متن درخواست Manual Actions گوگل

Tiny

کاربر عضو
با سلام

سایتی دارم که متاسفانه از 2 هفته قبل دچار افت بازدید شده و از 2 فوریه تعداد کلیک هاش در گوگل از 5000 تا به صفر رسیده. در بخش Manual Actions ، پیغامی مبنی بر ضعف در محتوا اومده. در واقع میگه مشکل کمبود متن پست ها یا اصلا عدم وجود اونها است.

الان من متن فارسی درخواست بررسی توسط گوگل رو آماده کردم اما متاسفانه انگلیسی ام در اون حد نیست که محترمانه و رسمی بنویسم. فقط می تونم تا حدی ترجمه کنم و دست و پا شکسته بنویسم اما این مورد از دستم بر نمیاد.

اگر از دوستان کسی هست این مورد رو حل کنه یا فردی رو سراغ داره برای این کار ، لطفا راهنمایی کنه. ممنون

Qalekhani

قلعه‌خانی
شما باید Reconsideration Request رو از طریق همون کنسول خود گوگل ارسال کنید.

این راهنما شاید به کارتون بیاد که چه نکاتی رو قید کنید و چه نکاتی رو نادیده بگیرید.

Tiny

کاربر عضو
98cell.ir گفت:
سلام

فکر نکنم با ایمیل دادن به جایی برسین...

default_65.gif
سلام

ایمیل نیست. در بخش Manual Actions وب مستر ، که پیام در اون قرار داره باید روی گزینه Request a review کلیک کرد و متن درخواست بازبینی رو که توسط کارکنان گوگل بررسی میشه رو با متن انگلیسی و به صورت محترمانه و رسمی ارسال کرد. بعد از اون سایت رو بررسی می کنن و در صورت اینکه مشکلات رفع شده باشه ، از پنالتی درمیارن.

من همون طور که گفتم انگلیسی ام در اون حد نیست که بخوام خودم بنویسم. مبخوام شخصی رو معرفی کنید که اینکارو برام انجام بده. از نظر هزینه مشکلی نیست فقط با اصطلاحات حوزه مجازی آشنا باشه که بعدا مشکلی پیش نیاد.

بالا