مشاوره! : انجمن ساز ساده ولی کاربردی ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

iPersianScript

کاربر عضو
.

. درود :48: !

. نماز، روزتون قبول باشه عزیزان.. :63:

. اساتید و دوستان محترم لطفا با دلایل فنی و یا بر حسب تجربه مفید خودتون :

. بهترین انجمن ساز ساده ، زیبا ولی کاربردی رو معرفی کنید.. :39:

. رو خوشمان آمد!

. منتهی باید ترجمه و راست چین بشه..

. ترجمه اش رو میشه با بیخوابی رله کرد ولی راست چین کردنش رو تو لوکال که تست زدم دیدم کمی اذیت می کنه و وقت میبره! :43:

. هم هست، خوبه ؟؟

. انگاری فارسی نیست! تم هاشم! که افتضاحه..!!

. این افزونه وردپرس چطور ؟؟ خوشبختانه فارسیه ، ااای ظواهرش! که بد نیست!

. یا اصلا از مای بی بی و امثالهم! استفاده کنم و دنبال یه قالب ساده براشون باشم..!!؟؟ :-/

. همونطور که می بینید مغر هنگیده!! و انتخاب برام سخت و دشوار شده.. بنابراین !!..plz hlp :|:|

. این رو بگم که بعنوان انجمن نمی خوام استفاده بشه، میشه گفت مثلا برای گفتمان! /:)

. کلا پیشنهاد/راهنمائی بفرمائید.. :77:

. خوش باشید :54:

.

mahdiali35

کاربر عضو
درود ipersianscript عزیز....نماز و روزه های شما هم قبول...نیستی...خوش میگذره؟ :)

چون خودت خیلی حرفه ای تر هستی و استاد مایی زیاد حاشیه نمیرم و سریع میرم سر اصل مطلب...منظورت از این که میگی برای انجمن نمیخام و یه جورایی گفتمان هست چیه منظورت اینه که امکانات زیادی لازم نداری ؟؟؟

چرا از mybb استفاده نمی کنی...والا هر چی که میخای رو داره هم ساده هست هم قالبای خوبی داره هم پشتیبانی داره و هم امکانات فراوانی برای اون موجوده....

اگر امکاناتی در حد یک انجمن ساز لازم ندارید و یه جورایی پرسش و پاسخ هست از vanilla هم می تونید استفاده کنی...در سطح جهانی هم دارای طرفدار زیادی هست...قبلا یه بحث هایی شده:

در هر صورت بهترین پیشنهاد میتونه مای بی بی باشه...امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم... :54:

پیروز و شاد باشی... :53: :53: :53:

lahijsabz

کاربر عضو
سرور اگه ميخواي بگيري اگه دستوبالت بازه سعس كن از هاست گيتور بگيري ولي الان سروراي خوب ايراني هم هستند

من يه سرور از وب ديتا گرفته بودم خداييش هم پشتيباني خوبي داشت هم كيفيتش بالا بود

kasraa

کاربر عضو
سلام

حالا که ما میخوایم بیای فروم و ازت استفاده کنیم کلاس میزاری و نمیای :33:

الآن من بیام بگم Simple:press و bbPress مهدی گیر میده که چرا گفتی :D

به نظر منم همین انجمن سازی که مهدی گفت وانیلا خیلی خوبه و نمیدونم ایلیا فارسیش کرده یا نه اگه کرده باشه عالی میشه

من که پایه ام یه پشتیبانی فارسی براش بزنیم چون خیلی خوشم اومد قالب هاش هم که توپه :x

masoomi

کاربر عضو
اینم خوبه:

به شرطی که خودت تغییرش بدی و چیزایی رو که میخوای اضافه یا حذف کنی

iPersianScript

کاربر عضو
درود ipersianscript عزیز....نماز و روزه های شما هم قبول...نیستی...خوش میگذره؟ :) چون خودت خیلی حرفه ای تر هستی و استاد مایی زیاد حاشیه نمیرم و سریع میرم سر اصل مطلب...منظورت از این که میگی برای انجمن نمیخام و یه جورایی گفتمان هست چیه منظورت اینه که امکانات زیادی لازم نداری ؟؟؟

چرا از mybb استفاده نمی کنی...والا هر چی که میخای رو داره هم ساده هست هم قالبای خوبی داره هم پشتیبانی داره و هم امکانات فراوانی برای اون موجوده....

اگر امکاناتی در حد یک انجمن ساز لازم ندارید و یه جورایی پرسش و پاسخ هست از vanilla هم می تونید استفاده کنی...در سطح جهانی هم دارای طرفدار زیادی هست...قبلا یه بحث هایی شده:

در هر صورت بهترین پیشنهاد میتونه مای بی بی باشه...امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم... :54:

پیروز و شاد باشی... :53: :53: :53:
.

. هستم! بیرون از نت درگیرم.. #:-s با منی!!؟؟ :redfadce:

.

آقا فقط ما بی بیرو دست نداره
.

. برای راه اندازی فروم بله.. :79:

.

سلامحالا که ما میخوایم بیای فروم و ازت استفاده کنیم کلاس میزاری و نمیای :33:

الآن من بیام بگم Simple:press و bbPress مهدی گیر میده که چرا گفتی :D

به نظر منم همین انجمن سازی که مهدی گفت وانیلا خیلی خوبه و نمیدونم ایلیا فارسیش کرده یا نه اگه کرده باشه عالی میشه

من که پایه ام یه پشتیبانی فارسی براش بزنیم چون خیلی خوشم اومد قالب هاش هم که توپه :x
.

. تو هم با منی..!!؟؟؟ :redfadce: میام! /:) ولی کمتر از همیشه.. :|:|

.

اینم خوبه:

به شرطی که خودت تغییرش بدی و چیزایی رو که میخوای اضافه یا حذف کنی
.

. بله، ajax هم توش استفاده شده.. :) دیگه مسه قبل وقت کافی ندارم.. :(

.

سرور اگه ميخواي بگيري اگه دستوبالت بازه سعس كن از هاست گيتور بگيري ولي الان سروراي خوب ايراني هم هستندمن يه سرور از وب ديتا گرفته بودم خداييش هم پشتيباني خوبي داشت هم كيفيتش بالا بود
.

. دیگه مطمئنم با من نیستی!!! :114: ولی بهش میگم!! :p ممنونتم.. :)

.

. خب، با تشکر از اساتید و دوستان گلم، همه موارد رو به عزیزی که نیاز داره میل کردم، هر کدوم رو پسندید ok می کنم :67:

. خوش باشید :54:

.

kasraa

کاربر عضو
..

. تو هم با منی..!!؟؟؟ :redfadce: میام! /:) ولی کمتر از همیشه.. :|:|

.
نه پس با اون یارو بودم که اومد یه دست والیبال بازی کردو رفت :))

کلا مثل اینکه همه اشتباهیی پاسخ دادن همش میگه :

با منی :redfadce:

armankhah

تازه وارد
از پلتفرمی که سایت دتبالر رو باهاش ساختن استفاده کن

فکر کنم اسمش شیرتونیکس باشه.فارسی هم هست.پایین سایت دنبالر نوشته ادرسشو

EhsaanDev

کاربر عضو
iPersianScript جان، تو خودت استادی!! خب خودت یه دونه برای خودت بنویس یا اگه وقت نداری پیشنهاد من bbPress هست.

Zoie

تازه وارد
به نظر منم همین انجمن سازی که مهدی گفت وانیلا خیلی خوبه و نمیدونم ایلیا فارسیش کرده یا نه اگه کرده باشه عالی میشه من که پایه ام یه پشتیبانی فارسی براش بزنیم چون خیلی خوشم اومد قالب هاش هم که توپه :x
پارسی سازی وانیلا ! برای داده*های بیش*تر، را بارگیری کنید.

پیوست‌ها

• مشارکت در ترجمه‌ی وانیلا.pdf.zip
    59 کیلوبایت · بازدیدها: 2
آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا