header در بالای صفحه نمایش داده می شود

ahs5500

تازه وارد
این روش را تست کردم هم درون plugin پوشه های woo فارسی و هم انگلیسی را پاک کردم دوباره نصب کردم جواب نداد و هم درون پوشه هاشون رفتم ووکامرسی که دانلود کرده بودم جایگزین فایل های قبلی کردماما باز هم جواب نداد هیچ تغییری ایجاد نمی شود و هنوز header در بالای صفحه نمایش داده می شود
سلام. وقت بخیر. پیشنهاد میکنم اول افزونه کش رو غیرفعال کنید و بعد به داخل فایل های وردپرستون برید و فایل های کش رو حذف کنید و بعد یه بار از داخل بخش به روز رسانی وردپرس رو مجددا راه اندازی کنید تا احتمالا درست بشه و چنانکه باز هم مشکلتون حل نشد از قسمت ووکامرس موارد اخطار عدم سازگاری پوسته رو با ووکامرس رو برطرف کنید

بالا