لطفا مدیران و کاربران فعال انجمن بخونید

parsaman

تازه وارد
سلام دوستان عزیز

یک فراخوان در مورد یک سیستم ملی با حمایت یک سازمان دولتی و شاید وزارت ارشاد در حال طرح ریزی است از شما دوستان عزیز و صحب نظران و هر کسی که ادعایی دارد در زمینه مدیریت و راه اندازی سیستم های تحت وب دعوت به همکاری می شود مخصوصا مدیر فروم آقا محمد و سایر دوستان که در زمینه گرافیک و برنامه نویسی و بهینه سازی اسکریپت ها فعالیت می کنند برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید بزودی یک سایت رسمی برای ارزیابی و اطلاعات بیشتر معرفی می شود منتظر پیشنهادات و نظرات شما هستیم.(نام پروژه درگاه ملی ایرانیان)

برای این کار بسیار تلاش کردم و لابی های بسیاری رفتم و درنهایت به این اعتماد آقایون رسیدیم که برای سرعت بخشیدن به این امر نیازمند شما دوستان متخصص هستیم(خودمونی:آقا تا کی هاست اشتراکی بفروشیم و سایت شخصی و تجاری طراحی کنیم یه حرکت بین المللی انجام بدیم هویتی از ایران هم نشون داده بشه بد نیست)

09354197725-active.alireza|at| gmail |dot| com محمدی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

عارف

تازه وارد
حالا چه کاری از دست ما ها بر میاد ؟

و منظورتون همون طرح « هر ایرانی یک وب » یا همین جور چیز هایی هست ؟

homayon574

کاربر عضو
حالا چه کاری از دست ما ها بر میاد ؟و منظورتون همون طرح « هر ایرانی یک وب » یا همین جور چیز هایی هست ؟
نه منظورشون اون نیست منظورشون مشکارت در ایجاد فکر کنم یه سی ام اس ملی وطنی باشه.

کاش میتونستم کمکی باشم اما در اوج بیکاری و تفریحم هم یه عالمه کار باید انجام بدم :D

بالا