لینک دانلود تنها برای IP ایران در دسترس می باشد?!

hosseinpour69

تازه وارد
17/6/13
40
6
8
19
تهران
من هیچ پستی رو نمیتونم دانلود کنم همش این ارور رو دریافت میکنم! فیلتر شکن هم ندارم مشکل از چی میتونه باشه؟

لینک دانلود تنها برای IP ایران در دسترس می باشد. لطفا از VPN استفاده نکنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
9/4/13
1,599
15
38
31
کرمانشاه
من هیچ پستی رو نمیتونم دانلود کنم همش این ارور رو دریافت میکنم! فیلتر شکن هم ندارم مشکل از چی میتونه باشه؟
اگر فیلترشکن و ... ندارید احتمال خیلی خیلی زیاد به خاطر این هست که هنوز IP شما به عنوان رنج آیپی ایران شناسایی نشده. معمولاً پروسه اش زمانبر هست.

rocki3oy

کاربر عضو
23/9/08
745
5
18
منم حدود 2 هفته ای هست چنین مشکلی دارم و نمی تونم چیزی را دانلود کنم.

mohamad_a226

کاربر عضو
20/4/09
119
3
18
33
کرج
برای من هم متأسفانه این مشکل هست و لینک دانلود تمام مطالب صفحه اصلی سایت غیرفعال شده و به لینک themeforest.net تبدیل شده.

moein921

کاربر عضو
22/9/15
388
1
18
برا منم مشکل سازه

فک کنم به این خاطره که ما با موبایل وارد میشیم

moein921

کاربر عضو
22/9/15
388
1
18
برا من با این که چک کردم و با مرورگر دیگع ای وارد شدم

همچنان مشکل پابرجاست

چندین روزه میخوام

پلاگین سئو ووکامرسو دانلود کنم اجازه نمیده

لینک تم فارست نشونم میده

javananit96

کاربر عضو
18/7/17
159
0
16
27
برا من با این که چک کردم و با مرورگر دیگع ای وارد شدم

همچنان مشکل پابرجاست

چندین روزه میخوام

پلاگین سئو ووکامرسو دانلود کنم اجازه نمیده

لینک تم فارست نشونم میده
سلام دوست عزیز، برای من مشکل نداره، آدرس صفحه فایل مورد نظر بفرست تا فایل خصوصی ارسال کنم

DarkError

تازه وارد
24/7/08
52
0
6
والا من از سرور آلمان هم دانلود کردم مشکلی در دانلود ها نبود ! جالب بود که زده  بود دسترسی فقط با ip ایران ولی  سرور آلمان  دانلود کردم مشکلی نداشتم :)

arianamini02

تازه وارد
26/3/18
18
0
1
من که هیچ مشکلی ندارم ببینید سایت رو شاید درست شده باشه

garibeh

تازه وارد
31/3/18
4
0
1
19
اردبیل
من که نمیتونم کلا دانلود کنم میشه کسی لطف کنه لینک دانلود افزونه های youst seo رو بهم بده ممنون میشم

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
1,958
174
63
38
استان تهران
با سلام دوستان عزیز

برخی از شرکتهای ارائه دهنده isp اینترنت برای دسترسی بهتره کاربران برخی ip های کشورهای دیگر را خریداری کرده اند مثلا رومانی یا بخری جاهای دیگر این به علت کمبود ipv4 هست پس احتمال اشتباه در شناسایی هست.

نکته دیگر اینکه برخی عزیزان از فیل شکن استفاده می کنند و فراموش می کنند که اون رو خاموش کنند ضمن اینکه تنظیمات اتصال مرورگر رو حتما به حالت NOProxy برگردونید و با سایتهای آنلاین نشاندهنده ip موقعیت فعلی رو پیدا کنید .

برخی فیل ها نیز در پس زمینه باقی میمونند مانند لنتر-ن که حتما باید از لیست خارج بشه.

ضمنا چون هیچ ip رو استاتیک دریافت نمیکنید پس با یه بار خاموش روشن کردن مودم ip عوض میشه

موفق باشید

arianamini02

تازه وارد
26/3/18
18
0
1
من که نمیتونم کلا دانلود کنم میشه کسی لطف کنه لینک دانلود افزونه های youst seo رو بهم بده ممنون میشم
این افزونه مشکل داره لینکش زده permium ولی رایگان هست که همه جا پیدا میشه من هم برای این موضوع تالار زدم اما مثل این که مدیران محترم خواب هستند.