محصولات بی کیفیت، امار دروغی در مارکت کلاهبردار ژاکت

mostafa_pouhadi

تازه وارد
14/10/21
14
1
3
تهران
در این یک سال و نیم چندتا قالب گرفتم از ژاکت داااغون یعنی داغونا. تیکت میزنم کسی جوابگو نیست براتون بعد از کلی کلنجار و فرستادن اسکرین شات که آقا قالبتون عملکردش از اورجینال ضعیفتره فارسی سازیش درست نیست، من نمیتونم این مدلی تحویل بدم مشتری!
بعد اینهمه جوابش اینه میگه بازگشت وجه میزنیم برو ی قالب دیگه بخر. میگم قالب قوی ندارید تو این این حوزه انگار نه انگار
این یکی از مشکلات بود تازه.
اقا نمیتونید ارائه کنید قالب درست و درمون نکنید مجبورید مگه. محصول کمتر نظارت بیشتر
#ژاکت

احمد رضایی

تازه وارد
14/10/21
1
0
1
بازگشت وجه زدن بالاخره؟ داداش شما چرا چند تا چند تا قالبو از یه جایی که مطمئن نیستید با هم میگیرید؟

mostafa_pouhadi

تازه وارد
14/10/21
14
1
3
تهران
بازگشت رو زدن اما قالب بدرد بخور برای تور پزشکی نداشتن. یکی از یکی داغونتر و اخرم رفتم از راستچین خریدم اوکی بود. میگما زیر بار نمیرفت ک مشکل داره محصولشون.... شعار میدن فقط ""بازگشت وجه ولی بعد از چندتا اسکرین شات تازه قبولدار شدن.
من نباید زیرروروی قالب رو دربیارم بعد قبول کنن. میگم فلان بخش رو برن نگاه کنند باید سواد داشته باشن برن بررسی کنن اگه بلد نیستن استخدام بزنن خودم میرم مشغول بشم:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:.

mostafa_pouhadi

تازه وارد
14/10/21
14
1
3
تهران
خب تبلیغاتشو دیدی تو اصلا؟ تیم بزرگ و دفتر شیک و مارکتینگی دارن مث "اواز دهل" مث طبل می مونه توخالی......
تو خودت مگه از کجا میگیری؟ من یا از همین پرشین اسکریپت دان میکنم یا از راست چین و ژاکت.......
بزار الان لپ تاپم نیست اسکرین همین مشکلای قالبشون رو بفرستم برات بفهمی بیسوادی تا چه حدددد

virus400

تازه وارد
14/10/21
4
0
1
برای منم پیش اومده، کارشون همینه. فقط به فکر فروشن این مارکتای وردپرس.
خدا خیر بده پرشین اسکریپت رو......من اومدم ی افزونه خریدم توی تخفیفها ژاکت که اخر هفته میذاره. یک روز بعد دیدم اپدیت داده محصول و اومدم اپدیت کردم دیدم با چنچ لاگ خود افزونه اورجینال نمی خونه اصلا امکان ساخت استایل رو نداره و فقط طراح اومده ورژن رو تغییر داده.
خیییلی کارشون غیر حرفه ای بود. همین که تیتر زدی فریبکارن
یک چیز دیگه ای که دیدم این بود که مثلا یک طرح اموزش میذارن بعد میاد هاست رو به ماها سه ماهه با شریک دروغگوترش ایران سرور ارائه میکنه با تخفیف 90 درصد مثلا. میدونیم قیمتاش زیاده ایران سرور اما ماها گول میخوریم دیگه واقعیتش 30000 تومان میدیم و خوشحال میخریم بعد مجبوریم تمدید کنیم از دماغمون در میاد این تخفیف شیرین. میخام کاربرایی مثل خودمن آگاه بشن از این طرح های تخفیفی و دروغای بی حدشون.
کلا ژاکت و همه دوستاش کارشون چاپیدن پول کاربرشه یه ذره بفکر کاربر و تجربه بدش نیستن. ZHAKET دیگه روی همه را سفید کرده.
امیدوارم راست چین همینجوری پیش بره. من که دیگه یا پرشین اسکریپت یا راست چین یا ابزار.....
کاربرا به فکر خودتون باشید یه ذره و این چیزا رو یادتون باشه با یک کمپین اینها خام نشید که عجب تخفیفی عجب محصولی با این قیمت. تمااااام

آخرین ویرایش:

Mesmaili

کاربر عضو
25/4/08
610
145
43
29
مونیخ
m-esmaili.com
جالبه شما میاید از این سایت ها خرید میکنید که خودشون محصول رو غیرقانونی میفروشند و این سایت هارو غیر حرفه ای و... خطاب میکنید
اما خودتون نمیخواید هزینه کنید و از طراح اصلی بخرید :)))))))))

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,570
707
113
استان تهران
با سلام دوست عزیز
به نظر میاد به یک درگیری بین ژاکت و راست چین در پرشین اسکریپت برخوردیم این از اون بد می گوید اون از این هر کدام به سبک خویش! داستان ها هم در این چند ماه قشنگ طراحی شده بنظر کمپین جدید تبلیغاتی است.
بقول Mesmaili اگر مشکل دارند نسخه های اصلی رو خودتون بخرید یکبار هزینه یک عمر استفاده درست
ما همیشه گفتیم عجله در شروع و انتخاب همیشه نتیجه ای مانند امروز شما دارد اول تحقیق و بررسی و پرسش و پاسخ بعد حتی اگر دانش ضعیف متوسط یا نسبتا مناسبی دارید به خودتون مغرور نشوید که نه من خودم بلدم و اینا نتیجه اش همیشه اونی نخواهد شد که فکر می کنید شاید تجربه افراد دیگر از هزینه های شما جلوگیری کند
موفق باشید

mostafa_pouhadi

تازه وارد
14/10/21
14
1
3
تهران
با سلام دوست عزیز
به نظر میاد به یک درگیری بین ژاکت و راست چین در پرشین اسکریپت برخوردیم این از اون بد می گوید اون از این هر کدام به سبک خویش! داستان ها هم در این چند ماه قشنگ طراحی شده بنظر کمپین جدید تبلیغاتی است.
بقول Mesmaili اگر مشکل دارند نسخه های اصلی رو خودتون بخرید یکبار هزینه یک عمر استفاده درست
ما همیشه گفتیم عجله در شروع و انتخاب همیشه نتیجه ای مانند امروز شما دارد اول تحقیق و بررسی و پرسش و پاسخ بعد حتی اگر دانش ضعیف متوسط یا نسبتا مناسبی دارید به خودتون مغرور نشوید که نه من خودم بلدم و اینا نتیجه اش همیشه اونی نخواهد شد که فکر می کنید شاید تجربه افراد دیگر از هزینه های شما جلوگیری کند
موفق باشید
جالبه شما میاید از این سایت ها خرید میکنید که خودشون محصول رو غیرقانونی میفروشند و این سایت هارو غیر حرفه ای و... خطاب میکنید
اما خودتون نمیخواید هزینه کنید و از طراح اصلی بخرید :)))))))))
اقا خب میگن حرفه ای هستیم :ROFLMAO:

• Like
Reactions: جاویدان