مشاوره برای ساخت سامانه پرسخ و پاسخ اس ام اس

Arioman

تازه وارد
سلام

من میخوام یه سامانه پرسش و پاسخ اس ام اسی راه بندازم ، به این صورت که افراد بتونن مثلا سوالشون رو به شماره 9090 ارسال کنن و بعد سوال فرد هم در پنل سایت ( یا اس ام اس ) و هم بصورت اس ام اس برای یک شماره موبایل خاص ارسال بشه

و اون شماره بتونه از طریق گوشی یا پنل اس ام اس و اینترنت اقدام به پاسخ سوال فرد و ارسال اون بصورت اس بشه

اگه میشد بطور همزمان سوالات ارسال شده توسط اس ام اس روی سایت هم ارسال بشه که فوق العاده بود ولی فک میکنم خیلی پرهزینه بشه و نیاز به کد نویسی پیشرفته و احتمالا یه سیستم مدیریت محتوای مجزا داره درسته ؟؟

بهرحال من تا بحال از هیچ کدوم از سایت های ارائه دهنده پنل اس ام اس رو تست نکردم آیا میتونن چنین سرویسی ارائه بدن ؟؟ یا فقط اونا برای ارسال اس ام اس های تبلیغاتی انبوه هستش و امکان دریافت و پاسخگویی نداره ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

saeedpersian

کاربر عضو
امکاناتی که گفتین در پنل های اس ام اس مکث وجود داره.

هزینه ی زیادی هم نداره. فقط کافیه یک پنلی که خط اختصاصی دار تهیه کنید و از امکانات انتقال دریافتی ها به موبایل استفاده کنید.

- - - Updated - - -

امکاناتی که گفتین در پنل های اس ام اس مکث وجود داره.

www.max-sms.ir

هزینه ی زیادی هم نداره. فقط کافیه یک پنلی که خط اختصاصی دار تهیه کنید و از امکانات انتقال دریافتی ها به موبایل استفاده کنید.

MahdiY

راهبر انجمن
اون قسمتی که گفتید ثبت سوال با اس ام اس

مشکل نداره و با هر سیستمی میشه اجرا کرد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
توی یکی دو تا پنل پیامک دیدم که علاوه بر انتقال به موبایل ، انتقال به یک صفحه ای خاص رو دارن...

برای مثال ، به صورت POST ارسال میکنن به یک صفحه ای خاص به ادرس url.ir/smsfrompanel.php

همچنین به صورت GET...

با این روش میشه یک پیامک رو به سایت ارسال کردن و درون دیتابیس سایت ذخیره کرد...

که برمیگرده به برنامه نویس...

saeedpersian

کاربر عضو
توی یکی دو تا پنل پیامک دیدم که علاوه بر انتقال به موبایل ، انتقال به یک صفحه ای خاص رو دارن...برای مثال ، به صورت POST ارسال میکنن به یک صفحه ای خاص به ادرس url.ir/smsfrompanel.php

همچنین به صورت GET...

با این روش میشه یک پیامک رو به سایت ارسال کردن و درون دیتابیس سایت ذخیره کرد...

که برمیگرده به برنامه نویس...
بله این امکان هم وجود داره ولی باید برنامه نویسی بکنید. سامانه پیامک ها رو خودکار post میکنه ولی کاربر باید خودش با file_put_contents کدنویسی بکنه و اطلاعات رو دریافت و ذخیره کنه. که هم میتونه توی دیتابیس ذخیره کنه و یا اینکه توی یک فایلی مثل تکست ذخیره کنه.

gelare.shamsiii

تازه وارد
سلام

من میخوام یه سامانه پرسش و پاسخ اس ام اسی راه بندازم ، به این صورت که افراد بتونن مثلا سوالشون رو به شماره 9090 ارسال کنن و بعد سوال فرد هم در پنل سایت ( یا اس ام اس ) و هم بصورت اس ام اس برای یک شماره موبایل خاص ارسال بشه

و اون شماره بتونه از طریق گوشی یا پنل اس ام اس و اینترنت اقدام به پاسخ سوال فرد و ارسال اون بصورت اس بشه

اگه میشد بطور همزمان سوالات ارسال شده توسط اس ام اس روی سایت هم ارسال بشه که فوق العاده بود ولی فک میکنم خیلی پرهزینه بشه و نیاز به کد نویسی پیشرفته و احتمالا یه سیستم مدیریت محتوای مجزا داره درسته ؟؟

بهرحال من تا بحال از هیچ کدوم از سایت های ارائه دهنده پنل اس ام اس رو تست نکردم آیا میتونن چنین سرویسی ارائه بدن ؟؟ یا فقط اونا برای ارسال اس ام اس های تبلیغاتی انبوه هستش و امکان دریافت و پاسخگویی نداره ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

این چیزایی که دنبالشی و اس ام اس داره من خیلی وقته دارم استفاده میکنم از سامانشون

KB2000

تازه وارد

بالا