مدیریت کاربران در سرور مجازی

iSAEED

کاربر عضو
سلام.بازم من و بازم یه مشکل اساسی

من یه سرور مجازی تهیه کردم که به عنوان هاست دانلود ازش استفاده میکنم،طرف که میاد تو سایت و من با افزونه advance vip حق پرداخت میگیرم و لینک و نمایش میدم،

مشکل اینجاست طرف که یه ماه ازم اکانت بخره همه لینکها براش بازه تا هر وقت که بخواد میتونه دانلودشو ادامه بده،در صورتی که تو سایتهای دیگه مخصوصا فیلم اینطوری نیست.وقتت تموم شد دیگه نمیتونی ادامه بدی تا حق عضویتو پرداخت کنی،

ممنون میشم راهنماییم کنید.اگه افزونه ای چیزی داره بگه.ممنون

IAMIR

کاربر عضو
ابن یکی از باگ های افزونه فوق هست . من رفعش کردم . ولی خوب اینقدر باگ داشت که مجبور شدم برای خودم افزونه اختصاصی بنویسم .

پیشنهاد میکنم خودتون یک برنامه بخرید . و خودتون اذیت نکنید .

i3ooter

کاربر عضو
ابن یکی از باگ های افزونه فوق هست . من رفعش کردم . ولی خوب اینقدر باگ داشت که مجبور شدم برای خودم افزونه اختصاصی بنویسم .

با سلام؛

آیا شما مایل به فروش افزونه خودتون هستین ؟ و یا نمونه جهت خرید دارین ؟

سپاس

iSAEED

کاربر عضو

امیر جان اومدی دل بسوزونی؟!

خب چی بخریم؟

از کجا؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پ.خ بزنید

برای افزونه مذکور ، تنها سطح دسترسی هست نه محدود کردن لینک دانلود ،

پیشنهاد میکنم یک سیستم vip دانلود خریداری کنید

iSAEED

کاربر عضو
دوستان لطف کنید و اگه تجربه ای دارید در اختیار من قرار بدید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سیستم های vipersian , vipprog , orina vip  هستن که میتونید معایب و مزایاشون رو خودتون بسنجین...

تبلیغ فلش بالای سرتونم هست :دی  vip.smarterdownload.ir

iSAEED

کاربر عضو
دوستان یه سایت  افزونه اشتراک ویژه  Advanced Vip رو اپدیت و امکاناتی رو بهش اضافه کرده.

من راجع به مشکلم باهاشون در ارتباط بودم.ایشون جواب دادند:

شما باید دسترسی به لینک مستقیم فایلها رو با کانفیگ صحیح سرور مسدود کنید و محتویات پوشه remote افزونه رو در روت سرور مجازی آپلود کنید سپس لینک ها تون رو طبق آموزشی که در افزونه قرار داره در سایت قرار بدید بدین صورت لینک های شما محافظت میشه

میخواستم ببینم این افزونه این قابلیت رو داره که لینکی که تو سرور مجازی اپ کردم رو بصورت محافظت شده دراره؟!

طوری که بعد از اتمام مدت زمان عضویت ویژه دسترسی به لینک کامل سدد بشه و نتونه دانلود کنه.چون الان بعد از اتمام اکانتش هنوز کاربر میتونه از لینک دانلود کنه

واقعا این افزونه این قابلیت رو داشت و من بی خبر بودم؟؟؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا