كدام سيستم انجمن ساز؟

p30rayan

کاربر عضو
سلام

به نظر شما كدام سيستم مديريت محتوا (به جز وي بالتين) سبك و كارا هست و امكاناتش هم خوبه؟

اگه ميخواييد اسكريپتي رو بگيد حتما با دليل باشه. ممنون

آقا من منظورم انجمن ساز بود (اصلاح شد)

anjir

کاربر عضو
انجمن ساز ؟

IPB به خاطر امنیت بالا و سئو خوب

MYBB به خاطر رایگان بودن و سئو نسبتاً خوب و همچنین داشتن امکانات VB

سیستم مدیریت محتوا :

WP به خاطر رایگان بودن . داشتن پلاگین زیاد . قالب زیاد . سئو بسیار عالی . امنیت بسیار عالی

mehran_devil

کاربر عضو
سلام

به نظر من e107 چون امنیت بالایی داره در ضمن جدیدا با سیستم 4image gallery و flash chat مجتمع شده

:evil: :idea:

arash

کاربر عضو
اونيکه بلدي همون بهترينه ! :eek:

ولي ورد پرس و جوملا فوق العاده هستن ! :idea:

Dark-Man

کاربر عضو
e107 امنیت بالایی داره؟فک کنم wp به کاره شما بیاد چون هم هسته قابل انعطاف+قالب+پلاگین های زیادی داره!همونطوری که p30tip گفت!

موفق باشید

mehran_devil

کاربر عضو
آره e107 امنیتش بالاست هرچی که هست از این نیوک مشهد تیم بهتره

Dark-Man

کاربر عضو
واقعا بالاس!دوست عزیز باگ های پابلیکش الان خیلی زیاده چه برسه به پرایویت ها!

لطفا هرکی اظهار نظری میکنه با دلیل و مدرک بگه!

موفق باشید

awasoft

تازه وارد
فقط وفقط مووبل تایپ به خاطر رایگان بودن و سئو بسسار قوی وایندکس شدن سریع در موتور های جست وجو و همچنین فراگیر بودن موارد استفاده ولی یکی از معایب بزرگ آن کمبودقالب می باشد

mehran_devil

کاربر عضو
سیستم e107: اين برنامه در سيستم هاي متن باز دنيا ثبت گرديده است و پيرو قوانين GNU ميباشد که در سال 2008 توانسته با جذب بيش از 600 هزار راي رتبه سوم از نظر محبوبيت را در بين کاربران اينترنتي در دنيا کسب نمايد . همچنين در سال هاي 8-2006 به عنوان برترين سيستم از نظر امنيت و استاندارد هاي برنامه نويسي از سوي داوران بين المللي برگزيده شده است.

آدرس سایت پشتیبان:

اینو خودتون توی صفحه اول سایت در مورد اون نظر سنجی نوشتین بازم مدرک می خواین؟

emadh

تازه وارد
مامبو /

یک بار تست کنید میبینید که چیه ! اونقدر قوی هست که دو تا سی ام اس دیگه از اون گرفتن : جوملا و میترا

میدونین که معتبرترین سایتهای ایران و جهان با مامبو هست - بعضی هاش هم از بچش استفاده شده یعنی جوملا -

مثلا سی ان ان نیوز - از جوملا نیوز استفاده میکنه

ایرنا - هستش مامبو هست /

به هر حال قضاوت با خودتونه /

Dark-Man

کاربر عضو
دوست من اگه قرار بود به مطلب اعتناییی بشه من واستون الان مطلب میزیاشتم که من خدا هستم!

بعدشم اگه قرار باشه هر چی حفره هست پابلیک بشه که جوجه هکران گرامی دمار از روزگار هرچی سایته در میارن!

موفق باشید

mehran_devil

کاربر عضو
آره مثل حفره های سایت خودتون که یه بار ما ازش اومدیم تو .

اگه بگم هر بچه ای سایتتون رو هک می کنه

mehran_devil

کاربر عضو
از مدیران این سایت تقاضا دارم در مورد امنیت e107 الکی حرف نزنن و نگن که نیوک مشهد تیم آخر امنیته چون چند هفته پیش پسوورد محمد رو زدیم به اشتاد هم اطلاع دادیم :evil: :idea:

Dark-Man

کاربر عضو
از دوستان تازه وارد و کم اطلاع که 2 تا رفیق جوجه هکر دارن که دارن از باگ های آماده استفاده میکنن و پس md5 میگیرن خواهش می کنیم از سیستمی دفاع نکنید!

در ضمن فک نکنم کسی از نیوک دفاعی کرده باشه!درسته؟

موفق باشید

Dark-Man

کاربر عضو
شما که انقدر قوی هستی در زمینه هکینگ و آنالیز سیستم چرا داری میری همه جا جار میزنی فلان فلان؟

کد:
[url]http://www.e107.ir/plugins/forum/forum_viewtopic.php?19750.last[/url]
هیچ کی نمیگه نیوک خوبه!اتفاقا خیلی هم داغونه ولی هر سایتی یه چیزی نیاز داره!حیف شما که دایم بهتون جایزه میدیم!واقعا تاسف باره!

موفق باشید

anjir

کاربر عضو
به نظر من امکانات و همچنین امنیت نیوک بهتر از e107 هست ! چرا که e107 تنها داره پوشش الی میده رو باگ هاش که تابلو نباشه در صورتی که پر injection هست ! و نیوک اگر باگی را بر طرف میکند کامل بر طرف میکنه پوشش الکی نمیده بهش ! گرچه نیوک هم دارای injection زیاد هست ! اگر شما هم زدی نیوک رو دوست عزیز قطعاً از set coockie inject زدی که کلمه عبور با MD5 و همچنین نام کاربری ثبت میشه چرا که این بزرگترین باگ نیوک هست ! نه تنها نیوک بلکه سیستم هایی مثل datalife , e107 , ... هنوز این مشکل را در خود دارند !

فراموش هم نکنید امنیت هیچ سیستمی 100 درصد نیست و امنیت سرور شما بسیار مهم هست ! همه چی رو تو سر تنها سیستم خراب نکنید ! :oops:

mehran_devil

کاربر عضو
من نمی گم e107 باگ نداره یا نیوک فلان من میگم همه با هم باید یکی کاری بکنیم تا سیستم های ایرانی بهترین امنیت رو داشته باشن ما می تونستیم وقتی یوزر محمد رو زدیم یه حال اساسی به سایت پرشین اسکریپت بدیم ولی این کارو نکردیم چون نمی خوایم یه سیستم ایرانی زیر سوال بره می خواد نیوک باشه می خواد e107 باشه همه باگ دارن هر جاشو ببندی یه جای دیگه بازه

در ضمن رفیق من جوجه هکر نیست اتفاقا یکی از هکر های قدیمی و با قدرته

بیایید با هم دوست باشیم همه ایرانی هستیم

به امید اینکه هیچ سیستم ایرانی از جمله نیوک و e107 مشکل امنیتی نداشته باشن

بالا