مدیریت پهنا باند و اسپمرهای سایت

twitfa

کاربر عضو
دروود به همه دوستان

من یه مشکل بزرگی دارم خیلی زیاد وبلاگ و سایت اسپمر دارن از اطلاعات سایتم استفاده میکنند . 

تمام عکس ها با لینک سایت خودم داخل سایتشون هستش ، از هات لینک استفاده میکنم دسترسی از سمت گوگل و موتورهای جستجو بسته میشه باید چه کار کنم ؟ ؟  ؟ واقعا گرفتار شدم !!!

می خوام لینک هام تو سایت های اونها جواب نده حداقل اینجوری پهناباندم به مشکل نخوره و سایت هاشون به مشکل بخوره 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

شما اول باید از داخل سرور هات لینک رو درست کنید سپس با نصب افزونه های امنیتی مثل

می تونید طوری تنظیم کنید که خودتون در داخل سرورتون بتونید اینها رو نمایش بدید اونها مسدود بشن البته در شرایطی که فایلها روی سرور خود وردپرس باشند نه روی سرور دیگه ای ضمنا مسدود سازی چیزهای دیگر هم داره فارسی هم هست کلا برنامه خوبیه

موفق باشید

twitfa

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

شما اول باید از داخل سرور هات لینک رو درست کنید سپس با نصب افزونه های امنیتی مثل

می تونید طوری تنظیم کنید که خودتون در داخل سرورتون بتونید اینها رو نمایش بدید اونها مسدود بشن البته در شرایطی که فایلها روی سرور خود وردپرس باشند نه روی سرور دیگه ای ضمنا مسدود سازی چیزهای دیگر هم داره فارسی هم هست کلا برنامه خوبیه

موفق باشید
دروود 

درسته میشه ، اما مثلا میااد موتورهای جستجو رو هم بلاک میکنه !!! اینو چه کارش کنم ایا تو تنظیماتش هستش ؟ 

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

وقتی یک افزونه از مخزن وردپرس در دسترس کاربران قرار میگیره و همیشه بروزرسانی درست داره مطمئن باشید با این مقدار دانلود حتما فکر همه جاش رو کرده .

این افزونه فقط سایتهای قلابی موتور جستجو رو که از سمت گوگل و سایر جستجوگرهای معروف گزارش شده رو بلاک میکنه

شما نصب کنید تمامی تنظیمات رو دونه به دونه جلو برید فارسی هم هست راحت می فهمید .

هر جا مشکلی خوردید همینجا مطرح کنید گزینه نقل قول رو بزنید یا خصوصی بفرستید

موفق باشید

twitfa

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

وقتی یک افزونه از مخزن وردپرس در دسترس کاربران قرار میگیره و همیشه بروزرسانی درست داره مطمئن باشید با این مقدار دانلود حتما فکر همه جاش رو کرده .

این افزونه فقط سایتهای قلابی موتور جستجو رو که از سمت گوگل و سایر جستجوگرهای معروف گزارش شده رو بلاک میکنه

شما نصب کنید تمامی تنظیمات رو دونه به دونه جلو برید فارسی هم هست راحت می فهمید .

هر جا مشکلی خوردید همینجا مطرح کنید گزینه نقل قول رو بزنید یا خصوصی بفرستید

موفق باشید
من نصب کردم و همانطور که پیش بینی میکردم اومد google image رو هم بستش ، یعنی کاربر اگه از داخل گوگل تصاویر سایت من رو سرچ کنه ارور 403 میده بهش

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این امکان نداره احتمالا شما قبل از نصب این افزونه فایل htasscc خودتون رو به حالت پیش فرض وردپرس نبردید همچنین تنظیم درست همین فایل در وب سرور که بخش هات لینک داره بنده نیز برای سایتم دارم از این افزونه استفاده می کنم بیش از 3 ساله همیچین موردی رو ندیدم که شما می فرمایید

شما آدرس سایت رو بدید یا یک کلمه که مربوط به عکس های شما باشه ما و سایر دوستان هم بررسی کنیم

ضمنا تست گوگل ایمج رو بهتره از داخل گوگل وبمستر تست بگیرید تا ببینید مسدود هست یا خیر

ثانیا اگر شما افزونه کش داشته باشید این افزونه رو تخلیه نکنید این احتمال هست که کش فایل روبات و نقشه سایت برای ربات گوگل مسدود بشه یا دچار خطا باشه

موفق باشید

بالا